Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Mława

Jesteśmy fabrykantem pomników granitowych w Mławie. Realizujemy je od samego początku naszej aktywności. Umiejętności zdobyte poprzez wiele lat sprawia, że realizujemy zlecenia, osiągając pełne zaspokojenie klientów. Proponujemy Państwu gotowe nagrobki granitowe w Mławie i okolicy. Nagrobki własnej produkcji znajdujące się na wystawie czy tworzymy je indywidualnie według Waszego projektu.

Nagrobki Mława
Nagrobki Mława

w Mławie służymy przy tym naszą wskazówką oraz umiejętnością. Proponujemy różnego typu ozdoby w postaci ozdób, lampionów, zdjęć, krzyży bądź wizerunków świętych. Wspomożemy we wzajemnym ich skomponowaniu również z napisami. Gdyż wiele osób ma kłopot z wyobraźnią przestrzenną, analizujemy poszczególne detale planu, pokazujemy je na rysunku i potem przedstawiamy w rzeczywistych rozmiarach na naszej wystawie. Dzięki temu możemy zweryfikować wzajemne wielkości a także układ. w Mławie tworzymy również projekt tablicy również z nadrukami a także innymi planowanymi tam akcesoriami. Odbiorcy z miasta Mława bardzo sznują sobie nasze wskazówki dzięki, jakim udaje się uniknąć zbędnego strachu oraz stworzyć plan zgodnie z Ich wymaganiami.

Kontakt

Nagrobki pojedyncze Mława

W życiu każdego człowieka przychodzi moment gdy musi pochować kogoś ukochanego, czas ten wiąże się z wyborem pomnika. Każdy zastanawia się, który rodzaj wybrać, aby był szybki w pielęgnacji. Nagrobki jednoosobowe Mława to typ nagrobków wykonanych z jednej płyty, są one zazwyczaj najmniejsze a także do tych pomników chowany jest jeden zmarły, rzadko dwóch.

Nagrobki pojedyncze Mława

Nagrobki i pomniki pojedyncze przygotowywane są z marmuru, piaskowca czy granitu tak samo jak i pomniki podwójne. Rozmaita kolekcja granitów w różnych odcieniach umożliwia dopasować nagrobek według stylu. Nagrobek granitowy jest najbardziej znany i bezproblemowy w pielęgnacji, natomiast nagrobek z marmuru wymaga specjalnego traktowania, by długo był piękny i zbyt szybko nie marniał. Na rynku jest wiele modeli nagrobków, część z nich ma symbole, wykuwane motywy i dekoracje. Na grobach pojedynczych nazwiska zmarłych umieszczane są jeden pod drugim. Pojedyncze nagrobki z powodu na swoje niewielkie rozmiary nie potrzebują niemałego wkładu pieniężnego i wielkiego nakładu pracy w staraniu się o ich idealny design.

Nagrobki pojedyncze Mława

Galeria zdjęć

Nagrobki podwójne Mława

Nagrobki dwuosobowe są pewnym z rodzajów pomników granitowych. Są one poświęcone przeważnie dla dwóch osób a także mają dowód silnej więzi oraz solidarności nawet po śmierci. Ich wielkość jest większy, niż pomników pojedynczych oraz mniejszy, niż grobowców. Kupując pomnik podwójny w mieście Mława dla znanych nam osób zmarłych skupiamy się przede wszystkim miłością i doświadczeniami. nieczęsto wybór takiego pomnika podyktowany jest poczuciem więzi, bądź też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób dobrać odpowiednie akcesoria do nagrobka, by przypominały one osobę zmarłą. Nagrobki podwójne różnią się od tradycyjnego, prostokątnego kształtu nagrobka, gdyż są nieznacznie szersze. Zazwyczaj składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć na przykład za pomocą krzyża. Mogą być one wypukłe, okrągłe, pochyłe, badź też prostokątne. Typów płyt z napisami jest tak sporo, a zakład kamieniarski z Miasto chętnie pomoże w tym ciężkim wyborze.

Kontakt

pomniki na cmentarz Mława

Nagrobek na cmentarzu to znak pamięci o zmarłym oraz część kultury, jaka świadczy o honorze do osoby, która zmarła. Wybierając nagrobek, należałoby zastanowić się nad gatunkiem materiału, wielkością oraz kształtem, a także estetyką oraz systemem przygotowania. Zakład kamieniarski ma zarówno standardowe, jak i {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| groby na cmentarz. Design, wartości i style przygotowania wynikają z zastosowanego materiału a także życzeń klienta. Firma Miecznikowscy posiada zbiór wzorów nagrobków w rozmaitych wzorach - zaczynając od tradycyjnych prostokątnych, przez luksusowe, nowoczesne modele, aż po projekty z rozbudowaną galanterią nagrobkową.

pomniki na cmentarz Mława

Nagrobki Mława - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Mławie

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas