Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Legionowo

Jesteśmy realizatorem nagrobków granitowych w Legionowie. Produkujemy je od samego początku naszej działalności. Doświadczenie zawodowe uzyskane poprzez wiele lat sprawia, że robimy zlecenia, osiągając pełne zadowolenie klientów. Proponujemy Państwu gotowe pomniki granitowe w Legionowie i okolicy. Nagrobki własnej produkcji znajdujące się na wystawie lub przygotowywujemy je indywidualnie według Waszego projektu.

Nagrobki Legionowo
Nagrobki Legionowo

w Legionowie służymy przy tym naszą radą i doświadczeniem. Oferujemy różnego typu dodatki w formie krzyży, wizerunków świętych, ozdób, lampionów czy zdjęć. Doradzimy we wspólnym ich zaaranżowaniu łącznie z napisami. Ponieważ wiele klientów ma problem z wyobraźnią przestrzenną, ustalamy poszczególne fragmenty planu, przedstawiamy je na rysunku i potem oglądamy w naturalnych wymiarach na naszej wystawie. Dzięki temu potrafimy ocenić wzajemne wielkości oraz koncepcje. w Legionowie wykonujemy również projekt tablicy wraz z nadrukami i innymi proponowanymi tam ozdobami. Nabywcy z miasta Legionowo bardzo sznują sobie nasze rady dzięki, którym udaje się uniknąć niepotrzebnego strachu i przygotować projekt zgodnie z Ich oczekiwaniami.

Nagrobki pojedyncze Legionowo

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila kiedy musi pożegnać kogoś znajomego, czas ten łączy się z doborem pomnika. Każdy zastanawia się, jaki rodzaj wybrać, by był przyjemny w pielęgnacji. Nagrobki jednoosobowe Legionowo to model nagrobków wyprodukowanych z jednej płyty, są one zwykle najmniejsze i do tych nagrobków umieszczany jest jeden zmarły, czasami dwóch.

Nagrobki pojedyncze Legionowo

Pomniki oraz nagrobki jednoosobowa tworzone są z marmuru, granitu lub piaskowca tak samo jak i pomniki podwójne. Bogata kolekcja granitów w różnych kolorach pozwala dobrać pomnik według stylu. Nagrobek granitowy jest niezwykle znany oraz łatwy w pielęgnacji, natomiast nagrobek z marmuru potrzebuje szczególnego podejścia, by długo był ładny i za szybko nie marniał. Na rynku istnieje wiele typów pomników, część z nich ma wzory, zdobione motywy i zdobienia. Na pomnikach pojedynczych nazwiska zmarłych umieszczane są pod sobą. Pojedyncze nagrobki ze względu na swoje małe wymiary nie potrzebują dużego wkładu finansowego i dużego nakładu pracy w dbaniu o ich idealny wygląd.

Nagrobki pojedyncze Legionowo

Nagrobki Legionowo - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Legionowie

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Nagrobki podwójne Legionowo

Nagrobki podwójne są pewnym z modeli pomników granitowych. Są one dedykowane przeważnie dla dwóch osób oraz mają dowód ogromnej więzi a także solidarności nawet po śmierci. Ich rozmiar jest większy, niż nagrobków jednoosobowych oraz mniejszy, niż grobowców. Wybierając nagrobek podwójny w mieście Legionowo dla ukochanych nam osób zmarłych poruszamy się przede wszystkim przyjaźnią a także uczuciami. Nierzadko dobór takiego nagrobka podyktowany jest poczuciem więzi, bądź też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób wybrać właściwe dodatki do pomnika, aby wspominały one osobę zmarłą. Nagrobki dwuosobowe różnią się od klasycznego, prostokątnego typu pomnika, gdyż są nieco szersze. Przeważnie składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć na przykład za pomocą krzyża. Mogą być one łukowate, okrągłe, pochyłe, czy też prostokątne. Typów płyt napisowych jest naprawdę sporo, a zakład Miecznikowscy z Miasto chętnie pomoże w tym skomplikowanym wyborze.

Kontakt

pomniki na cmentarz Legionowo

Nagrobek na cmentarzu to wyraz pamięci o zmarłym a także część kultury, która świadczy o honorze do osoby, która opuściła nas. Kupując nagrobek, warto zastanowić się nad gatunkiem materiału, rozmiarem a także kształtem, oraz koncepcją wykonania i stylem wykonania. Zakład kamieniarski Miecznikowscy ma zarówno tradycyjne, jak i {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| groby na cmentarz. Wzory, ceny i style przygotowania zależą od zastosowanego produktu oraz życzeń konsumenta. Nasza firma tworzy zbiór wzorów pomników w różnych designach - zaczynając od standardowych prostokątnych, przez eleganckie, innowacyjne modele, aż po projekty z rozszerzoną nagrobkowych dodatków.

pomniki na cmentarz Legionowo

Galeria realizacji w Legionowie

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas