Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy realizatorem pomników granitowych w Grodzisku Mazowieckim. Przygotowywujemy je od samego początku naszej aktywności. Kwalifikacje nabyte poprzez wiele lat sprawia, że robimy zamówienia, osiągając całkowite usatysfakcjonowanie odbiorców. Proponujemy Państwu gotowe nagrobki granitowe w Grodzisku Mazowieckim i okolicy. Nagrobki naszej produkcji znajdujące się na wystawie czy przygotowywujemy je indywidualnie według Waszego projektu.

Nagrobki Grodzisk Mazowiecki
Nagrobki Grodzisk Mazowiecki

w Grodzisku Mazowieckim służymy przy tym naszą wskazówką oraz umiejętnością. Oferujemy różnego rodzaju ozdoby w formie ozdób, lampionów, zdjęć, krzyży bądź wizerunków świętych. Ułatwimy we wspólnym ich zaaranżowaniu również z nadrukiem. Ponieważ sporo nabywców ma problem z wyobraźnią przestrzenną, ustalamy poszczególne elementy planu, przedstawiamy je na projekcie a potem oglądamy w oryginalnych wymiarach na naszej wystawie. Dzięki temu potrafimy ocenić wzajemne wielkości oraz koncepcje. w Grodzisku Mazowieckim tworzymy również projekt tablicy razem z nadrukami a także innymi pożądanymi tam akcesoriami. Klienci z miasta Grodzisk Mazowiecki szczególnie cenią sobie nasze porady dzięki, którym udaje się uniknąć zbędnego niepokoju oraz stworzyć plan zgodnie z Ich wymaganiami.

Kontakt

Nagrobki pojedyncze Grodzisk Mazowiecki

W życiu każdego człowieka przychodzi moment gdy musi pożegnać kogoś znajomego, moment ten łączy się z doborem nagrobka. Każdy zastanawia się, który wariant dobrać, aby był łatwy w pielęgnacji. Nagrobki jednoosobowe Grodzisk Mazowiecki to rodzaj nagrobków wyprodukowanych z pojedynczej płyty, są one zwykle najmniejsze a także do tych nagrobków umieszczany jest jeden zmarły, rzadko dwóch.

Nagrobki pojedyncze Grodzisk Mazowiecki

Pomniki oraz nagrobki pojedyncze wykonywane są z marmuru, granitu lub piaskowca tak samo jak i pomniki podwójne. Duża kolekcja granitów w różnych odcieniach umożliwia wybrać nagrobek według gustu. Pomnik granitowy jest najbardziej znany i przyjemny w pielęgnacji, natomiast pomnik z marmuru wymaga szczególnego podejścia, aby długo był piękny i zbyt szybko nie niszczał. Na rynku funkcjonuje wiele typów pomników, część z nich ma wzory, zdobione elementy a także dekoracje. Na nagrobkach pojedynczych nazwiska zmarłych umieszczane są jeden pod drugim. Pojedyncze nagrobki z powodu na swoje nieduże wymiary nie potrzebują dużego wkładu pieniężnego a także wielkiego nakładu pracy w staraniu się o ich doskonały design.

Nagrobki pojedyncze Grodzisk Mazowiecki

Nagrobki podwójne Grodzisk Mazowiecki

Nagrobki dwuosobowe są pewnym z gatunków pomników granitowych. Są one dedykowane przeważnie dla dwóch osób i tworzą wyraz olbrzymiej bliskości i przyjaźni nawet po śmierci. Ich wielkość jest większy, niż nagrobków jednoosobowych oraz mniejszy, niż grobowców. Kupując nagrobek podwójny w mieście Grodzisk Mazowiecki dla ukochanych nam osób zmarłych skupiamy się przede wszystkim emocjami i doświadczeniami. Nierzadko wybór takiego nagrobka spowodowany jest uczuciem wspólnoty, czy też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób wybrać idealne akcesoria do pomnika, by wspominały one osobę zmarłą. Nagrobki dwuosobowe różnią się od tradycyjnego, prostokątnego wyglądu pomnika, bo są nieco szersze. Często składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć np. za pomocą krzyża. Mogą być one wypukłe, okrągłe, pochyłe, czy też prostokątne. Kształtów płyt napisowych jest rzeczywiście sporo, a zakład Miecznikowscy z Miasto chętnie pomoże w tym skomplikowanym wyborze.

O nagrobkach piszemy też na blogu

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu
12:45, dnia 21 grudzień 2022r.

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu

Zima na cmentarzu może być bardzo wymagająca dla kamieniarzy. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak obfite opady śniegu i deszczu, niskie temperatury sięgające nawet kilkunastu stopni mrozu czy wiejący wiatr, mogą utrudniać kamieniarzom pracę na cmentarzach.

Grób murowany czy ziemny
12:25, dnia 21 grudzień 2022r.

Grób murowany czy ziemny

Często pojawia się pytanie, czy pochować bliską osobę w grobie murowanym czy ziemnym. Często trudno jest poznać różnicę, gdy jest się w żałobie po śmierci bliskiej osoby. Dziś wyjaśnimy, czy grób ziemny jest lepszy od murowanego i jakie są tego konsekwencje.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?
16:51, dnia 12 czerwiec 2022r.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?

Nagrobek zazwyczaj stawia się po śmierci danej osoby. Wybór nagrobka jest trudny, ponieważ często dokonuje się go pod wpływem i bez wiedzy. Niektórzy ludzie chcą ułatwić sobie życie jeszcze przed śmiercią.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy
15:21, dnia 01 czerwiec 2022r.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy

Tablica nagrobna służy dwóm celom: dostarcza informacji o osobie pochowanej w grobie, a także czci pamięć bliskich, którzy utracili ukochaną osobę. Często zawiera imiona i nazwiska oraz daty urodzenia i śmierci, a także fotografie, elementy ozdobne, symbole religijne i cytaty.

Kim jest mistrz ceremonii?
15:29, dnia 02 czerwiec 2022r.

Kim jest mistrz ceremonii?

Mistrz ceremonii jest odpowiedzialny za przeprowadzenie końcowej ceremonii pożegnalnej. W przypadku pogrzebów religijnych ceremonię tę przeprowadza zazwyczaj osoba duchowna.

pomniki na cmentarz Grodzisk Mazowiecki

Pomnik na cmentarzu to dowód myśli o zmarłym i część tradycji, jaka świadczy o hołdzie do osoby, która zmarła. Kupując nagrobek, należałoby zastanowić się nad rodzajem materiału, wielkością i kształtem, oraz koncepcją wykonania a także sposobem wykonania. Nasz zakład wykonuje zarówno tradycyjne, jak również {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| pomniki na cmentarz. Style, ceny oraz sposoby przygotowania zależą od zastosowanego materiału i wymagań nabywcy. Firma Miecznikowscy ma katalog z wzorami nagrobków w rozmaitych wzorach - zaczynając od klasycznych prostokątnych, przez eleganckie, nowoczesne modele, aż po wzory z rozbudowaną galanterią nagrobkową.

pomniki na cmentarz Grodzisk Mazowiecki

Nasze prace w w Grodzisku Mazowieckim

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas