Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Marki

Jesteśmy realizatorem nagrobków granitowych w Markach. Przygotowywujemy je od samego początku naszej pracy. Doświadczenie zawodowe uzyskane poprzez wiele lat sprawia, że realizujemy zamówienia, uzyskując całkowite spełnienie odbiorców. Oferujemy Państwu gotowe pomniki granitowe w Markach i okolicy. Nagrobki własnej produkcji znajdujące się na wystawie czy tworzymy je indywidualnie według Waszego pomysłu.

Nagrobki Marki
Nagrobki Marki

w Markach służymy przy tym naszą poradą i umiejętnością. Proponujemy różnego typu ozdoby w formie zdjęć, krzyży, ozdób, wizerunków świętych lub lampionów. Ułatwimy we wspólnym ich zaaranżowaniu łącznie z nadrukiem. Ponieważ sporo nabywców ma problem z wyobraźnią przestrzenną, ustalamy poszczególne detale planu, pokazujemy je na rysunku i potem przedstawiamy w naturalnych kształtach na naszej wystawie. Dzięki temu możemy ocenić wzajemne rozmiary a także układ. w Markach wykonujemy również projekt tablicy wraz z napisami oraz innymi planowanymi tam dodatkami. Odbiorcy z miasta Marki bardzo sznują sobie nasze wskazówki dzięki, jakim udaje się zapobiec bezużytecznego strachu także stworzyć projekt zgodnie z Ich życzeniami.

Kontakt

Nagrobki pojedyncze Marki

W życiu każdego człowieka nadchodzi czas gdy musi pożegnać kogoś bliskiego, czas ten łączy się z wyborem pomnika. Każdy zastanawia się, który wariant dobrać, by był łatwy w opiece. Nagrobki jednoosobowe Marki to gatunek nagrobków przygotowanych z jednej płyty, są one zwykle najwęższe a także do takich nagrobków umieszczany jest jeden zmarły, bardzo rzadko dwóch.

Nagrobki pojedyncze Marki

Nagrobki i pomniki pojedyncze tworzone są z granitu, marmuru czy piaskowca tak samo jak i nagrobki dwuosobowe. Bogata kolekcja granitów w przeróżnych odcieniach pozwala wybrać nagrobek według pragnień. Nagrobek granitowy jest niezwykle powszechny a także przyjemny w pielęgnacji, natomiast nagrobek z marmuru wymaga wyjątkowego traktowania, by długo pozostawał piękny i za szybko nie marniał. Na rynku funkcjonuje wiele typów nagrobków, część z nich ma symbole, wykuwane motywy i upiększenia. Na grobach pojedynczych nazwiska zmarłych umieszczane są jeden pod drugim. Pojedyncze nagrobki z powodu na swoje niewielkie rozmiary nie potrzebują znacznego wkładu finansowego a także dużego nakładu pracy w staraniu się o ich idealny wygląd.

Nagrobki pojedyncze Marki

Blog o nagrobkach

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu
12:45, dnia 21 grudzień 2022r.

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu

Zima na cmentarzu może być bardzo wymagająca dla kamieniarzy. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak obfite opady śniegu i deszczu, niskie temperatury sięgające nawet kilkunastu stopni mrozu czy wiejący wiatr, mogą utrudniać kamieniarzom pracę na cmentarzach.

Grób murowany czy ziemny
12:25, dnia 21 grudzień 2022r.

Grób murowany czy ziemny

Często pojawia się pytanie, czy pochować bliską osobę w grobie murowanym czy ziemnym. Często trudno jest poznać różnicę, gdy jest się w żałobie po śmierci bliskiej osoby. Dziś wyjaśnimy, czy grób ziemny jest lepszy od murowanego i jakie są tego konsekwencje.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?
16:51, dnia 12 czerwiec 2022r.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?

Nagrobek zazwyczaj stawia się po śmierci danej osoby. Wybór nagrobka jest trudny, ponieważ często dokonuje się go pod wpływem i bez wiedzy. Niektórzy ludzie chcą ułatwić sobie życie jeszcze przed śmiercią.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy
15:21, dnia 01 czerwiec 2022r.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy

Tablica nagrobna służy dwóm celom: dostarcza informacji o osobie pochowanej w grobie, a także czci pamięć bliskich, którzy utracili ukochaną osobę. Często zawiera imiona i nazwiska oraz daty urodzenia i śmierci, a także fotografie, elementy ozdobne, symbole religijne i cytaty.

Kim jest mistrz ceremonii?
15:29, dnia 02 czerwiec 2022r.

Kim jest mistrz ceremonii?

Mistrz ceremonii jest odpowiedzialny za przeprowadzenie końcowej ceremonii pożegnalnej. W przypadku pogrzebów religijnych ceremonię tę przeprowadza zazwyczaj osoba duchowna.

Nagrobki podwójne Marki

Pomniki podwójne są pewnym z modeli nagrobków granitowych. Są one poświęcone przeważnie dla dwóch osób i mają wyraz niesamowitej więzi a także zgody nawet po śmierci. Ich wielkość jest większy, niż nagrobków jednoosobowych i mniejszy, niż grobowców. Wybierając nagrobek podwójny w mieście Marki dla znanych nam osób zmarłych poruszamy się przede wszystkim miłością a także doświadczeniami. nieczęsto wybór takiego nagrobka podyktowany jest uczuciem więzi, czy też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób wybrać idealne dodatki do pomnika, aby wspominały one osobę zmarłą. Nagrobki dwuosobowe różnią się od klasycznego, prostokątnego kształtu pomnika, gdyż są dość większe. Często składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć na przykład za pomocą krzyża. Mogą być one łukowate, okrągłe, spadziste, czy też prostokątne. Kształtów płyt napisowych jest tak wiele, a zakład Miecznikowscy z Miasto chętnie wesprze w tym trudnym wyborze.

Nagrobki Marki - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Markach

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

pomniki na cmentarz Marki

Nagrobek na cmentarzu to znak myśli o zmarłym a także część kultury, jaka świadczy o hołdzie do osoby, która opuściła nas. Kupując pomnik, warto zastanowić się nad rodzajem materiału, wielkością i kształtem, a także estetyką i stylem zrealizowania. Zakład kamieniarski produkuje zarówno klasyczne, jak również {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| nagrobki na cmentarz. Wzory, ceny oraz techniki wykonania zależą od wykorzystanego materiału oraz wymagań konsumenta. Nasza firma tworzy katalog z wzorami nagrobków w przeróżnych wzorach - zaczynając od klasycznych prostokątnych, poprzez eleganckie, innowacyjne formy, aż po projekty z rozszerzoną nagrobkowych dodatków.

pomniki na cmentarz Marki

Kontakt

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas