Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Otwock

Kamieniarstwo Otwock. Czym zajmuje się zakład kamieniarski? Dla Otwocka proponujemy usługi Miecznikowskich

Zacznijmy od tego, że jeśli są tu Państwo z powodu straty najbliższej osoby, to jest nam przykro i składamy najszczersze kondolencje. Będziemy chcieli pomóc Państwu godnie pożegnać zmarłą osobę. 

Zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju nagrobków: pojedynczych, nowoczesnych, urnowych…

Usługi kamieniarskie, które oferujemy to:

  • pomniki i nagrobki (dla Otwocka najlepsze są wykonane z wysokiej jakości granitu), 
  • napisy żłobione i nakładane,
  • fotografie tradycyjne na porcelanie, 3D, w krysztale,
  • portrety ryte w kamieniu,
  • ławki,
  • podstawki,
  • krzyże,
  • rzeźby,
  • wazony,
  • ozdoby nagrobkowe, etc.

Nagrobki wykonywane dla Otwocka

Charakteryzują się najwyższej jakości materiałem. Nasz granit sprowadzamy z całego świata, w tym z Indii, Szwecji czy Finlandii. 30 letnie doświadczenie pozwala nam bezbłędnie trafiać w gust klientów w efekcie czego są niezwykle zadowoleni i polecają nas innym. 

Nagrobki pojedyncze

Ich standardowy wymiar to 190 x 90 cm. Należy postawić na wybór tego typu nagrobka, gdy warunki cmentarne nie pozwalają na większy pomnik. Jak nazwa wskazuje - zajmują one jedno miejsce na cmentarzu, co automatycznie wiąże się z niższymi kosztami niż nagrobek dubeltowy.

Dzielą się na nagrobki ziemne (trumna jest chowana w ziemi) i grobowce (trumna umieszczana jest w obetonowanej piwnicy).

Wbrew pozorom nagrobek pojedynczy nie jest przeznaczony tylko dla jednej osoby. Można bowiem zarówno w ziemi jak i grobowcu wykonać poziomy. 

Nagrobki dubeltowe

Najczęściej wybierane przez małżonków, jako szczególny wyraz chęci bycia razem (nawet po śmierci). Nierzadko te nagrobki pełnią funkcję grobu rodzinnego. Składają się często z dwóch płyt napisowych i szerokiego pomnika. 

Taki rodzaj pomnika, na pierwszy rzut oka, może wydawać się Państwu być dużym i nieopłacalnym wydatkiem. Zaczynając od miejsca na cmentarzu, przez więcej zużytego kamienia. Jest to jednak inwestycja na przyszłość. W momencie, gdy kolejny członek rodziny pożegna się z ziemskim światem, rodzina nie będzie musiała martwić się o koszty stawiania od zera kolejnego pomnika.  

Nagrobki urnowe w Otwocku

Tak samo, jak powyższe rodzaje, ten typ nagrobka występuje zarówno w wersji ziemnej jak i piwnicowej. Piwnica w przypadku pomnika urnowego jest niewielką inwestycją, a niezwykle ułatwia dokładanie w przyszłości kolejnych urn. To najtańsza opcja wśród nagrobków z naszej oferty, ponieważ na jej wykonanie zużywamy najmniej kamienia. 

Kompleksowe kamieniarstwo. W Otwocku skorzystajcie z zakładu z tradycjami

Oprócz wykonywania nagrobków i wszelkich dodatków do nich, zajmujemy się też estetycznym zagospodarowaniem przestrzeni pomiędzy pomnikami nagrobnymi. Oferujemy wyłożenie tej powierzchni kostką brukową (tudzież grafitową), albo zasypanie jej drobnymi kamieniami. Dzięki temu zabiegowi, nagrobka nie będzie otaczało błoto i chwasty. 

Zapraszamy Państwa do kontaktu. W tym trudnym czasie otoczymy Was kompleksową opieką i zadbamy o każdy detal projektu. Mogą Państwo wybrać gotowy pomnik, z tych które znajdują się na miejscu na wystawie lub urzeczywistnić własny pomysł. Dołożymy wszelkich starań, abyście byli zadowoleni z naszych usług. 

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas