Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Nowy Dwór Mazowiecki

Miecznikowscy – pomniki i nagrobki jakich Nowy Dwór Mazowiecki jeszcze nie widział

Taka oczywista prawda, że każde życie kończy się śmiercią. Może to nastąpić w najbardziej nieoczekiwanym dla Was czasie. O ile w przypadku narodzin zazwyczaj nie macie Państwo problemów z przygotowaniem do przyjęcia w domu nowej osoby, o tyle gdy zaskoczy Was śmierć, kompletnie gubicie się w tym co należy zrobić. Jest to naturalne. To moment, w którym często działacie mechanicznie odhaczając punkty: załatwić miejsce na cmentarzu, pogrzeb, stypę, nagrobek, etc.

Mieszkając w Nowym Dworze Mazowieckim zaczynacie szukać najlepszego zakładu kamieniarskiego, który pomoże Wam w wykonaniu nowoczesnego, przystosowanego do waszych możliwości i potrzeb nagrobka. Nagrobki w Nowym Dworze Mazowieckim są piękne. Wystarczy popytać znajomych z której firmy zajmującej się usługami kamieniarskimi korzystali, by dowiedzieć się, że chodzi o nas – Miecznikowskich. 

Ciężka i efektowna sztuka jaką Kamieniarstwo. Nowy Dwór Mazowiecki docenia nasz kunszt 

Nasza firma Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy powstała w 1987 roku i wykonuje usługi kamieniarskie do chwili obecnej. Specjalizujemy się w produkcji nagrobków granitowych, ale w ofercie posiadamy również obróbkę kamienia związaną z usługami budowlanymi (parapety, blaty kuchenne i łazienkowe). 

Doświadczenie zdobyte przez prawie 30 lat sprawia, że realizujemy zamówienia nie tylko uniwersalne (bazujące na gotowych wzorach) ale i indywidualne, według Państwa projektów. Stosujemy najwyższej jakości granity z całego świata, a do ich obróbki używamy profesjonalnych maszyn i narzędzi. 

Jeżeli zgłosicie się Państwo do nas, doradzimy jaki nagrobek wybrać, biorąc pod uwagę na Państwa gust, a także to ile możecie zainwestować w wymarzony pomnik. Na wystawie w naszym zakładzie kamieniarskim, możecie obejrzeć gotowe wzory pomników i nagrobków. Nowy Dwór Mazowiecki docenia też możliwość zamówień jednorazowych (unikalnych). Właśnie dlatego, w przypadku chęci spełnienia Państwa wizji, przygotujemy projekt według Państwa zamysłu, wizualizacje oraz doradzimy rodzaj materiału nagrobkowego z którego pomnik mógłby być wykonany.

Nagrobki nowoczesne, nagrobki urnowe – Nowy Dwór Mazowiecki ma wybór 

Najpowszechniej spotykanymi na cmentarzach pomnikami są  nagrobki pojedyncze. Wbrew nazwie, można pod nimi pochować więcej niż jedną osobę, dzięki wykopywanym poziomom. Ten typ nagrobka wybierany jest wtedy, gdy na cmentarzu nie ma miejsca na podwójny. Jest tańszy (mniejsza przestrzeń i ilość materiałów), a my  posiadamy najwięcej gotowych wzorów tego rodzaju pomników. 

Coraz częściej pytacie Państwo o nagrobki urnowe w Nowym Dworze Mazowieckim. Nagrobki na urny mogą występować w różnej formie i postaci. Mimo małych rozmiarów możliwości jest wiele - począwszy od prostych płyt, a skończywszy na rzeźbie.  

W przypadku pomnika urnowego nie potrzeba dużo miejsca na jego postawienie. Dodatkową zaletą jest to, że niezwykle prosto można dokładać w przyszłości kolejne urny. To najtańsza opcja wśród nagrobków z naszej oferty, ponieważ na jej wykonanie zużywamy najmniej kamienia.

Oferta innych usług kamieniarskich

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkie usługi związane z wyglądem zamówionego przez Was nagrobka. Bogaty wybór ozdób i dodatków, daje nam możliwość zaproponowania kompleksowej obsługi. 

Posiadamy litery żłobione w różnych krojach oraz nakładane (w kolorze złotym, srebrnym czy czarnym, wykonane ze sprawdzonych materiałów stosowanych od lat). Oferujemy wazony, wazoniki do kolumbariów, granitowe lampiony, fotografie wykonaną na porcelanie lub w krysztale, krzyże, różne ozdoby z brązu i stali kwasoodpornej oraz rzeźby.

Nasz asortyment tworzy wiele wzorów pomników i nagrobków. Chętnie pomożemy przy komponowaniu bryły, napisów oraz zdjęć. Wykonamy każdy projekt indywidualny. Spełnimy życzenia wszystkich w temacie jakim są nagrobki. Nowy Dwór Mazowiecki zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Służymy pomocą w Warszawie. 

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas