Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Piaseczno

Jesteśmy producentem pomników granitowych w Piasecznie. Wykonujemy je od samego początku naszej aktywności. Kwalifikacje nabyte poprzez wiele lat sprawia, że realizujemy zamówienia, uzyskując pełne usatysfakcjonowanie klientów. Oferujemy Państwu gotowe pomniki granitowe w Piasecznie i okolicy. Nagrobki własnej produkcji znajdujące się na wystawie lub wykonamy je indywidualnie według Waszego pragnienia.

Nagrobki Piaseczno
Nagrobki Piaseczno

w Piasecznie służymy przy tym naszą poradą i umiejętnością. Proponujemy różnego typu ozdoby w postaci ozdób, lampionów, zdjęć, krzyży bądź wizerunków świętych. Poradzimy we wspólnym ich zaaranżowaniu razem z napisami. Ponieważ sporo kupujących ma problem z wyobraźnią przestrzenną, omawiamy poszczególne elementy planu, pokazujemy je na projekcie a następnie oglądamy w naturalnych wymiarach na naszej wystawie. Dzięki temu możemy omówić wzajemne rozmiary a także koncepcje. w Piasecznie wykonujemy również projekt tablicy wraz z nadrukami oraz innymi proponowanymi tam ozdobami. Odbiorcy z miasta Piaseczno szczególnie sznują sobie nasze wskazówki dzięki, jakim udaje się zapobiec bezużytecznego strachu oraz zrobić projekt zgodnie z Ich życzeniami.

Kontakt

Nagrobki pojedyncze Piaseczno

W życiu każdego człowieka przychodzi moment gdy musi pożegnać kogoś bliskiego, czas ten wiąże się z doborem nagrobka. Wiele osób zastanawia się, jaki rodzaj wybrać, aby był łatwy w pielęgnacji. Pomniki pojedyncze Piaseczno to rodzaj nagrobków wyprodukowanych z jednej płyty, są one zwykle najmniejsze i do tych nagrobków umieszczany jest jeden zmarły, czasami dwóch.

Nagrobki pojedyncze Piaseczno

Nagrobki i pomniki jednoosobowa przygotowywane są z marmuru, granitu lub piaskowca tak samo jak i nagrobki dwuosobowe. Duża oferta granitów w różnych kolorach pozwala dobrać nagrobek według gustu. Pomnik granitowy jest najbardziej popularny a także prosty w pielęgnacji, natomiast pomnik z marmuru potrzebuje specjalnego traktowania, by długo był piękny i zbyt szybko nie marniał. Na rynku funkcjonuje wiele typów nagrobków, część z nich ma wzory, wykuwane motywy oraz upiększenia. Na pomnikach pojedynczych nazwiska zmarłych umieszczane są pod sobą. Pojedyncze nagrobki z powodu na swoje niewielkie wymiary nie potrzebują niemałego wkładu pieniężnego i dużego nakładu pracy w staraniu się o ich doskonały design.

Nagrobki pojedyncze Piaseczno

Nagrobki podwójne Piaseczno

Pomniki podwójne są jednym z gatunków nagrobków granitowych. Są one poświęcone przeważnie dla dwóch osób a także tworzą wyraz niesamowitej bliskości a także zgody nawet po śmierci. Ich rozmiar jest większy, niż nagrobków indywidualnych i mniejszy, niż grobowców. Kupując pomnik dwuosobowy w mieście Piaseczno dla ukochanych nam osób zmarłych stosujemy się przede wszystkim miłością a także uczuciami. Nierzadko wybór takiego nagrobka spowodowany jest uczuciem więzi, czy też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób wybrać odpowiednie dodatki do pomnika, aby przypominały one osobę zmarłą. Pomniki dwuosobowe różnią się od standardowego, prostokątnego wyglądu nagrobka, ponieważ są nieznacznie szersze. Często składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć np. za pomocą krzyża. Mogą być one łukowate, owalne, pochyłe, badź też prostokątne. Kształtów płyt z napisami jest naprawdę wiele, a kamieniarstwo Miecznikowscy z Miasto chętnie pomoże w tym trudnym wyborze.

Kontakt

pomniki na cmentarz Piaseczno

Nagrobek na cmentarzu to wyraz pamięci o zmarłym i część tradycji, jaka świadczy o honorze do osoby, która zmarła. Kupując pomnik, należałoby zastanowić się nad gatunkiem surowca, rozmiarem i kształtem, oraz elegancją i systemem przygotowania. Nasz zakład ma zarówno standardowe, jak i {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| pomniki na cmentarz. Wzory, wartości i sposoby przygotowania wynikają z zastosowanego materiału i pragnień konsumenta. Firma Miecznikowscy posiada katalog z wzorami nagrobków w przeróżnych wzorach - od tradycyjnych prostokątnych, poprzez eleganckie, modernistyczne formy, aż po wzory z zwiększoną ilością akcesoriów nagrobkowych.

pomniki na cmentarz Piaseczno

Nagrobki Piaseczno - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Piasecznie

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas