Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Piastów

Jesteśmy realizatorem pomników granitowych w Piastowie. Robimy je od samego początku naszej aktywności. Umiejętności nabyte przez wiele lat sprawia, że robimy zlecenia, osiągając pełne zaspokojenie odbiorców. Proponujemy Państwu gotowe nagrobki granitowe w Piastowie i okolicy. Pomniki własnej produkcji znajdujące się na wystawie bądź przygotowywujemy je indywidualnie według Waszego pomysłu.

Nagrobki Piastów
Nagrobki Piastów

w Piastowie służymy przy tym naszą poradą oraz umiejętnością. Oferujemy różnego typu dodatki w formie zdjęć, krzyży, ozdób, wizerunków świętych lub lampionów. Pomożemy we wspólnym ich skomponowaniu razem z nadrukiem. Gdyż sporo nabywców ma problem z wyobraźnią przestrzenną, ustalamy poszczególne fragmenty planu, pokazujemy je na projekcie i następnie przedstawiamy w rzeczywistych kształtach na naszej wystawie. Dzięki temu potrafimy ocenić wzajemne wielkości i proporcje. w Piastowie wykonujemy również projekt tablicy razem z napisami i innymi planowanymi tam akcesoriami. Odbiorcy z miasta Piastów bardzo sznują sobie nasze rady dzięki, którym udaje się zapobiec niepotrzebnego chaosu oraz przygotować projekt zgodnie z Ich oczekiwaniami.

Nagrobki pojedyncze Piastów

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila gdy musi pochować kogoś ukochanego, czas ten łączy się z doborem pomnika. Każdy zastanawia się, który model wybrać, by był przyjemny w opiece. Pomniki jednoosobowe Piastów to gatunek pomników wyprodukowanych z pojedynczej płyty, są one zwykle najwęższe oraz do takich grobowców umieszczany jest jeden zmarły, rzadko dwóch.

Nagrobki pojedyncze Piastów

Nagrobki i pomniki jednoosobowa wykonywane są z marmuru, piaskowca czy granitu tak samo jak i pomniki podwójne. Rozmaita oferta granitów w przeróżnych odcieniach umożliwia wybrać nagrobek według stylu. Pomnik granitowy jest niezwykle powszechny oraz nieskomplikowany w pielęgnacji, natomiast pomnik z marmuru wymaga wyjątkowego podejścia, aby długo był estetyczny i zbyt szybko nie niszczał. Na rynku jest wiele typów nagrobków, część z nich posiada wzory, zdobione motywy a także upiększenia. Na nagrobkach pojedynczych nazwiska zmarłych umieszczane są pod sobą. Pojedyncze nagrobki ze względu na swoje małe rozmiary nie potrzebują niemałego nakładu pieniężnego i wielkiego nakładu pracy w staraniu się o ich doskonały design.

Nagrobki pojedyncze Piastów

Nagrobki Piastów - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Piastowie

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Nagrobki podwójne Piastów

Nagrobki dwuosobowe są jednym z gatunków nagrobków granitowych. Są one dedykowane szczególnie dla dwóch osób a także mają wyraz ogromnej relacji a także solidarności nawet po śmierci. Ich rozmiar jest szerszy, niż pomników pojedynczych i mniejszy, niż grobowców. Kupując nagrobek podwójny w mieście Piastów dla znanych nam osób zmarłych kierujemy się przede wszystkim miłością oraz doświadczeniami. Nierzadko dobór takiego pomnika podyktowany jest uczuciem wspólnoty, bądź też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób wybrać właściwe akcesoria do nagrobka, by przypominały one osobę zmarłą. Pomniki podwójne różnią się od klasycznego, prostokątnego typu nagrobka, bo są niedużo większe. Głównie składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć np. za pomocą krzyża. Mogą być one wypukłe, okrągłe, skarpowe, badź też prostokątne. Kształtów płyt z napisami jest tak sporo, a kamieniarstwo Miecznikowscy z Miasto chętnie poradzi w tym ciężkim wyborze.

Kontakt

pomniki na cmentarz Piastów

Pomnik na cmentarzu to wyraz pamięci o zmarłym oraz część kultury, która mówi o hołdzie do osoby, która zmarła. Wybierając nagrobek, warto zastanowić się nad rodzajem surowca, rozmiarem a także kształtem, oraz elegancją oraz systemem przygotowania. Zakład kamieniarski tworzy zarówno standardowe, jak również {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| pomniki na cmentarz. Design, ceny oraz sposoby zrealizowania zależą od wykorzystanego materiału a także oczekiwań konsumenta. Nasza firma tworzy katalog z wzorami nagrobków w rozmaitych designach - zaczynając od standardowych prostokątnych, przez eleganckie, nowoczesne modele, aż po wzory z zwiększoną ilością akcesoriów nagrobkowych.

pomniki na cmentarz Piastów

Wpisy na blogu

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu
12:45, dnia 21 grudzień 2022r.

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu

Zima na cmentarzu może być bardzo wymagająca dla kamieniarzy. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak obfite opady śniegu i deszczu, niskie temperatury sięgające nawet kilkunastu stopni mrozu czy wiejący wiatr, mogą utrudniać kamieniarzom pracę na cmentarzach.

Grób murowany czy ziemny
12:25, dnia 21 grudzień 2022r.

Grób murowany czy ziemny

Często pojawia się pytanie, czy pochować bliską osobę w grobie murowanym czy ziemnym. Często trudno jest poznać różnicę, gdy jest się w żałobie po śmierci bliskiej osoby. Dziś wyjaśnimy, czy grób ziemny jest lepszy od murowanego i jakie są tego konsekwencje.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?
16:51, dnia 12 czerwiec 2022r.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?

Nagrobek zazwyczaj stawia się po śmierci danej osoby. Wybór nagrobka jest trudny, ponieważ często dokonuje się go pod wpływem i bez wiedzy. Niektórzy ludzie chcą ułatwić sobie życie jeszcze przed śmiercią.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy
15:21, dnia 01 czerwiec 2022r.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy

Tablica nagrobna służy dwóm celom: dostarcza informacji o osobie pochowanej w grobie, a także czci pamięć bliskich, którzy utracili ukochaną osobę. Często zawiera imiona i nazwiska oraz daty urodzenia i śmierci, a także fotografie, elementy ozdobne, symbole religijne i cytaty.

Kim jest mistrz ceremonii?
15:29, dnia 02 czerwiec 2022r.

Kim jest mistrz ceremonii?

Mistrz ceremonii jest odpowiedzialny za przeprowadzenie końcowej ceremonii pożegnalnej. W przypadku pogrzebów religijnych ceremonię tę przeprowadza zazwyczaj osoba duchowna.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas