Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Sulejówek

Czym zajmujemy się w naszym zakładzie kamieniarskim?

Nieprzerwanie od prawie 30 latzamieniamy kamień w pomniki, upamiętniające zmarłych. Specjalizujemy się w nagrobkach granitowych. Zdajemy sobie sprawę, że w świecie, gdzie coraz więcej zawodów wypierają maszyny, nasz jest w pewnym sensie reliktem przeszłości. Wierzymy jednak, że maszyna nie jest w stanie zastąpić człowieka, w tak delikatnej kwestii, jaką jest wybór nagrobka dla siebie na przyszłość, lub na teraz - dla najbliższej osoby. Praca kamieniarza musi być estetyczna i dokładna, aby nagrobek godnie upamiętniał pochowaną osobę.

Kamień

To surowiec znany od tysięcy lat. Początkowo, z kamienia było wytwarzane niemal wyszstko - od narzędzi codziennego użytku, jak odpowiedniki dzisiejszych noży. Dzisiaj metal i plastik są powszechniej stosowanymi materiałami, jednak wciąż istnieją dziedziny, w których kamień jest nie do zastąpienia. Mamy tu oczywiście na myśli pomniki i nagrobki dla Sulejowa.

Granit

Bo to właśnie ten materiał jest przez nas wykorzystywany, cechuje się niezwykle wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne, co sprawia, że jest idealnym materiałem na nagrobki dla mieszkańców Sulejówek. Skała ta, oprócz niezwykle eleganckiego wyglądu, jest też niesamowicie prosta w utrzymaniu czystości. Tak naprawdę granitowemu nagrobkowi wystarczy jedynie ciepła woda i zwilżona nią ściereczka. Być może właśnie z tego powodu, powodzeniem cieszą się nie tylko nagrobki granitowe, ale też blaty, schody, i inne elementy wyposażenia mieszkania.

Jak wybrać nagrobek idealnie dopasowany do swoich potrzeb?

Dobry kamieniarz to taki, który rozpozna potrzeby swojego klienta. W końcu to my dysponujemy 30 letnim doświadczeniem i wiedzą na dany temat, a klient często się na nas zdaje. Nie zaproponujemy nowoczesnego nagrobka skrajnemu tradycjonaliście, oraz nie będziemy „wciskać” podwójnego nagrobka singlowi. Ponadto staramy się dopasować liternictwo, fotografię i ogólny styl pomnika, do charakteru osoby, którą ma upamiętniać. Nasze usługi kamieniarskie obejmują także zagospodarowanie przestrzeni pomiędzy grobami.

Ostatnim typem są nagrobki dziecięce i urnowe dla Sulejówka. Charakteryzują się one małymi rozmiarami, urnowe to ok. 50x50 lub 100x100 m, a dziecięce 60x100cm. Zazwyczaj te nagrobki, są po prostu mniejszymi wersjami pełnowymiarowych nagrobków pojedynczych. W przypadku nagrobków urnowych bywa, że rezygnuje się z pionowej płyty napisowej i wszystkie informacje o zmarłym umieszczamy na płycie głównej.

Więcej – na miejscu

Jeśli chcecie zapoznać się z naszymi gotowymi projektami, zachęcamy do odwiedzeniazakładu stacjonarnie. Na miejscu obejrzycie też wszystkie materiały,z których wykonujemy nagrobki. Jesteśmy również gotowi, na realizację każdego projektu indywidualnego lub korektę już istniejących. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. 30 lat doświadczenia sprawia, że możemy się nazwać ekspertami w swojej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas