Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Józefów

To co po nas zostanie po śmierci, to pomnik na cmentarzu a także pamięć naszych najbliższych. Ewentualnie to, co wykonaliśmy za istnienia: dzieło, które podbiło serca milionów na całej ziemi czy wynalazek, jaki zrewolucjonizował świat nauki. Zatem warto teraz za istnienia zadbać o to, aby nagrobek, który będzie nas upamiętniał, wykonywał to w należny sposób przez długie lata. Materiały, z których produkowane są płyt cmentarne, robione są z różnych materiałów. Główny ich kategoryzacja, zawiera kamienie pochodzenia naturalnego oraz coś, co przypomina kamienie naturalne.

Murowanie grobów Józefów

Świadczymy usługi kamieniarskie powiązane z budowaniem nagrobków a także zmienieniem grobów ziemnych rodzinnych w murowane. Przekształcenia grobu ziemnego wolno zmienić po dwudziestu latach od poprzedniego pochówku. Przewagą nagrobków murowanych nad ziemnymi jest brak dwudziestoletnich opłat oraz ryzyka zlikwidowania nagrobku w wypadku nie przedłużenia takiej opłaty. Zbudowanie nagrobka powoduje zbudowanie fundamentu pod grób, który umożliwia na jego stabilne postawienie. Rozwiązanie takie unika także przechylaniu lub zapadaniu się nagrobków z upływem lat. Wykonujemy groby murowane jedno,dwu,trzy poziomowe (w stosunku od wymogów przyrodniczych) oraz nagrobki urnowe. Groby te tworzone są ze specjalnych bloczków betonowych, montowanych na zaprawie cementowej, i sklepione są płytkami żelbetowymi.

Murowanie grobów Józefów

Otoczenia grobów Józefów

Otoczenia nagrobków w Józefowie czyli wykończenie dookoła pomnika oraz powierzchni pomiędzy grobami można zagospodarować poprzez wyłożenie jej kostką betonową, granitową lub wysypanie kamykami. Proponujemy Państwu metodę zmniejszającą do minimum przerost chwastów w przerwach między nagrobkami przez wykorzystanie eleganckich płytek betonowych o większych wymiarach, lub całych granitowych płyt dostosowywanych wymiarami do potrzeb danego grobu. A jeżeli Państwo nie mają stałego grobu zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez naszą firmę usług kamieniarskich.

Otoczenia grobów Józefów

Groby tymczasowe Józefów

Drewniana obudowa grobu tymczasowego, umożliwia stylowy design przed wybraniem usługi kamieniarskiej, która pozwoli nam ustawić nagrobek na następne lata. Nagrobek tymczasowy budujemy w postaci płotka z mocnego drzewa. Pozwala on ochronić ziemię a także zadbać o czystość miejsca pochówku. Drzewo, jakiego stosujemy na obramowanie tworząc nagrobki tymczasowe na pochówki w Józefowie, może być w stanie naturalnym albo zabezpieczone farbą. Obramowanie nagrobka od wewnętrznej strony możemy zabezpieczyć farbą bądź ochornić folią izolacyjną. Zakonserwowanie gwarantuje ograniczony dostęp wilgotności. Przy obramowaniu umieszczamy krzyż. Wewnętrzną część stanowią małe kamyki gryzu marmurowego czy granitowego. Na Państwa życzenie mogiła może być wypełniona ziemią, żywą trawą czy korą. wówczas możecie zasadzić rośliny. Zbudowane w ten sposób miejsce pochówku, pozwala na utrzymanie porządku na grobie, do czasu zamontowania pomnika wykonanego z granitu lub innego tworzywa.

Groby tymczasowe Józefów

Kontakt

Środki do pielęgnacji kamienia w Józefowie

Impregnaty do kamienia sprzedawane przez naszą firmę Miecznikowscy są artykułami sprawdzonymi, o doskonałej klasy zarówno firm zagranicznych jak i krajowych. Dobór odpowiedniego impregnatu pozwala w pełni cieszyć się atutami usługi kamieniarskiej oraz zabezpieczyć kamień na wiele lat. Jeśli potrzebujecie Państwo dobrego preparatu z pewnością znajdziecie go u Miecznikowskich.

Środki do pielęgnacji kamienia w Józefowie

Fotografia nagrobna Józefów

Fotografia nagrobna Józefów to wyjątkowo istotny element, do którego przyjaciele zmarłej osoby podchodzi często bardzo emocjonalnie. Stąd też dążymy do tego, by zakupywane u nas zdjęcia były najlepszej klasy, odporne na pogodę, upływ czasu oraz odpowiednie z kolorystyką oryginału, na podstawie którego są wykonywane. Ale także dzięki wspaniałej usłudze kamieniarskiej, każde zdjęcie wyglada jeszcze lepiej na naszym nagrobku. Zdjęcia nagrobkowe powinny być wytrzymałe oraz nie ulegać płowieniu przez wiele lat.

Fotografia nagrobna Józefów

Galeria zdjęć

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas