Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Ostrołęka

Jesteśmy realizatorem nagrobków granitowych w Ostrołęce. Robimy je od samego początku naszej działalności. Kwalifikacje zdobyte poprzez wiele lat sprawia, że robimy zamówienia, pozyskując całkowite zaspokojenie klientów. Oferujemy Państwu gotowe pomniki granitowe w Ostrołęce i okolicy. Pomniki naszej produkcji znajdujące się na wystawie lub przygotowywujemy je indywidualnie według Waszego pragnienia.

Nagrobki Ostrołęka
Nagrobki Ostrołęka

w Ostrołęce służymy przy tym naszą poradą a także umiejętnością. Proponujemy różnego typu dodatki w postaci zdjęć, krzyży, ozdób, wizerunków świętych lub lampionów. Wspomożemy we wspólnym ich skomponowaniu również z napisami. Gdyż wiele osób ma problem z wyobraźnią przestrzenną, omawiamy poszczególne detale projektu, pokazujemy je na rysunku i potem oglądamy w naturalnych kształtach na naszej wystawie. Dzięki temu umiemy zweryfikować wzajemne rozmiary a także układ. w Ostrołęce realizujemy również projekt tablicy łącznie z napisami a także innymi proponowanymi tam akcesoriami. Nabywcy z miasta Ostrołęka bardzo sznują sobie nasze wskazówki dzięki, którym udaje się uniknąć bezużytecznego strachu także zrealizować plan zgodnie z Ich pragnieniami.

Kontakt

Nagrobki pojedyncze Ostrołęka

W życiu każdego człowieka przychodzi czas kiedy musi pochować kogoś ukochanego, moment ten wiąże się z doborem pomnika. Każdy zastanawia się, jaki rodzaj dobrać, by był łatwy w opiece. Nagrobki pojedyncze Ostrołęka to typ nagrobków wykonanych z jednej płyty, są one zazwyczaj najwęższe i do takich pomników chowany jest jeden zmarły, czasami dwóch.

Nagrobki pojedyncze Ostrołęka

Pomniki oraz nagrobki pojedyncze tworzone są z marmuru, granitu lub piaskowca tak samo jak i nagrobki dwuosobowe. Rozmaita kolekcja granitów w przeróżnych kolorach pozwala wybrać pomnik według pragnień. Pomnik granitowy jest niezwykle popularny a także łatwy w pielęgnacji, natomiast nagrobek z marmuru potrzebuje specjalnego podejścia, aby długo był estetyczny i zbyt szybko nie niszczał. Na rynku jest wiele stylów pomników, część z nich posiada symbole, zdobione elementy i upiększenia. Na nagrobkach pojedynczych dane zmarłych umieszczane są pod sobą. Pojedyncze pomniki z powodu na swoje niewielkie rozmiary nie potrzebują niemałego wkładu pieniężnego oraz dużego nakładu pracy w staraniu się o ich doskonały wygląd.

Nagrobki pojedyncze Ostrołęka

Nagrobki podwójne Ostrołęka

Nagrobki dwuosobowe są jednym z gatunków pomników granitowych. Są one przeznaczone głównie dla dwóch osób i stanowią wyraz ogromnej relacji i solidarności nawet po śmierci. Ich rozmiar jest szerszy, niż nagrobków jednoosobowych i mniejszy, niż grobowców. Kupując pomnik dwuosobowy w mieście Ostrołęka dla bliskich nam osób zmarłych skupiamy się przede wszystkim miłością i uczuciami. nieczęsto dobór takiego pomnika podyktowany jest poczuciem bliskości, czy też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób wybrać odpowiednie dodatki do nagrobka, aby wspominały one osobę zmarłą. Pomniki dwuosobowe różnią się od standardowego, prostokątnego kształtu nagrobka, ponieważ są nieco większe. Często składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć np. za pomocą krzyża. Mogą być one łukowate, okrągłe, skarpowe, czy też prostokątne. Kształtów płyt napisowych jest naprawdę wiele, a kamieniarstwo Miecznikowscy z Miasto chętnie wesprze w tym skomplikowanym wyborze.

Galeria naszych realizacji w Ostrołęce

pomniki na cmentarz Ostrołęka

Nagrobek na cmentarzu to znak pamięci o zmarłym i część tradycji, jaka mówi o honorze do osoby, która zmarła. Wybierając pomnik, warto zastanowić się nad gatunkiem surowca, rozmiarem a także kształtem, oraz koncepcją wykonania oraz sposobem wykonania. Zakład kamieniarski wykonuje zarówno tradycyjne, jak i {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| groby na cmentarz. Wzory, ceny oraz sposoby tworzenia zależą od użytego materiału i również pragnień klienta. Nasza firma tworzy zbiór wzorów nagrobków w przeróżnych designach - zaczynając od standardowych prostokątnych, przez eleganckie, modernistyczne formy, aż po modele z zwiększoną nagrobkowych dodatków.

pomniki na cmentarz Ostrołęka

Kontakt

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas