Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Groby tymczasowe Warszawa

Świadczymy usługi związane z opieką nad grobami zmarłych.

Wykonujemy je na terenie Komunalnego Cmentarza Północnego w Warszawie. Niezależnie od tego, gdzie Państwo się znajdujecie za pośrednictwem naszej firmy możecie otoczyć opieką groby swoich bliskich. Istnieje możliwość wykonania cyfrowej dokumentacji fotograficznej.

Proponujemy wykonanie nagrobka tymczasowego Warszawa.

Jest to płotek drewniany surowy lub malowany na kolor brązowy z wypełnieniem środka w postaci kamyków lub żywej trawy. Takie rozwiązanie pozwala zachować mogiłę w należytym porządku i ładzie do czasu postawienia nagrobka z kamienia.

Groby tymczasowe i ich obramowanie

Śmierć bliskiej osoby może nas zaskoczyć w każdej chwili. Nie zawsze jesteśmy przygotowani zarówno psychicznie jak i finansowo na tę okoliczność. W naszym kraju panuje trend zagospodarowania miejsca pochówku osoby bliskiej zanim zamontowany zostanie pomnik docelowy.

W naszej Warszawskiej firmie mamy świadomość, że wielu z Państwa na pomnik granitowy - „od ręki” nie stać. Czasem wynika to z zaskoczenia faktem zgonu i braku odłożonych pieniędzy. Bywa, że chcecie pamięć uczcić naprawdę wyjątkowo, a nie „po kosztach”. Jeszcze w innych przypadkach koszta pogrzebu mają być dzielone i czekacie Państwo, aż wszyscy zapłacą.

Nie można jednoznacznie określić, jaki termin od daty pochówku jest odpowiedni na postawienie nagrobka. Powinno się to zrobić przed pierwszą rocznicą śmierci, ale nie wcześniej niż miesiącu od pogrzebu. Wiele firm kamieniarskich zaleca poczekanie co najmniej sześciu miesięcy. Związane jest to z tzw. osiadaniem grobu. Jeśli zdecydujemy się postawić nagrobek zbyt wcześnie, grób może się zapaść, a pomnik ulec zniszczeniu. Dotyczy to grobów ziemnych. Jeśli grób jest podpiwniczony. można stawiać pomnik nawet kilka dni po pogrzebie.

Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom, proponujemy zainstalowanie na mogile grobu tymczasowego. Przy takiej formie nagrobka proponujemy kilka rodzajów obramowania grobu.

Groby tymczasowe – w Warszawie króluje estetyczne wykonanie

Drewniana obudowa grobu tymczasowego, zapewnia elegancki wygląd. Wykonujemy ją w postaci płotka z trwałego drewna. Pozwala on zabezpieczyć ziemię oraz zadbać o schludność miejsca pochówku. Drewno, którego używamy na obramowanie tworząc nagrobki tymczasowe na pochówki w Warszawie, może być w stanie surowym lub pomalowane farbą. Obramowanie grobu od wewnątrz możemy zaimpregnować czy zabezpieczyć folią izolacyjną. Zakonserwowanie gwarantuje ograniczony dostęp wilgoci. Przy obudowie stawiamy krzyż. Środek stanowią małe kamyki gryzu marmurowego lub granitowego. Na Państwa życzenie mogiła może być wypełniona żywą trawą, korą bądź ziemią. Wtedy możecie zasadzić kwiaty. Przygotowane w ten sposób miejsce pochówku, pozwala na zachowanie porządku na grobie, do czasu zainstalowania pomnika wykonanego z granitu lub już na stałe.

Nagrobki tymczasowe Miecznikowscy – fachowcy w każdym calu

Firma Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy działa na rynku warszawskim od 34 lat. W każdej chwili jesteśmy gotowi wspomóc Państwa w trudnej sytuacji jaką jest organizacja pochówku bliskiej osoby.

Nasza firma powstała w 1987 roku w Warszawie i istnieje na nieprzerwanie do chwili obecnej. Specjalizujemy się w produkcji nagrobków granitowych. Doświadczenie sprawia, że realizujemy zamówienia, uzyskując całkowite zadowolenie klientów. Stosujemy najwyższej jakości granity z całego świata, a do ich obróbki używamy profesjonalnych maszyn i narzędzi.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas