Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Raszyn

Dlaczego nasz zakład kamieniarski?

Produkcją nagrobków zajmujemy się od blisko 30 lat. W tym czasie, nasza firma nieprzerwanie się rozwijała, a pracownicy zdobywali doświadczenie i wiedzę. Wiemy, że proces wybierania nagrobka dla swojego zmarłego bliskiego, bądź nawet dla siebie na przyszłość, nie jest przyjemnym procesem, ale postaramy się jak najbardziej go ułatwić.

Nasze materiały

są najwyższej jakości – sprowadzamy je z całego świata, m.in. Indii, Finlandii i Szwecji. Jednak posiadanie najlepszej jakości kamienia, nie wystarczy, żeby stworzyć z niego piękny nagrobek dla mieszkańców Raszyna. Potrzeba jeszcze wysokiej jakości maszyn i narzędzi, do obróbki materiału, oraz doświadczonych pracowników, którzy świetnie się nimi posługują. Tak się składa, że posiadamy wszystkie z powyższych.

Pomniki oraz nagrobki dla Raszyna

Oferujemy wam zarówno realizację indywidualnych projektów, jak i gotowe nagrobki, które można obejrzeć na wystawie naszego zakładu. Na którąkolwiek opcję się zdecydujecie, służymy naszym profesjonalnym wsparciem na każdym etapie projektu.

Żeby klient na pewno dobrze wiedział, jak będzie wyglądał produkt końcowy, przedstawiamy go w formie projektu graficznego i szkiców. W skład projektu wchodzą też napisy, zdjęcia i wszelkie dodatki.

Skoro już mowa o dodatkach, nasze usługi kamieniarskie obejmują także wykonanie:

 • napisów
 • fotografii na porcelanie, tradycyjnych oraz 3D
 • fotografii w krysztale
 • portretów rytych w kamieniu
 • rzeźb
 • różnego rodzaju ozdób montowanych do nagrobków
 • lampionów
 • wazonów
 • podstawek pod znicza
 • ławek
 • krzyży etc.

Już drobny dodatek w postaci rzeźby, może nadać przekształcić klasyczny nagrobek w nowocześnie wyglądający.

Jaki nagrobek wybrać?

Trzeba najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie, ile osób planuje tam w przyszłości spoczywać.

Nagrobek podwójny

Jeśli chcecie, aby była to cała rodzina, sugerujemy wybór nagrobka dubeltowego. Umożliwia on pochówek dwóch trumn obok siebie i kolejnych nad nimi. Wybór ten jest najkosztowniejszy,

ponieważ zużywamy więcej kamienia do produkcji tego typu pomnika, oraz samo miejsce na cmentarzu więcej kosztuje. Jednak warto potraktować ten wybór, jako inwestycję na przyszłość.

Nagrobek pojedynczy

To najczęstszy widok na polskich cmentarzach. Spoczywa pod nim jedna trumna na szerokość, ale podobnie jak uprzednio, kilka trumien na wysokość. W tym przypadku płaci się też za 1 miejsce na cmentarzu oraz zużywa się mniej kamienia, niż do produkcji nagrobka podwójnego.

Nagrobki urnowe dla Raszyna

To najmniejsze z oferowanych przez nas pomników. Jak wskazuje nazwa, są one miejscem spoczynku skremowanych ciał w urnach.

Każdy z wymienionych wyżej typów nagrobków, możemy wykonać w wersji ziemnej (gdzie trumna jest chowana bezpośrednio w ziemi) lub z wymurowaną piwniczką, do której są składane trumny (co znacznie ułatwia proces dokładania kolejnych w przyszłości)

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas