Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Ożarów Mazowiecki

To co po nas zostanie po śmierci, to pamięć Naszych najbliższych a także pomnik na cmentarzu. Możliwe również to, co wykonaliśmy za istnienia: dzieło, jakie podbiło serca milionów na całej ziemi czy wynalazek, który zrewolucjonizował świat nauki. Więc warto już za istnienia przypilnować to, by nagrobek, który będzie nas upamiętniał, sprawiał to w należny sposób przez długie lata. Materiały, z których tworzone są płyt cmentarne, wykonywane są z różnych materiałów. Charakterystyczny ich podział, obejmuje kamienie naturalne i coś, co ma je przypominać.

Fotografia nagrobna Ożarów Mazowiecki

Fotografia nagrobna Ożarów Mazowiecki to ogromnie istotny element, do jakiego przyjaciele zmarłej osoby traktuje wielokrotnie niezwykle emocjonalnie. Dlatego też dążymy do tego, aby zamówione u nas fotografie były najwyższej klasy, wytrzymałe na warunki atmosferyczne, upływ czasu oraz jednocześnie z barwą oryginału, na bazie którego są tworzone. Ale również dzięki wspaniałej usługi kamienirarskiej, każde zdjęcie wyglada zjawiskowo. Fotografie nagrobkowe powinny być mocne a także nie ulegać płowieniu przez wiele lat.

Fotografia nagrobna Ożarów Mazowiecki

Galeria naszych realizacji w Ożarowie Mazowieckim

Groby tymczasowe Ożarów Mazowiecki

Drewniana obudowa nagrobka zastępczego, zapewnia gustowny design przed wybraniem usługi kamieniarskiej, która pozwoli nam ustawić nahrobek na następne lata.Grób tymczasowy produkujemy w formie płotka z mocnego drzewa.. Pozwala on ochronić glebę i zadbać o schludność miejsca pochówku. Drewno, jakiego stosujemy na obramowanie tworząc groby krótkoterminowe na pochówki w Ożarowie Mazowieckim, może być w stanie surowym bądź zabezpieczone farbą. Obudowa nagrobka od wewnętrznej strony możemy zaimpregnować bądź ochornić folią izolacyjną. Zabezpieczenie zapewnia ograniczony dostęp wilgoci. Przy obudowie stawiamy krzyż. Wewnętrzną część stanowią niewielkie kamyki gryzu marmurowego czy granitowego. Na Państwa życzenie mogiła może być wypełniona ziemią, korą bądź żywą trawą. Tymczasem możecie zasadzić rośliny. Przygotowane w ten sposób miejsce pochówku, pozwoli na zachowanie porządku na nagrobku, do czasu zamontowania nagrobka wykonanego z granitu lub innego materiału.

Groby tymczasowe Ożarów Mazowiecki

Kontakt

Murowanie grobów Ożarów Mazowiecki

Oferujemy usługi związane z murowaniem grobów i modyfikowaniem grobów rodzinnych w murowane. Przekształcenia grobu ziemnego wolno zrobić po dwudziestu latach od poprzedniego pochówku. Przewagą nagrobków murowanych nad ziemnymi jest brak dwudziestoletnich opłat i zagrożenia zlikwidowania nagrobku w wypadku nie przedłużenia takiej opłaty. Zbudowanie nagrobka powoduje przygotowanie fundamentu pod grób, jaki umożliwia na jego bezpieczne postawienie. Rozwiązanie takie zapobiega również przechylaniu lub zapadaniu się nagrobków z upływem lat. Tworzymy nagrobki murowane jedno,dwu,trzy poziomowe (zależnie od warunków przyrodniczych) również groby urnowe. Nagrobki te wykonywane są ze profesjonalnych”określonych bloczków betonowych, murowanych na zaprawie cementowej, i sklepione są płytkami żelbetowymi.

Murowanie grobów Ożarów Mazowiecki

Otoczenia grobów Ożarów Mazowiecki

Otoczenia grobów w Ożarowie Mazowieckim inaczej wykończenie dookoła pomnika a także powierzchni między grobami można wykorzystać przez wyłożenie ke kostką betonową, granitową lub wysypanie kamykami. Oferujemy Państwu technikę ograniczającą do minimum przerost chwastów w odległość między nagrobkami przez wykorzystanie eleganckich płytek betonowych o większych wymiarach, lub całych granitowych płyt dostosowywanych wymiarami do potrzeb danego grobu.  A jeśli Państwo nie mają stałego nagrabka zapraszamy do skorzystania z naszych usług kamieniarskich.

Otoczenia grobów Ożarów Mazowiecki

Środki do pielęgnacji kamienia Ożarów Mazowiecki

Impregnaty do kamienia sprzedawane przez naszą firmę Miecznikowscy są towarami sprawdzonymi, o wysokiej klasy zarówno firm zagranicznych jak i krajowych. Dobór dobrego impregnatu pozwala w pełni radować się atutami kamieniarstwa a także zabezpieczyć go na długie lata. Jeśli pragniecie Państwo właściwego środka z gwarancją znajdziecie go w naszej firmie Miecznikowscy.

Środki do pielęgnacji kamienia Ożarów Mazowiecki

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas