Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Milanówek

Pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby jest bardzo trudno. Mawia się, że umieranie jest najtrudniejsze nie dla tego, który właśnie żegna się z życiem, a dla jego najbliższych. To właśnie rodzina zostaje z ogromnym  bólem i wieloma sprawami do załatwienia. Jedną z nich (zaraz po zorganizowaniu pogrzebu), jest wybór nagrobka. Nasz zakład kamieniarski dołoży wszelkich starań, aby ten proces był jak najsprawniej przeprowadzony i jak najmniej traumatyczny dla Państwa.

Usługi kamieniarskie na najwyższym poziomie

Nasz zakład kamieniarski Miecznikowscy, powstał w 1987 roku i działa na rynku nieprzerwanie do chwili obecnej. Wykonujemy usługi kamieniarskie w zakresie produkcji nagrobków granitowych. Doświadczenie zdobyte przez ponad 30 lat sprawia, że doskonale znamy rynek, potrzeby klientów, trendy związane z pochówkiem. 

Stosujemy najwyższej jakości granity z całego świata, a do ich obróbki używamy profesjonalnych i nowoczesnych maszyn i narzędzi. Cały czas poszerzamy naszą ofertę. Dbamy o: 

  • najlepsze materiały,
  • unikatową jakość,
  • unikalne wzornictwo, 
  • ale też o to by nasze nagrobki (Milanówek je docenia), spełniały wszelkie  Państwa wymagania, zarówno pod względem estetyki jak i kształtu czy kolorystyki. 

Wykonujemy indywidualne projekty graficzne (na bazie Państwa pomysłów) oraz wizualizacje. Wspólnie z Wami ustalamy szczegóły - od ogólnej bryły po wszelkiego typu detale, powiązane z napisami czy fotografią. Służymy radą oraz pomocą na każdym etapie współpracy z Państwem.

Zachęcamy do osobistego wyboru materiału nagrobkowego. Możecie to zrobić bezpośrednio na placu w naszej firmie. Dzięki temu macie Państwo pewność, z czego będzie wykonana usługa. 

Na wystawie natomiast, zapoznacie się z gotowymi realizacjami naszych projektów. Jest szansa, że coś przypadnie Państwu do gustu w całości lub po dokonaniu ewentualnych korekt, zmian. Jeśli nie, zrobimy wszystko według waszego pomysłu.

Pomniki i nagrobki. Milanówek decyduje się najczęściej na nagrobki pojedyncze i nagrobki nowoczesne

Nagrobek pojedynczy to najczęściej spotykany na cmentarzach pomnik. Składa się z jednej płyty napisowej. 

Wbrew nazwie, można pod nim pochować więcej niż jedną osobę, dzięki wykopywanym poziomom. Wybierany jest wtedy, gdy na cmentarzu nie ma miejsca na podwójny nagrobek. Dlatego jest też tańszy (mniejsza przestrzeń i ilość materiałów). 

Z uwagi na to, że jest najczęściej wybieranym nagrobkiem i pomnikiem w Milanówku, posiadamy najwięcej gotowych wzorów właśnie tego rodzaju asortymentu. 

Obecnie istnieje silny trend i Państwo coraz częściej decydujecie się na pochówek szczątków bliskiej osoby w urnie. Nagrobki urnowe w Milanówku są już standardem. To spora wygoda oraz duża oszczędność miejsca (którego w nekropoliach zaczyna brakować). Wykonujemy nagrobki w kwaterach urnowych oraz tablice do kolumbariów.

Wymiary nagrobków są różne i uzależnione od wymiaru grobów. W dużej mierze są robione pod projekty indywidualne, a ich bryła zależy również od ilości napisów jakie chcecie Państwo by były zmieszczone na małej przestrzeni. Takie nagrobki urnowe (Milanówek coś o tym wie), mimo swoich niewielkich rozmiarów, mogą być prawdziwymi dziełami sztuki.

Co jeszcze?

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą granitowych: 

  • blatów kuchennych,
  • parapetów, 
  • blatów łazienkowych 
  • oraz innych elementów wystroju wnętrz 

wykonywanych z kamienia naturalnego.

Oferujemy twarde granity, kolorowe marmury, konglomeraty kwarcowe oraz tanie konglomeraty marmurowe.

Z uwagi na szeroki wachlarz produktów zachęcamy do osobistego i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas