Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Nowy Dwór Mazowiecki

To co po nas zostanie po śmierci, to pamięć Naszych najbliższych oraz nagrobek na cmentarzu. Możliwe również to, co wykonaliśmy za istnienia: wynalazek, jaki zrewolucjonizował świat nauki, albo dzieło, które podbiło serca milionów na całej Ziemi. Dlatego więc warto już za istnienia przypilnować to, aby pomnik, jaki będzie nas upamiętniał, robił to w właściwy sposób przez długie lata. Materiały, z których robione są tablice cmentarne, wykonywane są z różnych materiałów. Podstawowy ich klasyfikacja, zawiera kamienie naturalne i coś, co ma je przypominać.

Fotografia nagrobna Nowy Dwór Mazowiecki

Fotografia nagrobna Nowy Dwór Mazowiecki to niezwykle ważny element, do którego przyjaciele zmarłej osoby podchodzi wielokrotnie niezwykle emocjonalnie. Stąd też staramy się, by zakupywane u nas fotografie były najwyższej klasy, wytrzymałe na warunki atmosferyczne, upływ czasu oraz odpowiednie z barwą oryginału, na bazie którego są wykonywane. Fotografie nagrobkowe powinny być wytrzymałe oraz nie ulegać płowieniu przez długie lata.

Fotografia nagrobna Nowy Dwór Mazowiecki

Kontakt

Liternictwo nagrobne Nowy Dwór Mazowiecki

Tekst na nagrobku to sprawa na pozór oczywista – są informacją o waszych bliskich zmarłych. W rzeczywistości jednak zdecydowanie się na określone teksty, wcale nie jest takie łatwe. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo sporo typów liter na nagrobek. Funkcjonują rozmaite style czcionek, jakie powinny prawidłowo pasować do wybranego przez Was nagrobka. Jedną z najczęściej chcianych metod liternictwa nagrobnego jest grawerowanie. Polega na delikatnym wyżłobieniu powierzchni znaków, przy użyciu piaskarki. Dzięki wykorzystaniu plotera tnącego, możecie Państwo decydować o stylach a także wielkościach liter, pamiętając aby współgrały z całością nagrobka.

Liternictwo nagrobne Nowy Dwór Mazowiecki

Kontakt

Murowanie grobów Nowy Dwór Mazowiecki

Świadczymy usługi powiązane z budowaniem nagrobków a także modyfikowaniem grobów [gruntownych rodzinnych w murowane. Przekształcenia grobu ziemnego wolno dokonać po dwudziestu latach od ostatniego pochówku. Dominacją nagrobków murowanych nad ziemnymi jest brak 20-letnich opłat a także zagrożenia zlikwidowania grobu w przypadku nie przedłużenia takiej opłaty. Wymurowanie grobu powoduje przygotowanie fundamentu pod grób, jaki umożliwia na jego stabilne postawienie. Rozwiązanie takie unika również przechylaniu lub zapadaniu się grobu z upływem lat. Wykonujemy nagrobki murowane jedno,dwu,trzy poziomowe (w stosunku od warunków przyrodniczych) oraz nagrobki urnowe. Groby te tworzone są ze specjalnych bloczków betonowych, montowanych na zaprawie cementowej, oraz sklepione są płytkami żelbetowymi.

Murowanie grobów Nowy Dwór Mazowiecki

Otoczenia grobów Nowy Dwór Mazowiecki

Otoczenia grobów w Nowym Dworze Mazowieckim inaczej wykończenie dookoła nagrobka i powierzchni pomiędzy nagrobkami można zagospodarować przez wyłożenie ke kostką granitową, betonową lub wysypanie kamykami. Oferujemy Państwu technikę ograniczającą do minimum przerost chwastów w przestrzeniach między grobami przez wykorzystanie stylowych {płyt granitowych dostosowanych wymiarami do potrzeb danego grobu lub płytek betonowych|płytek betonowych o większych wymiarach, lub całych granitowych płyt dostosowywanych wymiarami do potrzeb danego grobu.

Otoczenia grobów Nowy Dwór Mazowiecki

Środki do pielęgnacji kamienia w Nowym Dworze Mazowieckim

Impregnaty do kamienia oferowane przez Miecznikowskich są artykułami sprawdzonymi, o wysokiej jakości zarówno firm krajowych jak i zagranicznych. Dobór odpowiedniego impregnatu pozwala w pełni cieszyć się atutami kamienia oraz ochronić go na długie lata. Jeżeli potrzebujecie Państwo idealnego środka z gwarancją znajdziecie go w naszej firmie.

Środki do pielęgnacji kamienia w Nowym Dworze Mazowieckim

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas