Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Konstancin-Jeziorna

Miecznikowski – na takie kamieniarstwo Konstancin-Jeziorna czekało

Żałoba jest konsekwencją straty i procesem rozpoczynającym się po śmierci bliskiej osoby. Jej celem jest rzeczywiste zaakceptowanie utraty. Każdy człowiek przeżywa żałobę inaczej, to proces jedyny, niepowtarzalny i zależny od wielu czynników. Niestety w tym ciężkim psychicznie okresie, trzeba zastanowić  się nad pochówkiem. Szukając najlepszego zakładu kamieniarskiego, Konstancin-Jeziorna udaje się do Warszawy. To tu od wielu lat prowadzimy naszą firmę - Zakład Kamieniarski Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy. Powstaliśmy w 1987 roku i działamy na rynku warszawskim do chwili obecnej. 

W swoim asortymencie mamy głównie usługi kamieniarskie związane z wykonywaniem m.in. nagrobków nowoczesnych czy nagrobków pojedynczych z granitu. Także po nagrobki urnowe, Konstancin-Jeziorna przyjeżdża specjalnie do nas. To nie wszystko! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kamieniarstwa budowlanego oraz elementów wystroju wnętrz, wykonywanych z kamienia naturalnego jak granit czy marmur. Stosując najlepsze materiały , przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, uzyskujemy wyroby które zachowują głęboki poler i połysk przez wiele, wiele lat. Przez cały czas poszerzamy swoją ofertę, aby była jak najbardziej kompleksowa. 

Zakład kamieniarski Miecznikowskich poleca nagrobki, jakich Konstancin-Jeziorna jeszcze nie widziało

Jeżeli mieszkacie Państwo w Konstancinie-Jeziornej i jesteście zainteresowani wykonaniem pomnika dla zmarłej osoby, nie szukajcie dalej skontaktujcie się z nami. Zaproponujemy Państwu nagrobki pojedyncze, urnowe, klasyczne i nagrobki nowoczesne. Słowem wszelkiego rodzaju najwyższej klasy pomniki i nagrobki, Konstancin-Jeziorna otrzyma u nas. 

Na początku przeprowadzimy z Państwem rozmowę, aby dowiedzieć się jakie macie oczekiwania. Kolejno zaproponujemy nagrobek przystosowany do potrzeb. Oferujemy Państwu zarówno gotowe nagrobki (ich wzory znajdują się na wystawie w zakładzie) jak i możliwość wykonania ich według Państwa życzenia i projektu. Służymy doradztwem oraz doświadczeniem.  Pomożemy w wyborze bryły oraz dodatków. Zrobimy wizualizację. Rozmieścimy i sporządzimy napisy.  Ustalimy wraz z Wami w jaki sposób pomnik ma być zainstalowany czy jak wykończyć otoczenie wokół grobu (np. czy przestrzeń między nagrobkami zagospodarować poprzez wyłożenie kostką betonową, granitową czy wysypanie kamykami). 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani najprostszym nagrobkiem pojedynczym, zaproponujemy nagrobek w standardzie przeznaczonym pod miejsce na cmentarzu. Ponieważ wiele osób ma problem z wyobraźnią przestrzenną, mamy  i na to rozwiązanie. Omówimy z Państwem poszczególne elementy projektu, przedstawiamy je na rysunku/wizualizacji, a następnie pokażemy w realnych wymiarach (na wzorze z naszej wystawy). Dzięki temu zabiegowi ocenicie wielkości i proporcje. Wszystkie zamówienia obejmują  kompleksowo: produkcję oraz montaż. 

Nagrobki urnowe. Konstancin-Jeziorna docenia wygodę małych miejsc pochówku

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem, wykonujemy nagrobki w kwaterach urnowych oraz tablice do kolumbariów. Wymiary nagrobków są uzależnione od wymiarów grobów. Są robione indywidualnie, a ich wielkość zależy  np. od ilości napisów jakie zostaną zmieszczone na tablicy. 

W związku z coraz mniejszą ilością miejsca na cmentarzach, jest to coraz popularniejsze rozwiązanie. Z naszej strony pomagamy w doborze bryły, dostosowaniu jej wielkości oraz wykonujemy projekty na życzenie lub proponujemy te z gotowego, uniwersalnego asortymentu. Wszystko po to, by nagrobek w pełni odpowiadał Państwa oczekiwaniom. 

W ofercie posiadamy szeroki asortyment urn. W celu ich obejrzenia zapraszamy do siedziby naszego zakładu kamieniarskiego.  Mamy urny: ceramiczne, kamienne (marmurowe, granitowe), metalowe i mosiężne, drewniane i szklane, etc. Wszystkie wyjątkowo estetyczne i solidnie wykonane z wysokiej jakości surowca. Dzięki którym prochy zmarłego znajdą godne miejsce do pochówku.

Usługi kamieniarskie Miecznikowscy - dlaczego my?

Wszelkiego typu nagrobki jakie Konstancin-Jeziorna zamawia w naszym zakładzie kamieniarskim, charakteryzują się tym samym (niezależnie od wzoru i typu) - wykonaniem z niezwykłą starannością, dbałością o detale i znajomością kunsztu. To nie wszystko. Na Państwa życzenie wprowadziliśmy najwyższej klasy dodatki, wykonywane również u nas: krzyże, misy nagrobne, lampiony, książki nagrobkowe, etc. Kompleksowo (i dokonując zakupów w jednym punkcie) ozdobicie nagrobek.

Działamy na terenie miasta Warszawy, ale także w okolicach stolicy. Zatem jeśli jesteście Państwo zainteresowani firmą, która wykona nagrobek z kamienia naturalnego (granitu) lub sztucznego, zapraszamy. Na rynku działamy już ponad 30 lat. Nabyte w tym czasie doświadczenie, pozwala nam na stałe rozwijanie się i kompleksową obsługę klienta. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i spokój w tych ciężkich chwilach. Zapraszamy.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas