Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

O nas

Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Stale poszerzamy swoją ofertę i oferujemy nagrobki według własnych projektów oraz indywidualnych życzeń zamawiającego. Wykonujemy projekty graficzne i wizualizacje napisów, wspólnie ustalamy szczegóły projektów - od ogólnej bryły po szczegóły związane z napisami czy fotografią. Służymy radą oraz pomocą.

Zachęcamy do osobistego wyboru materiału nagrobkowego. Można to zrobić bezpośrednio na placu w naszej firmie. Dzięki temu macie Państwo pewność, z czego będzie wykonany nagrobek, a na wystawie można zobaczyć gotowe realizacje naszych projektów z danego materiału i dokonać ewentualnych zmian przy zamówieniu.

Bogaty wybór ozdób i dodatków do nagrobków daje nam możliwość kompleksowej obsługi.

Posiadamy litery żłobione w różnych krojach, nakładane w kolorze złotym, srebrnym czy czarnym wykonane ze sprawdzonych materiałów stosowanych od lat. Oferujemy wazony, wazoniki do kolumbariów, granitowe lampiony, fotografie wykonaną na porcelanie lub w krysztale, krzyże, różne ozdoby z brązu i stali kwasoodpornej oraz rzeźby.

W naszej firmie jesteście Państwo obsługiwani kompleksowo, realizujemy nagrobki od projektu po montaż, ze wszystkimi dodatkami, napisami, zdjęciami itp..

Oferujemy:

 Staramy się podkreślać piękno i naturalne zasoby granitów, marmurów i piaskowców. Podkreślamy najcenniejsze aspekty kamienia, takie jak jego niepowtarzalna struktura i wspaniała kolorystyka oraz nieskończone możliwości wykorzystania w aranżacji wnętrz, rzeźbie i budowie nagrobków.

Misją naszej firmy jest zapewnienie pełnej satysfakcji klienta. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości wyrobów z kamienia naturalnego w przystępnych cenach. Naszym celem jest zaspokojenie Państwa pragnienia pięknego świata. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na wszystkich etapach realizacji zamówienia, służąc fachową radą i wsparciem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi koncepcjami. Znajdziesz tu zarówno niewielkie propozycje, które można zrealizować przy ograniczonym budżecie, jak i bardziej złożone konstrukcje, które są ręcznie wykańczane.

Udzielamy gwarancji i pełnej informacji o zamawianym nagrobku oraz służymy radą i doświadczeniem.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą granitowych blatów kuchennych, parapetów, blatów łazienkowych oraz innych elementów wystroju wnętrz wykonywanych z kamienia naturalnego.

Zapraszamy.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas