Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Kobyłka

Jesteśmy realizatorem nagrobków granitowych w Kobyłce. Wykonujemy je od samego początku naszej pracy. Umiejętności uzyskane poprzez wiele lat sprawia, że robimy zlecenia, uzyskując całkowite usatysfakcjonowanie klientów. Oferujemy Państwu gotowe nagrobki granitowe w Kobyłce i okolicy. Pomniki naszej produkcji znajdujące się na wystawie bądź wykonamy je indywidualnie według Waszego pragnienia.

Nagrobki Kobyłka
Nagrobki Kobyłka

w Kobyłce służymy przy tym naszą poradą oraz umiejętnością. Oferujemy różnego rodzaju dodatki w postaci ozdób, lampionów, zdjęć, krzyży bądź wizerunków świętych. Wspomożemy we wzajemnym ich zaaranżowaniu wraz z napisami. Ponieważ wiele kupujących ma kłopot z wyobraźnią przestrzenną, omawiamy poszczególne fragmenty projektu, pokazujemy je na projekcie a następnie przedstawiamy w oryginalnych wymiarach na naszej wystawie. Dzięki temu możemy zweryfikować wzajemne wielkości a także koncepcje. w Kobyłce realizujemy również projekt tablicy łącznie z nadrukami a także innymi proponowanymi tam dodatkami. Nabywcy z miasta Kobyłka szczególnie sznują sobie nasze wskazówki dzięki, którym udaje się uniknąć zbędnego chaosu także zrealizować plan zgodnie z Ich oczekiwaniami.

Kontakt

Nagrobki pojedyncze Kobyłka

W życiu każdego człowieka przychodzi czas gdy musi pochować kogoś znajomego, moment ten łączy się z wyborem pomnika. Każdy zastanawia się, który wariant wybrać, by był łatwy w pielęgnacji. Nagrobki pojedyncze Kobyłka to model nagrobków wyprodukowanych z pojedynczej płyty, są one zazwyczaj najwęższe oraz do tych grobowców umieszczany jest jeden zmarły, czasami dwóch.

Nagrobki pojedyncze Kobyłka

Nagrobki i pomniki jednoosobowa tworzone są z granitu, marmuru czy piaskowca tak samo jak i pomniki podwójne. Duża paleta granitów w przeróżnych kolorach umożliwia wybrać nagrobek według pragnień. Nagrobek granitowy jest niezwykle popularny oraz przyjemny w pielęgnacji, natomiast nagrobek z marmuru potrzebuje wyjątkowego traktowania, by długo pozostawał ładny i zbyt szybko nie niszczał. Na rynku funkcjonuje wiele typów pomników, część z nich ma symbole, wycinane motywy a także upiększenia. Na pomnikach pojedynczych nazwiska zmarłych umieszczane są pod sobą. Pojedyncze pomniki z powodu na swoje niewielkie wymiary nie potrzebują niemałego nakładu finansowego oraz dużego nakładu pracy w dbaniu o ich atrakcyjny design.

Nagrobki pojedyncze Kobyłka

Kontakt

Nagrobki podwójne Kobyłka

Pomniki podwójne są jednym z modeli nagrobków granitowych. Są one przeznaczone głównie dla dwóch osób oraz tworzą dowód silnej więzi i solidarności nawet po śmierci. Ich wielkość jest szerszy, niż pomników jednoosobowych i mniejszy, niż grobowców. Wybierając pomnik podwójny w mieście Kobyłka dla bliskich nam osób zmarłych skupiamy się przede wszystkim emocjami i uczuciami. nieczęsto dobór takiego pomnika spowodowany jest uczuciem wspólnoty, czy też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób wybrać idealne dodatki do nagrobka, by przypominały one osobę zmarłą. Nagrobki dwuosobowe różnią się od standardowego, prostokątnego wyglądu pomnika, ponieważ są nieco szersze. Głównie składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć na przykład za pomocą krzyża. Mogą być one wypukłe, owalne, pochyłe, badź też prostokątne. Typów płyt napisowych jest tak sporo, a kamieniarstwo Miecznikowscy z Miasto chętnie poradzi w tym skomplikowanym wyborze.

Nasz blog

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu
12:45, dnia 21 grudzień 2022r.

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu

Zima na cmentarzu może być bardzo wymagająca dla kamieniarzy. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak obfite opady śniegu i deszczu, niskie temperatury sięgające nawet kilkunastu stopni mrozu czy wiejący wiatr, mogą utrudniać kamieniarzom pracę na cmentarzach.

Grób murowany czy ziemny
12:25, dnia 21 grudzień 2022r.

Grób murowany czy ziemny

Często pojawia się pytanie, czy pochować bliską osobę w grobie murowanym czy ziemnym. Często trudno jest poznać różnicę, gdy jest się w żałobie po śmierci bliskiej osoby. Dziś wyjaśnimy, czy grób ziemny jest lepszy od murowanego i jakie są tego konsekwencje.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?
16:51, dnia 12 czerwiec 2022r.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?

Nagrobek zazwyczaj stawia się po śmierci danej osoby. Wybór nagrobka jest trudny, ponieważ często dokonuje się go pod wpływem i bez wiedzy. Niektórzy ludzie chcą ułatwić sobie życie jeszcze przed śmiercią.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy
15:21, dnia 01 czerwiec 2022r.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy

Tablica nagrobna służy dwóm celom: dostarcza informacji o osobie pochowanej w grobie, a także czci pamięć bliskich, którzy utracili ukochaną osobę. Często zawiera imiona i nazwiska oraz daty urodzenia i śmierci, a także fotografie, elementy ozdobne, symbole religijne i cytaty.

Kim jest mistrz ceremonii?
15:29, dnia 02 czerwiec 2022r.

Kim jest mistrz ceremonii?

Mistrz ceremonii jest odpowiedzialny za przeprowadzenie końcowej ceremonii pożegnalnej. W przypadku pogrzebów religijnych ceremonię tę przeprowadza zazwyczaj osoba duchowna.

pomniki na cmentarz Kobyłka

Nagrobek na cmentarzu to wyraz myśli o zmarłym oraz część tradycji, jaka świadczy o honorze do osoby, która opuściła nas. Wybierając nagrobek, warto zastanowić się nad gatunkiem surowca, rozmiarem oraz kształtem, a także estetyką a także systemem zrealizowania. Nasz zakład tworzy zarówno klasyczne, jak i nowatorskie groby na cmentarz. Wzory, ceny i style przygotowania wynikają z wykorzystanego materiału i pragnień nabywcy. Firma Miecznikowscy tworzy zbiór wzorów nagrobków w rozmaitych designach - od standardowych prostokątnych, przez luksusowe, modernistyczne formy, aż po projekty z rozszerzoną nagrobkowych dodatków.

pomniki na cmentarz Kobyłka

Nagrobki Kobyłka - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Kobyłce

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas