Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Zielonka

To co po nas zostanie po śmierci, to pamięć Naszych najbliższych oraz pomnik na cmentarzu. Ewentualnie to, co stworzyliśmy za istnienia: dzieło, które podbiło serca milionów na całej ziemi albo wynalazek, który zrewolucjonizował świat nauki. Dlatego więc warto teraz za istnienia zadbać o to, aby pomnik, jaki będzie nas upamiętniał, sprawiał to w należny sposób przez wiele lat. Materiały, z których wykonywane są tablice cmentarne, produkowane są z różnych materiałów. Charakterystyczny ich klasyfikacja, zawiera kamienie pochodzenia naturalnego oraz coś, co ma je przypominać.

Groby tymczasowe w Zielonce

Drewniana obudowa nagrobka tymczasowego, zapewnia elegancki design przed wybraniem usługi kamieniarskiej, która pozwoli nam ustawić nagrobek na następne lata. Nagrobek tymczasowy realizujemy w postaci płotka z solidnego drzewa. Umożliwia on zabezpieczyć glebę a także zadbać o czystość miejsca pochówku. Drewno, którego stosujemy na obudowanie przygotowując groby zastępcze na pochówki w Zielonce, może być w stanie surowym bądź pomalowane farbą. Obudowa grobu od wewnętrznej strony możemy zabezpieczyć farbą lub zabezpieczyć folią izolacyjną. Zabezpieczenie gwarantuje ograniczony dostęp wilgotności. Przy obramowaniu umieszczamy krzyż. Wewnętrzną część stanowią małe kamyki gryzu marmurowego czy granitowego. Na Państwa życzenie mogiła może być wypełniona żywą trawą, korą czy ziemią. Wtedy możecie posadzić rośliny. Zbudowane tą metodą miejsce pochówku, pozwala na zachowanie porządku na nagrobku, do czasu zamontowania nagrobka utworzonego z granitu albo innego tworzywa.

Groby tymczasowe w Zielonce

Kontakt

Otoczenia grobów Zielonka

Otoczenia grobów w Zielonce czyli wykończenie wokół nagrobka i przestrzeni pomiędzy nagrobkami można wykorzystać poprzez wyłożenie ke kostką granitową, betonową lub wysypanie kamykami. Oferujemy Państwu technikę zmniejszającą do minimum przerost chwastów w przerwach między grobami poprzez wykorzystanie eleganckich płytek betonowych o większych wymiarach, lub całych granitowych płyt dostosowywanych wymiarami do potrzeb danego nagrobku. A jeżeli Państwo nie mają stałego grobu zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług kamieniarskich.

Otoczenia grobów Zielonka

Ozdoby z mosiądzu Zielonka

W naszej ofercie znajdą Państwo dekoracje z mosiądzu w Zielonce na cmentarz. Oferowane przez naszą firmę kamieniarską ozdoby mosiężne na pomnik, wytwarzane są przez włoską firmę Pilla funkcjonującą od 1935 roku. Dekoracje z mosiądzu na cmentarz, mają trwałość podobną ze stopami wykorzystywanymi w przemyśle morskim!

Murowanie grobów Zielonka

Świadczymy usługi powiązane z budowaniem nagrobków a także zmienieniem grobów ziemnych rodzinnych w murowane. Przekształcenia grobu ziemnego wolno zrobić po dwudziestu latach od ostatniego pochówku. Dominacją grobów murowanych nad ziemnymi jest brak 20-letnich opłat oraz zagrożenia stracenia grobu w wypadku nie przedłużenia takiej opłaty. Zbudowanie nagrobka powoduje zbudowanie fundamentu pod nagrobek, jaki pozwoli na jego stabilne postawienie. Rozwiązanie takie chroni również przechylaniu lub zapadaniu się grobu z upływem lat. Wykonujemy nagrobki murowane jedno,dwu,trzy poziomowe (zależnie od warunków przyrodniczych) oraz nagrobki urnowe. Nagrobki te tworzone są ze specjalnych bloczków betonowych, stawianych na zaprawie cementowej, i sklepione są płytkami żelbetowymi.

Murowanie grobów Zielonka

Fotografia nagrobna Zielonka

Fotografia nagrobna Zielonka to szczególnie znaczący element, do którego przyjaciele zmarłego traktuje często bardzo emocjonalnie. Dlatego też staramy się, aby zakupywane u nas fotografie były najlepszej klasy, wytrzymałe na pogodę, upływ czasu oraz jednocześnie z barwą oryginału, na bazie którego są realizowane. Ale także dzięki wspaniałej usłudze kamieniarskiej, każde zdjęcie wyglada jeszcze lepiej na naszym nagrobku. Zdjęcia nagrobkowe powinny być mocne a także nie ulegać płowieniu przez wiele lat.

Fotografia nagrobna Zielonka

Zielonka - nasze realizacje

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas