Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Pruszków

Jesteśmy fabrykantem pomników granitowych w Pruszkowie. Realizujemy je od samego początku naszej aktywności. Umiejętności zdobyte poprzez wiele lat sprawia, że realizujemy zamówienia, uzyskując pełne zaspokojenie klientów. Proponujemy Państwu gotowe pomniki granitowe w Pruszkowie i okolicy. Nagrobki własnej produkcji znajdujące się na wystawie czy tworzymy je indywidualnie według Waszego projektu.

Nagrobki Pruszków
Nagrobki Pruszków

w Pruszkowie służymy przy tym naszą radą oraz umiejętnością. Oferujemy różnego typu akcesoria w postaci krzyży, wizerunków świętych, ozdób, lampionów czy zdjęć. Pomożemy we wspólnym ich zaaranżowaniu również z nadrukiem. Ponieważ wiele klientów ma problem z wyobraźnią przestrzenną, omawiamy poszczególne elementy projektu, pokazujemy je na rysunku i następnie przedstawiamy w oryginalnych wymiarach na naszej wystawie. Dzięki temu możemy zweryfikować wzajemne rozmiary oraz proporcje. w Pruszkowie wykonujemy również projekt tablicy łącznie z nadrukami i innymi proponowanymi tam ozdobami. Odbiorcy z miasta Pruszków szczególnie cenią sobie nasze porady dzięki, którym udaje się uniknąć bezużytecznego chaosu także zrobić projekt zgodnie z Ich pragnieniami.

Kontakt

Nagrobki pojedyncze Pruszków

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila gdy musi pożegnać kogoś znajomego, moment ten łączy się z doborem nagrobka. Każdy zastanawia się, który wariant wybrać, aby był przyjemny w pielęgnacji. Nagrobki pojedyncze Pruszków to rodzaj nagrobków wykonanych z jednej płyty, są one zwykle najmniejsze oraz do takich nagrobków umieszczany jest jeden zmarły, bardzo rzadko dwóch.

Nagrobki pojedyncze Pruszków

Pomniki oraz nagrobki jednoosobowa przygotowywane są z granitu, marmuru czy piaskowca tak samo jak i pomniki dwuosobowe. Rozmaita kolekcja granitów w różnych odcieniach pozwala dobrać pomnik według pragnień. Pomnik granitowy jest najbardziej powszechny a także prosty w pielęgnacji, natomiast pomnik z marmuru wymaga wyjątkowego traktowania, by długo pozostawał piękny i zbyt szybko nie niszczał. Na rynku funkcjonuje wiele stylów nagrobków, część z nich posiada wzory, wykuwane motywy a także dekoracje. Na nagrobkach pojedynczych nazwiska zmarłych umieszczane są jeden pod drugim. Pojedyncze pomniki z powodu na swoje nieduże rozmiary nie wymagają niemałego nakładu finansowego oraz wielkiego nakładu pracy w dbaniu o ich atrakcyjny design.

Nagrobki pojedyncze Pruszków

Nagrobki podwójne Pruszków

Pomniki dwuosobowe są pewnym z rodzajów nagrobków granitowych. Są one poświęcone głównie dla dwóch osób i tworzą wyraz olbrzymiej bliskości a także solidarności nawet po śmierci. Ich wielkość jest szerszy, niż nagrobków indywidualnych i mniejszy, niż grobowców. Wybierając pomnik dwuosobowy w mieście Pruszków dla znanych nam osób zmarłych kierujemy się przede wszystkim emocjami i doświadczeniami. Nierzadko dobór takiego pomnika podyktowany jest poczuciem wspólnoty, bądź też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób dobrać odpowiednie dodatki do nagrobka, aby przypominały one osobę zmarłą. Nagrobki podwójne różnią się od standardowego, prostokątnego typu pomnika, gdyż są trochę większe. Przeważnie składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć na przykład za pomocą krzyża. Mogą być one łukowate, okrągłe, spadziste, badź też prostokątne. Rodzajów płyt z napisami jest rzeczywiście wiele, a zakład Miecznikowscy z Miasto chętnie pomoże w tym trudnym wyborze.

Nasze realizacje w Pruszkowie

pomniki na cmentarz Pruszków

Pomnik na cmentarzu to wyraz myśli o zmarłym oraz część kultury, jaka świadczy o hołdzie do osoby, która odeszła. Kupując nagrobek, należałoby zastanowić się nad typem surowca, rozmiarem i kształtem, a także elegancją a także sposobem zrealizowania. Zakład kamieniarski tworzy zarówno standardowe, jak i {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| nagrobki na cmentarz. Wzory, ceny a także style zrealizowania zależą od zastosowanego materiału a także wymagań nabywcy. Firma Miecznikowscy tworzy katalog z wzorami nagrobków w różnorakich designach - zaczynając od standardowych prostokątnych, poprzez luksusowe, nowoczesne formy, aż po wzory z zwiększoną ilością akcesoriów nagrobkowych.

pomniki na cmentarz Pruszków

Nagrobki Pruszków - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Pruszkowie

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas