Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Mińsk Mazowiecki

Jesteśmy realizatorem nagrobków granitowych w Mińsku Mazowieckim. Wykonujemy je od samego początku naszej aktywności. Doświadczenie nabyte poprzez wiele lat sprawia, że robimy zlecenia, pozyskując pełne zaspokojenie odbiorców. Proponujemy Państwu gotowe pomniki granitowe w Mińsku Mazowieckim i okolicy. Pomniki własnej produkcji znajdujące się na wystawie bądź wykonamy je indywidualnie według Waszego pragnienia.

Nagrobki Mińsk Mazowiecki
Nagrobki Mińsk Mazowiecki

w Mińsku Mazowieckim służymy przy tym naszą poradą oraz umiejętnością. Proponujemy różnego rodzaju ozdoby w postaci ozdób, lampionów, zdjęć, krzyży bądź wizerunków świętych. Doradzimy we wspólnym ich ułożeniu łącznie z napisami. Ponieważ sporo osób ma kłopot z wyobraźnią przestrzenną, analizujemy poszczególne fragmenty projektu, przedstawiamy je na rysunku i następnie przedstawiamy w naturalnych wymiarach na naszej wystawie. Dzięki temu możemy omówić wzajemne rozmiary a także proporcje. w Mińsku Mazowieckim wykonujemy również projekt tablicy razem z napisami a także innymi proponowanymi tam akcesoriami. Odbiorcy z miasta Mińsk Mazowiecki bardzo doceniają sobie nasze rady dzięki, którym udaje się zapobiec niepotrzebnego niepokoju także zrealizować plan zgodnie z Ich pragnieniami.

Nagrobki pojedyncze Mińsk Mazowiecki

W życiu każdego człowieka nadchodzi moment kiedy musi pochować kogoś znajomego, moment ten wiąże się z wyborem pomnika. Wiele osób zastanawia się, który model dobrać, aby był łatwy w pielęgnacji. Pomniki jednoosobowe Mińsk Mazowiecki to gatunek pomników wykonanych z jednej płyty, są one zwykle najmniejsze a także do tych pomników umieszczany jest jeden zmarły, czasami dwóch.

Nagrobki pojedyncze Mińsk Mazowiecki

Nagrobki i pomniki jednoosobowa tworzone są z marmuru, granitu lub piaskowca tak samo jak i nagrobki podwójne. Bogata oferta granitów w przeróżnych kolorach umożliwia dobrać nagrobek według pragnień. Nagrobek granitowy jest niezwykle popularny oraz łatwy w pielęgnacji, natomiast pomnik z marmuru potrzebuje szczególnego podejścia, by długo był estetyczny i za szybko nie niszczał. Na rynku jest wiele stylów pomników, część z nich posiada symbole, wykuwane elementy oraz upiększenia. Na pomnikach pojedynczych nazwiska zmarłych umieszczane są jeden pod drugim. Pojedyncze pomniki ze względu na swoje nieduże wymiary nie pochłaniają dużego wkładu pieniężnego oraz dużego nakładu pracy w dbaniu o ich doskonały design.

Nagrobki pojedyncze Mińsk Mazowiecki

Zajrzyj na naszego bloga

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu
12:45, dnia 21 grudzień 2022r.

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu

Zima na cmentarzu może być bardzo wymagająca dla kamieniarzy. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak obfite opady śniegu i deszczu, niskie temperatury sięgające nawet kilkunastu stopni mrozu czy wiejący wiatr, mogą utrudniać kamieniarzom pracę na cmentarzach.

Grób murowany czy ziemny
12:25, dnia 21 grudzień 2022r.

Grób murowany czy ziemny

Często pojawia się pytanie, czy pochować bliską osobę w grobie murowanym czy ziemnym. Często trudno jest poznać różnicę, gdy jest się w żałobie po śmierci bliskiej osoby. Dziś wyjaśnimy, czy grób ziemny jest lepszy od murowanego i jakie są tego konsekwencje.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?
16:51, dnia 12 czerwiec 2022r.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?

Nagrobek zazwyczaj stawia się po śmierci danej osoby. Wybór nagrobka jest trudny, ponieważ często dokonuje się go pod wpływem i bez wiedzy. Niektórzy ludzie chcą ułatwić sobie życie jeszcze przed śmiercią.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy
15:21, dnia 01 czerwiec 2022r.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy

Tablica nagrobna służy dwóm celom: dostarcza informacji o osobie pochowanej w grobie, a także czci pamięć bliskich, którzy utracili ukochaną osobę. Często zawiera imiona i nazwiska oraz daty urodzenia i śmierci, a także fotografie, elementy ozdobne, symbole religijne i cytaty.

Kim jest mistrz ceremonii?
15:29, dnia 02 czerwiec 2022r.

Kim jest mistrz ceremonii?

Mistrz ceremonii jest odpowiedzialny za przeprowadzenie końcowej ceremonii pożegnalnej. W przypadku pogrzebów religijnych ceremonię tę przeprowadza zazwyczaj osoba duchowna.

Nagrobki podwójne Mińsk Mazowiecki

Nagrobki dwuosobowe są jednym z modeli nagrobków granitowych. Są one dedykowane szczególnie dla dwóch osób a także stanowią wyraz olbrzymiej bliskości i solidarności nawet po śmierci. Ich wielkość jest szerszy, niż nagrobków jednoosobowych oraz mniejszy, niż grobowców. Kupując nagrobek podwójny w mieście Mińsk Mazowiecki dla znanych nam osób zmarłych kierujemy się przede wszystkim przyjaźnią oraz doświadczeniami. nieczęsto dobór takiego pomnika podyktowany jest uczuciem więzi, bądź też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób dobrać odpowiednie akcesoria do pomnika, by wspominały one osobę zmarłą. Nagrobki dwuosobowe różnią się od tradycyjnego, prostokątnego typu nagrobka, bo są nieco szersze. Głównie składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć na przykład za pomocą krzyża. Mogą być one łukowate, owalne, skarpowe, czy też prostokątne. Typów płyt z napisami jest tak sporo, a kamieniarstwo Miecznikowscy z Miasto chętnie poradzi w tym skomplikowanym wyborze.

Kontakt

pomniki na cmentarz Mińsk Mazowiecki

Pomnik na cmentarzu to znak pamięci o zmarłym i część kultury, która świadczy o honorze do osoby, która zmarła. Kupując pomnik, warto zastanowić się nad rodzajem surowca, wielkością i kształtem, i designem oraz stylem przygotowania. Zakład kamieniarski tworzy zarówno klasyczne, jak i {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| groby na cmentarz. Wzory, wartości i techniki przygotowania wynikają z wykorzystanego materiału a także pragnień konsumenta. Firma Miecznikowscy ma katalog z wzorami nagrobków w różnorakich stylach - od standardowych prostokątnych, poprzez eleganckie, nowoczesne modele, aż po modele z rozbudowaną ilością akcesoriów nagrobkowych.

pomniki na cmentarz Mińsk Mazowiecki

Kontakt

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas