Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Fotografia nagrobna Warszawa

Fotografia nagrobna Warszawa to bardzo ważny element, do którego rodzina zmarłego podchodzi często niezwykle emocjonalnie. Dlatego też staramy się, by zamawiane u nas fotografie były najwyższej jakości, odporne na warunki atmosferyczne, upływ czasu oraz zgodne z barwą oryginału, na podstawie którego są wykonywane.

Posiadamy w ofercie:

  1. Fotografie na porcelanie
  2. Fotografia 3D na porcelanie - NOWOSĆ – jest to fotoceramika wykonana tradycyjną metodą przedstawiająca postać zmarłego w sposób wypukły (w trzecim wymiarze)
  3. Fotografia uwieczniona w krysztale (format prostokątny, ośmiokątny)
  4. Portrety kute ręcznie

Zdjęcia na porcelanie wykonywane są w tradycyjny sposób poprzez wypalenie obrazu fotograficznego na porcelanowej płytce w temperaturze 1100 oC. Nasza fotoceramika jest bardzo wierna oryginałowi także w zakresie barwy czerwonej.

W ofercie posiadamy porcelany o kształcie prostokąta, owalu, kwadratu, serca czy kopuły, w różnych wymiarach oraz kolorach - czarno białe, sephia, kolorowe.

Nasze fotografie cechuje:

  • wysoka jakość wykonania,
  • odporność na warunki atmosferyczne- potwierdzona certyfikatem z Instytutu Szkła i Ceramiki w Warszawie
  • odwzorowanie zdjęć kolorowych wierne oryginałowi,
  • nietypowe kształty.

Zniszczone zdjęcia poddajemy retuszowi, zmieniamy profile, łączymy dwie osoby na jednym zdjęciu, zmieniamy ubranie itp.

Zdjęcie 3D Warszawa– Wykonane są na podkładzie porcelanowym. Każda płytka przygotowywana jest indywidualnie do danego zdjęcia tak, aby wypukłość sylwetki zgadzała się z zarysem postaci na fotografii. Na zdjęciu widoczny jest trzeci wymiar.

Fotokryształy - Wykonywane są metodą nadruku, a następnie wtopienia obrazu w kryształ.

Zdjęcia w krysztale produkowane są przez włoską firmę PAFC. Sprzedajemy je od wielu lat i cieszą się one w Warszawie coraz większym zainteresowaniem. Jest to produkt bardzo elegancki i trwały, a zarazem oryginalny, nadający nagrobkowi niepowtarzalny wygląd.

Fotokryształy mają format prostokąta i ośmiokąta. Wymiary zewnętrzne kryształu to 9x 12, 11x15, 13x18, 18x24. Samo zdjęcie jest o 1,5 cm mniejsze z każdej strony. Z uwagi na wagę, wymagają profesjonalnego montażu.

Zamawiane u nas fotografie wykonywane są przez najlepsze firmy krajowe i światowe, specjalizujące się w fotografii nagrobnej.

Przy wyborze naszych zdjęć nagrobnych oferujemy dodatkowo możliwość zmiany profilu, zmiany ubrania, kadrowanie postaci, retusz zdjęć.

Portrety ryte ręcznie w kamieniu Warszawa - Jest to tradycyjna metoda przeniesienia obrazu na kamień poprzez wyrycie go ostrym dłutem. Technika ta ma zastosowanie tylko w ciemnych granitach, ze względu na kontrast między polerem, a wyrytym portretem.

W ostatnich czasach wszystkiego rodzaju usługi związane z pochówkiem najbliższych, uległy całkowitej zmianie. Chcąc okazać zmarłym szacunek, większość z nas decyduje się na okazały pochówek. Wysoka konkurencja na rynku zakładów pogrzebowych oraz szeroki wachlarz ofert, umożliwiają stworzenie idealnego nagrobku. Jakość proponowanych usług również stoi na bardzo wysokim poziomie.

Zdjęcia na nagrobek - Warszawa

Firma Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy Warszawa powstała w 1987 roku i działa na rynku kamieniarskim nieprzerwanie do chwili obecnej. Specjalizujemy się w produkcji nagrobków granitowych. Doświadczenie zdobyte przez prawie 30 lat sprawia, że realizujemy zamówienia dokładnie pod gust i potrzeby naszych klientów. Stosujemy najwyższej jakości granity z całego świata, a do ich obróbki używamy profesjonalnych maszyn i narzędzi. Dodatkowo stale poszerzamy ofertę. Oferujemy nagrobki według własnych projektów oraz pod indywidualne życzenia zamawiającego. Wykonujemy projekty graficzne i wizualizacje napisów, świadczymy usługi w zakresie fotografii nagrobkowej w Warszawie.

Zdjęcia nagrobkowe dla klientów z Warszawy

Zdjęcie na nagrobek to bardzo ważny element, do którego rodzina zmarłego podchodzi niezwykle emocjonalnie. Dlatego też staramy się, aby zamawiane u nas fotografie były najwyższej jakości: odporne na warunki atmosferyczne, upływ czasu oraz zgodne z oryginałem, na podstawie którego są wykonywane. Zdjęcia nagrobkowe powinny być trwałe i nie ulegać płowieniu przez wiele lat.

Fotografia nagrobna Warszawa – nasza oferta

Fotografie na porcelanie. Zdjęcia wykonujemy na podstawie plików nadesłanych przez klienta. Im lepszej jakości fotografia wyjściowa, tym lepsza ta na porcelanie. Zdjęcia na porcelanie wykonywane są w tradycyjny sposób, poprzez wypalenie obrazu na płytce w temperaturze 1100 stopni Celsjusza. Nasza Warszawska fotoceramika jest bardzo wierna oryginałowi. Warto pamiętać, że słabej jakości małe zdjęcie, rozciągnięte na kilkukrotnie większą powierzchnię porcelanki, może okazać niewystarczające do uzyskania oczekiwanego rezultatu.

W ofercie posiadamy porcelany w kształcie: prostokąta, owalu, kwadratu, serca czy kopuły. W różnych wymiarach oraz kolorach - czarno białe, sepia, kolorowe.

Fotografia 3D na porcelanie. Nowość w ofercie. Jest to fotoceramika wykonana tradycyjną metodą, przedstawiająca postać w sposób wypukły. Jest to technika oddająca wrażenie widzenia przestrzennego. Powstaje także na bazie przesłanego pliku metodą podobną do poprzedniej.

Fotografia uwieczniona w krysztale. Może posiadać format prostokątny lub ośmiokątny. Jest to stosunkowo nowy produkt, cieszący się dużą popularnością. Nasycenie kolorów, głębia obrazu i cyfrowa jakość w nowoczesnej formie fotokryształu, daje wyjątkowy efekt końcowy.

Portrety na grób, kute ręcznie. Grawerowanie to jedna z najstarszych technik artystycznych w Warszawie. Dzisiejsze grawerunki wykonujemy laserowo, bezpośrednio na pomnikach lub na bardzo cienkich płytkach, a także na książkach granitowych. Stosowane przez nas techniki charakteryzują się wysoką precyzją, nie powodując ryzyka zniszczenia powierzchni. W efekcie powstaje wizerunek trwały, estetyczny, a przy tym bardzo stylowy.

Następna strona

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas