Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Podkowa Leśna

Jako firma Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy, prowadzimy swoją działalność w zakresie usług kamieniarskich od 1987 roku. Przez ten okres zdążyliśmy przekonać do naszych usług wielu Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i polecili innym. 

Jednym z głównych obszarów naszej działalności (jako zakład kamieniarski) jest projektowanie oraz przygotowanie blatów i parapetów z różnych kamieni naturalnych. Wśród materiałów które stosujemy, królują granit oraz marmur. 

Specjalizujemy się również w produkcji nagrobków granitowych. Doświadczenie zdobywamy już ponad 30 lat. Wciąż doskonalimy metody, unowocześniamy wzory, wymieniamy maszyny. To wszystko sprawia, że realizujemy wszystkie, nawet najbardziej spersonalizowane zamówienia. 

Stosujemy najwyższej jakości granity, które nabywamy na całym świecie. Do ich obróbki używamy profesjonalnych, nowoczesnych maszyn i narzędzi. 

Usługi kamieniarskie

Świadczymy usługi związane z murowaniem grobów oraz przekształcaniem grobów ziemnych, rodzinnych w murowane. 

W szerokiej i wciąż aktualizowanej ofercie, znajdziecie Państwo nagrobki nowoczesne, nagrobki pojedyncze i podwójne oraz nagrobki urnowe. Gotowe wzory znajdziecie na wystawie w naszej firmie. Ponadto w razie potrzeby zmodyfikujemy lub wykonamy według Państwa projektu inne wzory. Jeżeli zatem jesteście zainteresowani wykonaniem rodzinnego lub pojedynczego nagrobka, prosimy o zapoznanie się z naszym asortymentem.  

Pomniki i nagrobki. Podkowa Leśna nie kupuje „kota w worku”

Nagrobek to duży wydatek. Zatem zanim zaczniemy jego wykonanie,  wykonujemy projekt graficzny uwzględniający wszelkie szczegóły. Tym sposobem wiedzą Państwo dokładnie na co się decydujecie. Na wizualizacji pokazujemy wielkość i rodzaj napisów, dekoracje (które także możecie u nas zamówić). Następnie omawiamy z Wami szczegóły projektu, pokazując wszystko i dobierając np. kolorystykę. 

W przypadku skomplikowanych projektów pomników i nagrobków (w Podkowie Leśnej cenicie Państwo jakość i detale), nasze ustalenia mogą trwać jakiś czas, ale efekt końcowy będzie taki jak sobie życzyliście. 

Jeśli należą Państwo do grona osób, które stawiają sobie nagrobek za życia - tym lepiej. Z większą dokładnością spełnimy wtedy wasze oczekiwania. To Państwo zadecydujecie jaki rodzaj nagrobka (w Podkowie Leśnej na cmentarzu) mamy wykonać. 

Nagrobki jakie Podkowa Leśna ma do wyboru

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 •  pojedynczy nagrobek - posiada jedną płytę napisową, a trumny są chowane jedna nad drugą w ziemi bądź w betonowym pomieszczeniu pod pomnikiem,
 •  podwójny nagrobek - duży pomnik z dwoma płytami napisowymi, który często dodatkowo ozdabia się krzyżami bądź rzeźbami. Ten rodzaj pomnika pozwala na pochowanie dwóch trumien obok siebie, a nad nimi kolejnych. Często wybierany przez duże rodziny,
 •  nagrobki urnowe (Podkowa Leśna (a właściwie Państwo jej mieszkańcy), decydujecie się na nie coraz częściej) - skrywają pod pomnikiem urnę (lub urny) z prochami. Tutaj także można je pochować bezpośrednio w ziemi lub w betonowej piwniczce. 

Propozycje gotowych pomników możecie Państwo obejrzeć na wystawie w naszym zakładzie kamieniarskim. Zapoznanie się z nimi „na żywo” pozwoli na podjęcie słusznej decyzji. 

Kamieniarstwo w Podkowie Leśnej ma wiele twarzy

Nagrobki, blaty I parapety, to główne produkty naszej działalności. Jednak oferta jest znacznie bogatsza. Obsługujemy klientów kompleksowo. 

Zamawiając u nas usługę otrzymacie Państwo: 

 • wykopanie grobu,
 • projekt i wykonanie nagrobka,
 • a także możecie ją rozszerzyć o wszelkie dodatki, które powinny się znaleźć na nagrobku. 

Oferujemy:

 • wazony i wazoniki do kolumbariów,
 • granitowe lampiony, 
 • fotografie wykonywane na porcelanie lub w krysztale, 
 • krzyże, 
 • różne ozdoby z brązu i stali kwasoodpornej 
 • oraz rzeźby. 

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu i złożenie zamówienia.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas