Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Ożarów Mazowiecki

Sztuka którą Państwo docenicie. Najlepsze kamieniarstwo dla Ożarowa Mazowieckiego

Składamy Państwo najserdeczniejsze kondolencje z powodu straty bliskiej osoby. Ogromnie nam przykro. Wiemy, że ze stratą oprócz bólu, wiąże się z konieczność załatwiania wielu niezbędnych formalności. Najpierw pogrzeb i miejsce na cmentarzu, a potem wybór odpowiedniego nagrobka. W tym ostatnim chcielibyśmy Państwu pomóc. Jeśli zdecydujecie się Państwo na współpracę z zakładem kamieniarskim, dla Ożarowa Mazowieckiego najlepszym wyborem jesteśmy my - Miecznikowscy. Nasz zakład kamieniarski działa od ponad 30 lat. Przez ten okres zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie jakim są usługi kamieniarskie, dotyczące wykonywania i montażu nowoczesnych nagrobków. 

Pomniki i nagrobki. Ożarów Mazowiecki ma wybór

Dokładamy wszelkich starań, aby wybrane przez Państwa nagrobki, w Ożarowie Mazowieckim były najpiękniejsze. Tylko na takie zasługują bliskie Wam osoby. 

Wybór to najtrudniejszy element całego procesu. Po pierwsze musicie Państwo zdecydować:

  • czy mają to być nagrobki pojedyncze czy podwójne,
  • klasyczne, a może nagrobki nowoczesne. 

Kto wie, może zdecydujecie się jeszcze inaczej - na rosnące w popularność nagrobki urnowe. Ożarów Mazowiecki coraz częściej wybiera tę możliwość.

Pojedynczy nagrobek - posiada jedną płytę napisową, a trumny są chowane jedna nad drugą w ziemi, bądź w betonowym pomieszczeniu pod pomnikiem. Jego zaletą jest fakt, że zajmuje znacznie mniej miejsca na cmentarzu niż nagrobek podwójny. Również koszt wykonania takiego pomnika jest niższy. Jest to najczęściej wybierany wariant nagrobka i dlatego na wystawie w naszym zakładzie kamieniarskim, znajduje się najwięcej gotowych wzorów i egzemplarzy (tego typu pomników i nagrobków.)  Ożarów Mazowiecki ma więc w czym wybierać. 

Nagrobki urnowe. Ożarów Mazowiecki stawia na nowoczesność 

Jako klienci, coraz częściej decydujecie się Państwo na nagrobki urnowe. Jak wskazuje nazwa, skrywają one pod pomnikiem urnę (lub urny) z prochami. Tutaj także można je pochować bezpośrednio w ziemi, lub w betonowej piwniczce, a ta druga opcja ułatwia proces dokładania kolejnych urn. 

Kompleksowe usługi kamieniarskie 

Na etapie wyboru nagrobka, decydują się też Państwo na rodzaj liter (grawerowane, bądź nakładane: złote albo metalowe), fotografie (ceramika bądź kryształ), wszelkie ozdoby (krzyże, rzeźby, wazony). Wszystkie te dekoracje wykonamy dla Was sami. Nasze usługi kamieniarskie obejmują również zagospodarowanie przestrzeni wokół grobu – wyłożenie kostki lub kamyczków.

Specjalizujemy się w wykonywaniu pomników granitowych. Granit – to połączenie pięknego wyglądu i wytrzymałości. Ten kamień występuje w wielu kolorach, od klasycznej czerni i szarości, po odcienie beżu, butelkowej zieleni i czerwieni. Każdy nagrobek jest tak samo piękny jak unikatowy. Bloki skalne granitu mają odmienne rysunki wzoru, struktur, odbarwień. Dodatkowo są proste w pielęgnacji. Wystarczy ciepłą woda, szczotka lub szmatka i detergent (który potem należy obficie spłukać).

Udzielamy gwarancji i pełnej informacji o zamawianym nagrobku oraz służymy radą i doświadczeniem.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą blatów kuchennych, parapetów, blatów łazienkowych oraz innych elementów wystroju wnętrz, wykonywanych z kamienia naturalnego (granit, marmur) oraz sztucznego. Możecie Państwo na stronie zobaczyć nasze realizacje i zapoznać się rodzajami kamieni. 

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas