Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Mszczonów

Nagrobek jest dla wielu z Państwa symbolem pamięci o bliskich zmarłych.  Upamiętnienia ukochane przez Was osoby. Stanowi miejsce niezwykłe, gdzie udajecie się w chwilach wewnętrznej potrzeby. Jest znakiem – w wymiarze symbolicznym – obecności już nieobecnych (w waszych myślach i sercach). Naturalnym zatem jest, że chcielibyście Państwo, aby miejsca ich spoczynku były wyjątkowe i pełne charakteru.

Pomniki i nagrobki. Mszczonów ma wybór

Jeżeli posiadacie Państwo miejsce na cmentarzu, które pozwoli Wam na zainwestowanie w nagrobki (pojedyncze lub podwójne), zlecacie wykonanie takiego pomnika u firmy wykonującej usługi kamieniarskie.  Mszczonów od lat wybiera nas – Miecznikowskich z Warszawy. 

Dla nas wykonanie każdego typu nagrobka: 

 • czy to nagrobki nowoczesne czy tradycyjne,
 • z kamienia naturalnego czy sztucznego,
 •  z gotowych wzorów lub na indywidualne zamówienie,

nie stanowi żadnego problemu.

Ograniczenia na cmentarzach powodują, że znacznie częściej decydujecie się na zlecenia wykonania nagrobka pojedynczego (w Mszczonowie taki typ dominuje). Mimo swej nazwy, w tego rodzaju grobie mogą być umieszczone szczątki doczesne kilkorga zmarłych. Jako zakład kamieniarski, coraz częściej mamy również zapytania o nagrobki urnowe w Mszczonowie. Mimo niewielkich rozmiarów, pomniki te mogą stać się małymi dziełami sztuki. 

Dlaczego dobry zakład kamieniarski to podstawa?

Najczęściej pomniki wykonywane są z granitu, który charakteryzuje się dużą trwałością. Jednak również w przypadku zastosowania tego materiału musicie Państwo liczyć się z możliwością uszkodzenia (zwłaszcza pomniki wykonane z ciemnego granitu, są mniej odporne na warunki atmosferyczne). Granit pod wpływem mocnego słońca może nagrzać się do 70 stopni Celsjusza, a następnie podczas gwałtownych opadów po prostu pękać. Jedynie nagrobki wykonane przez wykwalifikowanego kamieniarza nie ulegną zniszczeniu, gdyż przy obróbce zostały zachowane wszelkie procedury wykluczające powstawanie naprężeń wewnętrznych. 

Działając na rynku kamieniarstwa już ponad 30 lat, zdobyliśmy doświadczenie, którym bardzo chętnie „robimy wrażenie” na Państwu – naszych klientach. Stale poszerzamy swoją ofertę i oferujemy nagrobki według własnych projektów oraz życzeń zamawiającego. 

Wykonujemy szczegółowe projekty graficzne i wizualizacje (zanim przystąpimy do pracy). Razem z Państwem ustalamy wszystko - od ogółu (jak rodzaj bryły czy typ kamienia), po szczegóły (np. związane z napisami czy fotografią). Jesteśmy dla Was na każdym etapie. 

Nagrobki - Mszczonów może poznać materiały „od podszewki”

Z naszej strony proponujemy osobisty wybór materiału nagrobkowego. Na placu firmy udostępniamy różne typy i warianty kolorystyczne naszych kamieni. Dzięki temu uzyskacie Państwo pewność czy dany materiał jest tym, którego chcecie (byśmy wykonali z niego nagrobek).

Na wystawie możecie natomiast  przejrzeć gotowe realizacje naszych projektów. Oczywiście w razie potrzeby dokonamy ewentualnych zmian podczas wizualizacji. 

Zakład kamieniarski jakich mało

Decydując się na zamówienie nagrobka, w Mszczonowie nie znajdziecie lepszych. W naszej firmie zostaniecie Państwo obsłużeni kompleksowo. 

Oferujemy: 

 • murowanie grobów,
 • wykonanie pomnika i nagrobka w Mszczonowie,
 •  wszelkiego rodzaju dodatki. 

Posiadamy litery żłobione w różnych krojach, nakładane w kolorze złotym, srebrnym czy czarnym, wykonane ze sprawdzonych materiałów. Projektujemy i wykonujemy:

 • wazony, wazoniki do kolumbariów,
 • granitowe lampiony, 
 • fotografie na porcelanie lub w krysztale, 
 • krzyże, 
 • różne ozdoby z brązu i stali kwasoodpornej 
 • oraz rzeźby. 

W naszej ofercie znajdziecie również środki pielęgnacji. 

Zapraszamy.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas