Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Piastów

To co po nas zostanie po śmierci, to pomnik na cmentarzu a także pamięć naszych najbliższych. Ewentualnie to, co zrobiliśmy za życia: dzieło, które podbiło serca milionów na całej ziemi czy wynalazek, jaki zrewolucjonizował świat nauki. Dlatego warto teraz za istnienia dopilnować to, aby pomnik, jaki będzie nas upamiętniał, robił to w godny sposób przez wiele lat. Materiały, z których produkowane są płyt cmentarne, wykonywane są z różnych materiałów. Główny ich podział, zawiera kamienie naturalne i coś, co ma je przypominać.

Liternictwo nagrobne Piastów

Słowa na nagrobku to sprawa na pozór oczywista – są informacją o waszych ukochanych zmarłych. Z pewnością zdecydowanie się na odpowiednie napisy, wcale nie jest takie oczywiste. W ofercie naszego zakładu odnajdziecie Państwo wiele typów liter na nagrobek. Istnieją rozmaite style czcionek, które powinny najlepiej pasować do kupionego przez Was pomnika. Jedna z najczęściej wybieranych form liternictwa pomnikowego w branży kamieniarskiej jest grawerowanie. Opiera się na płytkim wycięciu powierzchni znaków, za pomocą piaskarki. Dzięki zastosowaniu plotera tnącego, możecie Państwo decydować o stylach i rozmiarach liter, pamiętając żeby pasowały z całością nagrobka.

Liternictwo nagrobne Piastów

Murowanie grobów Piastów

Oferujemy usługi kamieniarskiej powiązane z budowaniem grobów i modyfikowaniem grobów gruntownych rodzinnych w murowane. Przekształcenia nagrobku ziemnego wolno dokonać po dwudziestu latach od ostatniego pochówku. Dominacją nagrobków murowanych nad ziemnymi jest brak 20-letnich opłat i ryzyka stracenia grobu w wypadku nie przedłużenia takiej opłaty. Zbudowanie nagrobka powoduje przygotowanie fundamentu pod nagrobek, który umożliwia na jego stabilne postawienie. Rozwiązanie takie zapobiega również przechylaniu czy zapadaniu się grobu z upływem lat. Tworzymy groby murowane 1, 2, 3 poziomowe (w stosunku od warunków przyrodniczych) również groby urnowe. Nagrobki te tworzone są ze profesjonalnych bloczków betonowych, stawianych na zaprawie cementowej, i sklepione są płytkami żelbetowymi.

Murowanie grobów Piastów

Otoczenia grobów Piastów

Otoczenia nagrobków w Piastowie inaczej wykończenie wokół pomnika a także powierzchni pomiędzy grobami można wykorzystać poprzez wyłożenie ke kostką granitową, betonową lub wysypanie kamykami. Oferujemy Państwu technikę ograniczającą do minimum przerost chwastów w przerwach między nagrobkami przez wykorzystanie eleganckich płyt granitowych dostosowanych wymiarami do potrzeb danego nagrobku lub płytek betonowych. A jeżeli Państwo nie mają stałego grobu zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług kamieniarskich.

Otoczenia grobów Piastów

Środki do pielęgnacji kamienia Piastów

Impregnaty do kamienia proponowane przez naszą firmę są towarami sprawdzonymi, o znakomitej jakości zarówno firm krajowych jak i zagranicznych. Dobór odpowiedniego impregnatu pozwala w pełni radować się atutami usługi kamieniarskiej i ochroni nagrobek na wiele lat. Jeśli pragniecie Państwo odpowiedniego preparatu z gwarancją znajdziecie go w naszej firmie.

Środki do pielęgnacji kamienia Piastów

Ozdoby z mosiądzu Piastów

W ofercie naszej firmy kamieniarskiej znajdą Państwo ozdoby z mosiądzu w Piastowie na cmentarz. Dostarczane przez nas dekoracje mosiężne na pomnik, tworzone są przez firnę Pilla z Włoch działającą od 1935 roku. Ozdoby z mosiądzu na cmentarz, posiadają wytrzymałość porównywalną ze stopami stosowanymi w przemyśle morskim!

Kontakt

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas