Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Kobyłka

To co po nas zostanie po śmierci, to pomnik na cmentarzu oraz pamięć naszych najbliższych. Ewentualnie to, co zrobiliśmy za istnienia: dzieło, jakie podbiło serca milionów na całej ziemi bądź wynalazek, jaki zrewolucjonizował świat nauki. Dlatego warto teraz za istnienia zadbać o to, by pomnik, który będzie nas upamiętniał, sprawiał to w należny sposób przez długie lata. Materiały, z jakich robione są tablice cmentarne, budowane są z różnych materiałów. Główny ich podział, zawiera kamienie pochodzenia naturalnego a także coś, co ma je przypominać.

Fotografia nagrobna Kobyłka

Fotografia nagrobna Kobyłka to bardzo istotny element, do którego przyjaciele zmarłej osoby traktuje wielokrotnie bardzo emocjonalnie. Dlatego też dążymy do tego, aby zamówione u nas fotografie były najlepszej klasy, odporne na pogodę, upływ czasu oraz jednocześnie z kolorystyką oryginału, na bazie jakiego są realizowane. Ale także dzięki wspaniałej usłudze kamieniarskiej, każde zdjęcie wyglada jeszcze lepiej.Fotografie nagrobkowe powinny być trwałe oraz nie ulegać płowieniu przez wiele lat.

Fotografia nagrobna Kobyłka

Środki do pielęgnacji kamienia w Kobyłce

Impregnaty do kamienia oferowane przez Miecznikowskich są artykułami przetestowanymi, o znakomitej jakości zarówno firm zagranicznych jak i krajowych. Dobór dobrego impregnatu pozwala w pełni cieszyć się walorami usługi kamieniarskiej a także zabezpieczyć kamień na długie lata. Jeżeli pragniecie Państwo odpowiedniego środka z pewnością znajdziecie go u nas.

Środki do pielęgnacji kamienia w Kobyłce

Groby tymczasowe Kobyłka

Drewniana obudowa nagrobka zastępczego, gwarantuje stylowy design przed wybraniem usługi kamieniarskiej, która pozwoli ustawić nagrobek na następne lata. Grób tymczasowy tworzymy w formie płotka z solidnego drewna. Pozwala on uchronić ziemię i zadbać o schludność miejsca pochówku. Drewno, którego stosujemy na obramowanie tworząc groby tymczasowe na pochówki w Kobyłce, może być w stanie surowym lub zabezpieczone farbą. Obudowa nagrobka od wewnętrznej strony możemy zabezpieczyć farbą lub ochornić folią izolacyjną. Zabezpieczenie gwarantuje ograniczony dostęp wilgoci. Przy obramowaniu umieszczamy krzyż. Środek stanowią małe kamyki granitowe lub gryzu marmurowego . Na Państwa życzenie mogiła może być wypełniona ziemią, żywą trawą czy korą. Tymczasem możecie posadzić rośliny. Wykonane w ten sposób miejsce pochówku, pozwoli na utrzymanie porządku na grobie, do momentu zainstalowania pomnika wykonanego z granitu bądź innego tworzywa.

Groby tymczasowe Kobyłka

Kontakt

Murowanie grobów Kobyłka

Świadczymy usługi powiązane z budowaniem nagrobków a także ziemnych rodzinnych w murowane. Przerobienia nagrobku ziemnego można dokonać po dwudziestu latach od ostatniego pogrzebu. Przewagą nagrobków murowanych nad ziemnymi jest brak dwudziestoletnich opłat a także zagrożenia stracenia grobu w monecie nie przedłużenia takiej opłaty. Wymurowanie nagrobka powoduje przygotowanie fundamentu pod nagrobek, który umożliwia na jego stałe postawienie. Rozwiązanie takie zapobiega również zapadnieniu lub przechyleniu się grobu z upływem lat. Tworzymy groby murowane jedno,dwu,trzy poziomowe (w stosunku od wymogów geologicznych) a także nagrobki urnowe. Groby te wykonywane są ze specjalnych bloczków betonowych, murowanych na zaprawie cementowej, i sklepione są płytkami żelbetowymi.

Murowanie grobów Kobyłka

Liternictwo nagrobne Kobyłka

Słowa na pomniku to sprawa na pozór oczywista – są informacją o waszych ukochanych zmarłych. Bez wątpienia zdecydowanie się na określone litery, wcale nie jest takie oczywiste. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo do wyboru sporo rodzajów liter na nagrobek. Istnieją przeróżne typy czcionek, które powinny idealnie pasować do wybranego przez Was pomnika. Jedna z najczęściej wybieranych form liternictwa nagrobnego w branży kamieniarskiej jest grawerowanie. Opiera się na delikatnym wyżłobieniu powierzchni znaków, za sprawą piaskarki. Dzięki zastosowaniu plotera tnącego, potraficie Państwo decydować o kształtach a także rozmiarach liter, pamiętając żeby dopełniały się z całością pomnika.

Liternictwo nagrobne Kobyłka

Galeria realizacji w Kobyłce

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas