Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Sulejówek

To co po nas zostanie po śmierci, to pamięć Naszych najbliższych a także nagrobek na cmentarzu. Opcjonalnie to, co wykonaliśmy za istnienia: wynalazek, jaki zrewolucjonizował świat nauki, czy dzieło, które podbiło serca milionów na całej Ziemi. Dlatego więc warto teraz za życia przypilnować to, by pomnik, który będzie nas upamiętniał, wykonywał to w odpowiedni sposób przez długie lata. Materiały, z których robione są tablice cmentarne, budowane są z różnych materiałów. Charakterystyczny ich podział, obejmuje kamienie naturalne oraz coś, co przypomina kamienie naturalne.

Rzeźba nagrobna Sulejówek

Rzeźba nagrobna to szczególny rodzaj twórczości. Dlatego staramy się w całości oddać wizję przekazaną przez Państwa. Do każdej rzeźby nagrobnej podchodzimy indywidualnie, co powoduje je doskonałymi i unikalnymi. Pragniemy, żeby oddawały zarówno powagę sytuacji jak również hołd zmarłemu. Celem naszej firmy kamieniarskiej jest, aby każda z figur nagrobnych powodowała odpowiednie odczucia, skłaniała do refleksji i miała wysoką wartość artystyczną. Najczęściej produkowanymi rzeźbami są postacie Chrystusa, Maryi, świętych, wizerunki aniołów, serca, delikatne motywy roślinne czy otwartej księgi. Nagrobki z motywem aniołów to aranżacje, szczególnie upodobane na groby najmłodszych, które prezentują się na nagrobkach niezwykle elegancko.

Kamieniarstwo Sulejówek - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Murowanie grobów Sulejówek

Oferujemy usługi kamieniarskie powiązane z murowaniem nagrobków i przekształcaniem grobów gruntownych rodzinnych w murowane. Przekształcenia grobu ziemnego można dokonać po dwudziestu latach od poprzedniego pogrzebu. Przewagą nagrobków murowanych nad ziemnymi jest brak dwudziestoletnich opłat i ryzyka zlikwidowania nagrobku w przypadku nie przedłużenia takiej opłaty. Zbudowanie nagrobka powoduje przygotowanie fundamentu pod grób, jaki umożliwia na jego stałe postawienie. Rozwiązanie takie chroni również przechylaniu czy zapadaniu się grobu z upływem lat. Tworzymy nagrobki murowane 1, 2, 3 poziomowe (zależnie od wymogów geologicznych) również groby urnowe. Nagrobki te wykonywane są ze specjalnych bloczków betonowych, murowanych na zaprawie cementowej, a sklepione są płytkami żelbetowymi.

Murowanie grobów Sulejówek

Otoczenia grobów Sulejówek

Otoczenia nagrobków w Sulejówku inaczej wykończenie dookoła nagrobka oraz przestrzeni pomiędzy grobami można zagospodarować poprzez wyłożenie jej kostką betonową, granitową lub wysypanie kamykami. Proponujemy Państwu metodę ograniczającą do minimum przerost chwastów w przestrzeniach między grobami przez wykorzystanie gustownych płytek betonowych o większych wymiarach, lub całych granitowych płyt dostosowywanych wymiarami do potrzeb danego grobu. A jeżeli Państwo nie mają stałego grobu zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez naszą firmę usług kamieniarskich.

Otoczenia grobów Sulejówek

Środki do pielęgnacji kamienia w Sulejówku

Impregnaty do kamienia oferowane przez naszą firmę są produktami sprawdzonymi, o znakomitej klasy zarówno firm zagranicznych jak i krajowych. Wybór odpowiedniego impregnatu pozwala w pełni cieszyć się walorami usługi kamieniarskiej oraz ochronić kamień na długie lata. Jeżeli potrzebujecie Państwo właściwego preparatu z gwarancją znajdziecie go w naszej firmie Miecznikowscy.

Środki do pielęgnacji kamienia w Sulejówku

Liternictwo nagrobne Sulejówek

Napisy na pomniku to sprawa oczywista – są informacją o waszych ukochanych zmarłych. W rzeczywistości jednak zdecydowanie się na konkretne napisy, nigdy nie jest takie łatwe. W ofercie naszego zakładu odnajdziecie Państwo wiele kształtów liter na nagrobek. Funkcjonują przeróżne style czcionek, jakie powinny prawidłowo pasować do znalezionego przez Was pomnika. Jedna z najczęściej preferowanych metod liternictwa nagrobnego w branży kamieniarskiej jest grawerowanie. Polega na płytkim wyżłobieniu powierzchni znaków, za pomocą piaskarki. Dzięki użyciu plotera tnącego, potraficie Państwo decydować o kształtach i rozmiarach liter, pamiętając żeby pasowały z całością pomnika.

Liternictwo nagrobne Sulejówek

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas