Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Płock

Jesteśmy fabrykantem pomników granitowych w Płocku. Przygotowywujemy je od samego początku naszej pracy. Doświadczenie uzyskane poprzez wiele lat sprawia, że robimy zamówienia, osiągając pełne zadowolenie odbiorców. Oferujemy Państwu gotowe nagrobki granitowe w Płocku i okolicy. Nagrobki naszej produkcji znajdujące się na wystawie lub tworzymy je indywidualnie według Waszego pragnienia.

Nagrobki Płock
Nagrobki Płock

w Płocku służymy przy tym naszą radą i umiejętnością. Oferujemy różnego typu dodatki w formie zdjęć, krzyży, ozdób, wizerunków świętych lub lampionów. Doradzimy we wspólnym ich zaaranżowaniu również z nadrukiem. Gdyż sporo kupujących ma problem z wyobraźnią przestrzenną, dogadujemy poszczególne fragmenty planu, przedstawiamy je na projekcie i następnie oglądamy w rzeczywistych wymiarach na naszej wystawie. Dzięki temu możemy zweryfikować wzajemne wielkości i koncepcje. w Płocku wykonujemy również projekt tablicy razem z nadrukami a także innymi pożądanymi tam akcesoriami. Klienci z miasta Płock szczególnie doceniają sobie nasze porady dzięki, jakim udaje się zapobiec bezużytecznego niepokoju i stworzyć projekt zgodnie z Ich oczekiwaniami.

Kontakt

Nagrobki pojedyncze Płock

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila gdy musi pochować kogoś ukochanego, czas ten wiąże się z wyborem nagrobka. Każdy zastanawia się, jaki wariant dobrać, aby był przyjemny w pielęgnacji. Pomniki jednoosobowe Płock to gatunek nagrobków wyprodukowanych z pojedynczej płyty, są one zazwyczaj najmniejsze oraz do takich grobowców umieszczany jest jeden zmarły, bardzo rzadko dwóch.

Nagrobki pojedyncze Płock

Pomniki oraz nagrobki pojedyncze tworzone są z marmuru, granitu lub piaskowca tak samo jak i nagrobki podwójne. Bogata oferta granitów w różnych kolorach pozwala dobrać pomnik według gustu. Pomnik granitowy jest najbardziej znany i przyjemny w pielęgnacji, natomiast nagrobek z marmuru wymaga wyjątkowego traktowania, aby długo pozostawał piękny i za szybko nie niszczał. Na rynku funkcjonuje wiele typów nagrobków, część z nich posiada symbole, wykuwane motywy i upiększenia. Na pomnikach pojedynczych nazwiska zmarłych umieszczane są jeden pod drugim. Pojedyncze pomniki z powodu na swoje małe rozmiary nie wymagają dużego nakładu pieniężnego oraz dużego nakładu pracy w dbaniu o ich doskonały design.

Nagrobki pojedyncze Płock

Nagrobki Płock - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Płocku

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Nagrobki podwójne Płock

Pomniki dwuosobowe są jednym z modeli pomników granitowych. Są one dedykowane szczególnie dla dwóch osób a także mają znak ogromnej więzi i przyjaźni nawet po śmierci. Ich wielkość jest większy, niż pomników indywidualnych oraz mniejszy, niż grobowców. Wybierając pomnik dwuosobowy w mieście Płock dla znanych nam osób zmarłych kierujemy się przede wszystkim miłością a także uczuciami. Nierzadko wybór takiego pomnika spowodowany jest poczuciem więzi, czy też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób wybrać właściwe dodatki do nagrobka, by wspominały one osobę zmarłą. Nagrobki dwuosobowe różnią się od tradycyjnego, prostokątnego kształtu pomnika, gdyż są niedużo większe. Zazwyczaj składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć na przykład za pomocą krzyża. Mogą być one wypukłe, owalne, pochyłe, czy też prostokątne. Kształtów płyt napisowych jest rzeczywiście sporo, a kamieniarstwo Miecznikowscy z Miasto chętnie pomoże w tym ważnym wyborze.

Zobacz nasze realizacje w Płocku

pomniki na cmentarz Płock

Pomnik na cmentarzu to wyraz pamięci o zmarłym a także część tradycji, która mówi o honorze do osoby, która opuściła nas. Wybierając pomnik, warto zastanowić się nad typem surowca, wielkością oraz kształtem, oraz designem oraz stylem przygotowania. Zakład kamieniarski Miecznikowscy tworzy zarówno klasyczne, jak i {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| groby na cmentarz. Wzory, ceny i style wykonania zależą od wykorzystanego materiału oraz pragnień klienta. Firma Miecznikowscy tworzy zbiór wzorów pomników w różnych wzorach - od klasycznych prostokątnych, poprzez luksusowe, modernistyczne formy, aż po modele z zwiększoną ilością akcesoriów nagrobkowych.

pomniki na cmentarz Płock

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas