Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki podwójne Warszawa

Piwnice grobów na podwójnych placach mają różne wymiary dlatego nagrobki takie wykonujemy tylko według indywidualnych projektów. Przy takich realizacjach ważne są dodatkowe oględziny stanu i wymiarów muru. Zagwarantuje to stabilność nagrobka przez długie lata

Zapewniamy kompleksowe wykonanie nagrobka, jak również demontaż starego oraz wzmocnienie murów piwnicy grobu.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszych nagrobków dubeltowych. Podczas składania zamówienia chętnie pomożemy przy komponowaniu bryły i doborze napisów oraz zdjęć, wykonamy projekt i wspólnie naniesiemy poprawki.

Nagrobki podwójne Warszawa

Nagrobek jest dla wielu z nas symbolem pamięci o zmarłych, upamiętnieniem bliskiej nam osoby. Stanowi miejsce, gdzie udajemy się w chwilach wewnętrznej potrzeby, jest znakiem – w wymiarze tylko symbolicznym – jej obecności w naszych myślach i sercach. Naturalnym jest, że chcielibyśmy aby miejsca ich spoczynku były wyjątkowe i pełne charakteru.

Zdarzają się osoby, które mają większe tereny ziemi cmentarzu. Często inwestują wtedy w nagrobki podwójne. W Warszawie taką usługę wykonuje zakład Miecznikowskich. Nagrobki tego typu są wykonane z granitu. Standardowo są one wykupowane przez pary (małżeństwa) i stanowią wyraz miłości, której „śmierć nie rozłączy”. Rozmiar pomników cmentarnych podwójnych jest większy, niż typowych, a mniejszy niż grobowców. Decydując się na nagrobek podwójny oszczędzają Państwo czas, ale co zaskakujące – także pieniądze.

Nagrobki podwójne - symbol więzi i miłości

Wybierając nagrobek dla bliskich zmarłych, kierujemy się emocjami, a rzadziej kosztami. Chcemy w ten sposób uhonorować pamięć i dać upust swoim uczuciom.

Ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, często wybierają bardziej imponujące nagrobki podwójne. Są one przeznaczone głównie dla małżeństw, par. Zdarza się, że i dzieci po swej śmierci. chcą spocząć we wspólnej mogile obok rodziców.

Nagrobki podwójne są nieco szersze niż tradycyjne. Przeważnie składają się z dwóch tablic napisowych, połączonych np. krzyżem lub księgą z epitafium. Mogą być łukowate, spadziste, prostokątne, etc.

Niezależnie od wyboru, jako firma Miecznikowscy jesteśmy w stanie wykonać każdy z projektów.

Grobowce podwójne – cena też podwójna?

Pomniki cmentarne podwójne są droższe od tradycyjnych. Wynika to z większej ilości materiału i robocizny. Cena nagrobka zależna jest od kilku czynników. Zapłata za granit jest liczona za metr kwadratowy. W zależności od jakości, a nawet wybranego koloru oscyluje w granicach od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych za metr.

Do ceny nagrobka podwójnego wykonanego w Warszawie, należy doliczyć liternictwo czy fotografię nagrobną. Litery mogą być kute, bądź nakładane ze stali nierdzewnej i tu także kwoty są różne.

Ponadto bardzo często domawiane są lampiony, wazony, rzeźby. A wszystko zazwyczaj podwójnie. Zanim zdecydujecie się Państwo na zakup pomożemy w dokonaniu kosztorysu. Gwarantujemy, że cena będzie atrakcyjna.

Pomimo, że początkowo koszty pomników cmentarnych podwójnych, wydają się wyższe niż normalnie, szybko zrozumiecie Państwo, że nagrobek podwójny, to wbrew pozorom bardzo dobra i ekonomiczna inwestycja. Gdy umiera kolejna bliska osoba, kłopot z wykupieniem kolejnego miejsca nie istnieje. Nie musicie również płacić za nowy nagrobek. Wystarczy dorobić napis na tablicy. Jest to zdecydowanie tańsza opcja, niż zamówienie następnego pomnika.

Kamieniarstwo z tradycjami

Firma Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy powstała w 1987 roku i działa na rynku nieprzerwanie do chwili obecnej. Specjalizujemy się w produkcji nagrobków granitowych. Stosujemy najwyższej jakości granity z całego świata, a do ich obróbki używamy profesjonalnych maszyn i narzędzi. Dzięki temu uzyskujemy piękny poler i głęboki kolor granitu, utrzymujący się przez wiele lat.

Oferujemy wiele wzorów nagrobków dubeltowych. Chętnie pomożemy przy komponowaniu bryły, napisów oraz zdjęć. Wykonamy każdy projekt indywidualny lub naniesiemy poprawki na istniejącym. Wszystkich, których interesują nagrobki podwójne w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas