Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Raszyn

To co po nas zostanie po śmierci, to pomnik na cmentarzu a także pamięć naszych najbliższych. Ewentualnie to, co wykonaliśmy za istnienia: dzieło, jakie podbiło serca milionów na całej ziemi czy wynalazek, który zrewolucjonizował świat nauki. Dlatego warto już za życia dopilnować to, aby pomnik, jaki będzie nas upamiętniał, wykonywał to w odpowiedni sposób przez długie lata. Materiały, z których tworzone są tablice cmentarne, wykonywane są z różnych materiałów. Podstawowy ich podział, zawiera kamienie pochodzenia naturalnego a także coś, co przypomina kamienie naturalne.

Środki do pielęgnacji kamienia Raszyn

Impregnaty do kamienia sprzedawane przez naszą firmę Miecznikowscy są produktami przetestowanymi, o znakomitej klasy zarówno firm zagranicznych jak i krajowych. Wybór właściwego impregnatu pozwala w pełni radować się walorami usługi kamieniarskiej a także uchronić nagrobek na długie lata. Jeśli potrzebujecie Państwo odpowiedniego preparatu z gwarancją znajdziecie go w naszej firmie Miecznikowscy.

Środki do pielęgnacji kamienia Raszyn

Otoczenia grobów Raszyn

Otoczenia grobów w Raszynie inaczej wykończenie dookoła pomnika oraz powierzchni między nagrobkami można zagospodarować poprzez wyłożenie ke kostką granitową, betonową lub wysypanie kamykami. Oferujemy Państwu metodę ograniczającą do minimum przerost chwastów w przestrzeniach między grobami poprzez wykorzystanie eleganckich płytek betonowych o większych wymiarach, lub całych granitowych płyt dostosowywanych wymiarami do potrzeb danego nagrobku. A jeżeli Państwo nie mają stałego grobu zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez naszą firmę usług kamieniarskich.

Otoczenia grobów Raszyn

Murowanie grobów Raszyn

Oferujemy kamieniarskie usługi powiązane z murowaniem grobów i modyfikowaniem nagrobków gruntownych rodzinnych w murowane. Przerobienia nagrobku ziemnego wolno dokonać po dwudziestu latach od poprzedniego pogrzebu. Dominacją nagrobków murowanych nad ziemnymi jest brak 20-letnich opłat oraz ryzyka zlikwidowania nagrobku w monecie nie przedłużenia takiej opłaty. Zbudowanie grobu powoduje zbudowanie fundamentu pod grób, który pozwala na jego stabilne postawienie. Rozwiązanie takie zapobiega również zapadnieniu czy przechyleniu się grobu z upływem lat. Tworzymy groby murowane 1, 2, 3 poziomowe (zależnie od warunków przyrodniczych) również nagrobki urnowe. Nagrobki te wykonywane są ze profesjonalnych”określonych bloczków betonowych, stawianych na zaprawie cementowej, a sklepione są płytkami żelbetowymi.

Murowanie grobów Raszyn

Ozdoby z mosiądzu Raszyn

W naszej ofercie znajdą Państwo ozdoby z mosiądzu w Raszynie na cmentarz. Oferowane przez naszą firmę kamieniarską ozdoby mosiężne na pomnik, wykonywane są przez włoską firmę Pilla pracującą od 1935 roku. Ozdoby z mosiądzu na cmentarz, posiadają wytrzymałość porównywalną ze stopami wykorzystywanymi w przemyśle morskim!

Kontakt

Fotografia nagrobna Raszyn

Fotografia nagrobna Raszyn to wyjątkowo ważny punkt, do którego rodzina zmarłego traktuje wielokrotnie niezwykle emocjonalnie. Dlatego też dążymy do tego, by zakupywane u nas zdjęcia były najwyższej klasy, odporne na warunki atmosferyczne, upływ czasu oraz zgodne z barwą oryginału, na podstawie jakiego są realizowane. Ale także dzięki wspaniałej usłudze kamieniarskiej, każde zdjęcie wyglada jeszcze lepiej na naszym nagrobku. Zdjęcia nagrobkowe powinny być wytrzymałe a także nie ulegać płowieniu przez długie lata.

Fotografia nagrobna Raszyn

Kamieniarstwo Raszyn - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas