Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Karczew

Czy można być przygotowanym psychicznie na śmierć bliskiej osoby? Tak często następuje ona zupełnie nieoczekiwanie. Jeśli dotknął Państwa ten dramat – szczerze współczujemy i składamy najszczersze kondolencje. 

Wszyscy wiemy, że ze stratą (oprócz bólu), wiąże się „przyziemne” załatwianie wielu niezbędnych formalności. Najpierw pogrzeb i miejsce na cmentarzu, a potem czas na nagrobki. Karczew jest miejscowością w której możemy Państwu pomóc w tym jakże ciężkim okresie. Służymy fachową poradą, kreatywnymi pomysłami, talentem kamieniarskim.

Usługi kamieniarskie

Ponieważ nie każdy z Państwa dysponuje wyobraźnią przestrzenną (przez co boicie się czy wasze pomysły będą dobrze wyglądały jako gotowe realizacje), wykonujemy projekty graficzne zaprojektowanych nagrobków. Uwzględniają one wszelkie szczegóły (w tym wielkość i rodzaj napisów, ozdoby) i wszystkie wasze życzenia. Przed rozpoczęciem pracy nad nim, omawiamy z Państwem szczegóły projektu.

Jeśli chodzi o pomniki i nagrobki, Karczew często decyduje się na nagrobki nowoczesne. Z naszej strony proponujemy Państwu gotowe wzory nagrobków (znajdujących się na naszej wystawie) lub wykonanie usługi kamieniarskiej na specjalne życzenie. Nie ma dla nas projektu niemożliwego do zrealizowania. Pragniemy, by mieli Państwo 100% satysfakcję z miejsca ostatniego pochówku.

Zakład kamieniarski 

Nasza firma - Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy, powstała w 1987 roku. Od tego momentu wykonujemy usługi kamieniarskie na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w produkcji nagrobków granitowych, ale w ofercie posiadamy również obróbkę kamienia związaną z usługami budowlanymi (parapety, blaty kuchenne i łazienkowe). 

Doświadczenie zdobyte przez ponad 30 lat sprawia, że realizujemy zamówienia, które zyskują pełną aprobatę naszych klientów. Dziękujemy za polecanie nas dalej.

W zakładzie stosujemy najwyższej jakości granity z całego świata, a do ich obróbki używamy profesjonalnych maszyn oraz nowoczesnych narzędzi. Każdy kamień jest inny, każdy równie piękny. Jeżeli zgłosicie się do nas, doradzimy jaki nagrobek wybrać, biorąc pod uwagę Państwa gust, a także to ile możecie zainwestować w wymarzony pomnik. 

Nasz zakład kamieniarski wychodzi Państwu naprzeciw, oferując szeroką gamę nagrobków nowoczesnych, nagrobków urnowych, ozdób cmentarnych oraz wszystkiego co związane jest z pochówkiem (otoczenie wokół grobów, ławeczki, ozdoby, etc).

Staramy się wciąż być na bieżąco, uczyć i doskonalić w swoim fachu. W Karczewie doceniono już nasze starania niejednokrotnie. Specjalistyczna wiedza oraz kunszt kamieniarski sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom nagrobki ekskluzywne. Dzięki temu mogą Państwo wybrać nagrobki dopasowane ściśle do waszych oczekiwań. Wzory nagrobków uwzględniają zarówno minimalistyczne projekty, jak i modele bardzo rozbudowane – dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu. 

Nagrobki urnowe. Karczew ceni nowoczesność i wygodę

Największym powodzeniem wśród Pastwa – naszych klientów, cieszą się nagrobki pojedyncze, których wzory są dostępne
„od ręki”. Jednak z roku na rok, coraz więcej osób pyta o możliwość pochowania zmarłej osoby w nagrobku urnowym. Wynika to z wygody, a także braku miejsc na cmentarzach. Urny umieszczane są w nowoczesnych nagrobkach urnowych lub nagrobkach należących do rodziny. Wszystkie te usługi także mamy w ofercie.

Nagrobki urnowe w Karczewie  cieszą się coraz większym powodzeniem. Są zazwyczaj niewielkich rozmiarów.  Mogą występować w różnej formie i postaci. Mimo małych wymiarów możliwości jest wiele - począwszy od prostych płyt, a skończywszy na rzeźbie. Małe gabaryty jakie mają pomniki cmentarne na urnę, nie przeszkadzają aby stworzyć dzieła sztuki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że nie będą Państwo rozczarowani.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas