Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Konstancin-Jeziorna

To co po nas zostanie po śmierci, to nagrobek na cmentarzu i pamięć naszych najbliższych. Możliwe również to, co wykonaliśmy za istnienia: wynalazek, który zrewolucjonizował świat nauki, bądź dzieło, które podbiło serca milionów na całej Ziemi. Więc warto już za istnienia przypilnować to, by pomnik, który będzie nas upamiętniał, robił to w należny sposób przez długie lata. Materiały, z których budowane są tablice cmentarne, budowane są z różnych materiałów. Główny ich podział, zawiera kamienie naturalne i coś, co ma je przypominać.

Rzeźba nagrobna Konstancin-Jeziorna

Rzeźba nagrobna to szczególny typ twórczości. Dlatego staramy się w pełni oddać wizję przekazaną przez Państwa. Do każdej rzeźby nagrobnej podchodzimy indywidualnie, co sprawia je wyjątkowymi oraz niepowtarzalnymi. Chcemy, by oddawały zarówno powagę sytuacji jak również hołd zmarłemu. Obowiązkiem naszej firmy kamieniarskiej jest, by każda z rzeźb nagrobnych wywoływała niezwykłe uczucia, skłaniała do głębokich przemyśleń i miała niezwykłą wartość artystyczną. Najczęściej robionymi rzeźbami są postacie Chrystusa, Maryi, świętych, wizerunki aniołów, serca, delikatne motywy roślinne czy otwartej księgi. Nagrobki z motywem aniołów to kompozycje, szczególnie upodobane na groby najmłodszych, które prezentują się na nagrobkach niezwykle elegancko.

Środki do pielęgnacji kamienia Konstancin-Jeziorna

Impregnaty do kamienia proponowane przez Miecznikowskich są produktami sprawdzonymi, o doskonałej jakości zarówno firm krajowych jak i zagranicznych. Dobór odpowiedniego impregnatu pozwala w pełni cieszyć się walorami usługi kamieniarskiej a także ochronić kamień na wiele lat. Jeśli pragniecie Państwo idealnego preparatu z gwarancją znajdziecie go u nas.

Środki do pielęgnacji kamienia Konstancin-Jeziorna

Liternictwo nagrobne Konstancin-Jeziorna

Tekst na nagrobku to sprawa na pozór oczywista – są informacją o waszych ukochanych zmarłych. W rzeczywistości jednak zdecydowanie się na odpowiednie litery, wcale nie jest takie łatwe. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo sporo modeli liter na pomnik. Występują rozmaite style czcionek, jakie powinny idealnie pasować do kupionego przez Was nagrobka. Jedna z najczęściej wybieranych metod liternictwa pomnikowego w branży kamieniarskiej jest grawerowanie. Opiera się na cienkim wycięciu powierzchni znaków, przy pomocy piaskarki. Dzięki zastosowaniu plotera tnącego, potraficie Państwo decydować o kształtach i wielkościach liter, pamiętając by współgrały z całością pomnika.

Liternictwo nagrobne Konstancin-Jeziorna

Zobacz nasze realizacje w Konstancinie- Jeziornej

Fotografia nagrobna Konstancin-Jeziorna

Fotografia nagrobna Konstancin-Jeziorna to wyjątkowo ważny element, do którego przyjaciele zmarłej osoby podchodzi często niezwykle emocjonalnie. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by zakupywane u nas zdjęcia były najlepszej jakości, wytrzymałe na klimat, upływ czasu oraz jednocześnie z kolorystyką oryginału, na bazie jakiego są tworzone. Ale również dzięki wspaniałej usługi kamienirarskiej, każde zdjęcie wyglada jeszcze lepiej. Zdjęcia nagrobkowe powinny być mocne oraz nie ulegać płowieniu przez długie lata.

Fotografia nagrobna Konstancin-Jeziorna

Kontakt

Groby tymczasowe w Konstancinie- Jeziornej

Drewniana obudowa grobu zastępczego, zapewnia gustowny design przed wybraniem usługi kamieniarskiej, która pozwoli nam ustawić nagrobek na następne lata. Grób tymczasowy realizujemy w postaci płotka z trwałego drewna. Pozwala on zabezpieczyć glebę a także zadbać o schludność miejsca pochówku. Drzewo, jakiego używamy na obudowanie tworząc nagrobki krótkoterminowe na pochówki w Konstancinie- Jeziornej, może być w stanie surowym bądź pomalowane farbą. Obramowanie grobu od wewnątrz możemy zaimpregnować czy zabezpieczyć folią izolacyjną. Zakonserwowanie umożliwia ograniczony dostęp wilgotności. Przy obramowaniu umieszczamy krzyż. Środek stanowią niewielkie kamyki granitowe lub gryzu białego . Na Państwa życzenie mogiła może być wypełniona żywą trawą, korą czy ziemią. Tymczasem możecie zasadzić rośliny. Zbudowane tą metodą miejsce pochówku, pozwoli na zachowanie porządku na nagrobku, do momentu zainstalowania pomnika utworzonego z granitu albo innego tworzywa.

Groby tymczasowe w Konstancinie- Jeziornej

Kamieniarstwo Konstancin-Jeziorna - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas