Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Ciechanów

Jesteśmy fabrykantem pomników granitowych w Ciechanowie. Realizujemy je od samego początku naszej pracy. Doświadczenie zawodowe wypracowane poprzez wiele lat sprawia, że realizujemy zamówienia, uzyskując całkowite spełnienie klientów. Oferujemy Państwu gotowe nagrobki granitowe w Ciechanowie i okolicy. Nagrobki własnej produkcji znajdujące się na wystawie czy tworzymy je indywidualnie według Waszego projektu.

Nagrobki Ciechanów
Nagrobki Ciechanów

w Ciechanowie służymy przy tym naszą poradą a także doświadczeniem. Oferujemy różnego typu dodatki w postaci krzyży, wizerunków świętych, ozdób, lampionów czy zdjęć. Pomożemy we wspólnym ich ułożeniu wraz z napisami. Ponieważ wiele kupujących ma kłopot z wyobraźnią przestrzenną, analizujemy poszczególne elementy planu, przedstawiamy je na rysunku a następnie oglądamy w rzeczywistych wymiarach na naszej wystawie. Dzięki temu możemy zweryfikować wzajemne wielkości oraz układ. w Ciechanowie realizujemy również projekt tablicy łącznie z nadrukami a także innymi planowanymi tam akcesoriami. Nabywcy z miasta Ciechanów szczególnie doceniają sobie nasze rady dzięki, jakim udaje się zapobiec bezużytecznego strachu także zrealizować plan zgodnie z Ich wymaganiami.

Nasz blog

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu
12:45, dnia 21 grudzień 2022r.

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu

Zima na cmentarzu może być bardzo wymagająca dla kamieniarzy. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak obfite opady śniegu i deszczu, niskie temperatury sięgające nawet kilkunastu stopni mrozu czy wiejący wiatr, mogą utrudniać kamieniarzom pracę na cmentarzach.

Grób murowany czy ziemny
12:25, dnia 21 grudzień 2022r.

Grób murowany czy ziemny

Często pojawia się pytanie, czy pochować bliską osobę w grobie murowanym czy ziemnym. Często trudno jest poznać różnicę, gdy jest się w żałobie po śmierci bliskiej osoby. Dziś wyjaśnimy, czy grób ziemny jest lepszy od murowanego i jakie są tego konsekwencje.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?
16:51, dnia 12 czerwiec 2022r.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?

Nagrobek zazwyczaj stawia się po śmierci danej osoby. Wybór nagrobka jest trudny, ponieważ często dokonuje się go pod wpływem i bez wiedzy. Niektórzy ludzie chcą ułatwić sobie życie jeszcze przed śmiercią.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy
15:21, dnia 01 czerwiec 2022r.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy

Tablica nagrobna służy dwóm celom: dostarcza informacji o osobie pochowanej w grobie, a także czci pamięć bliskich, którzy utracili ukochaną osobę. Często zawiera imiona i nazwiska oraz daty urodzenia i śmierci, a także fotografie, elementy ozdobne, symbole religijne i cytaty.

Kim jest mistrz ceremonii?
15:29, dnia 02 czerwiec 2022r.

Kim jest mistrz ceremonii?

Mistrz ceremonii jest odpowiedzialny za przeprowadzenie końcowej ceremonii pożegnalnej. W przypadku pogrzebów religijnych ceremonię tę przeprowadza zazwyczaj osoba duchowna.

Nagrobki pojedyncze Ciechanów

W życiu każdego człowieka nadchodzi moment kiedy musi pożegnać kogoś bliskiego, czas ten wiąże się z doborem pomnika. Wiele osób zastanawia się, który model dobrać, aby był przyjemny w opiece. Pomniki jednoosobowe Ciechanów to gatunek nagrobków wyprodukowanych z pojedynczej płyty, są one zazwyczaj najmniejsze a także do tych pomników chowany jest jeden zmarły, czasami dwóch.

Nagrobki pojedyncze Ciechanów

Nagrobki i pomniki jednoosobowa tworzone są z marmuru, granitu lub piaskowca tak samo jak i pomniki dwuosobowe. Duża paleta granitów w różnych odcieniach umożliwia wybrać nagrobek według pragnień. Pomnik granitowy jest najbardziej powszechny oraz bezproblemowy w pielęgnacji, natomiast nagrobek z marmuru wymaga szczególnego podejścia, by długo pozostawał estetyczny i zbyt szybko nie niszczał. Na rynku funkcjonuje wiele modeli pomników, część z nich posiada symbole, wykuwane motywy a także zdobienia. Na pomnikach pojedynczych nazwiska zmarłych umieszczane są jeden pod drugim. Pojedyncze pomniki ze względu na swoje niewielkie wymiary nie wymagają sporego wkładu pieniężnego a także dużego nakładu pracy w dbaniu o ich atrakcyjny design.

Nagrobki pojedyncze Ciechanów

Kontakt

Nagrobki podwójne Ciechanów

Pomniki podwójne są jednym z modeli pomników granitowych. Są one przeznaczone szczególnie dla dwóch osób i tworzą znak olbrzymiej relacji i przyjaźni nawet po śmierci. Ich wielkość jest większy, niż pomników pojedynczych oraz mniejszy, niż grobowców. Wybierając nagrobek dwuosobowy w mieście Ciechanów dla znanych nam osób zmarłych poruszamy się przede wszystkim przyjaźnią a także uczuciami. Nierzadko dobór takiego nagrobka spowodowany jest poczuciem bliskości, bądź też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób wybrać odpowiednie akcesoria do pomnika, by przypominały one osobę zmarłą. Pomniki dwuosobowe różnią się od klasycznego, prostokątnego kształtu pomnika, gdyż są nieznacznie szersze. Często składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć na przykład za pomocą krzyża. Mogą być one łukowate, okrągłe, skarpowe, badź też prostokątne. Kształtów płyt z napisami jest rzeczywiście wiele, a zakład kamieniarski z Miasto chętnie poradzi w tym trudnym wyborze.

Nagrobki Ciechanów - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Ciechanowie

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

pomniki na cmentarz Ciechanów

Pomnik na cmentarzu to znak pamięci o zmarłym a także część tradycji, jaka świadczy o hołdzie do osoby, która opuściła nas. Kupując nagrobek, warto zastanowić się nad gatunkiem materiału, rozmiarem a także kształtem, i designem oraz sposobem wykonania. Zakład kamieniarski wykonuje zarówno tradycyjne, jak i {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| nagrobki na cmentarz. Design, wartości a także techniki zrealizowania wynikają z zastosowanego materiału oraz życzeń nabywcy. Firma Miecznikowscy tworzy zbiór wzorów nagrobków w przeróżnych wzorach - zaczynając od standardowych prostokątnych, przez luksusowe, modernistyczne formy, aż po modele z zwiększoną nagrobkowych dodatków.

pomniki na cmentarz Ciechanów

Nasze prace w w Ciechanowie

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas