Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Janki

To co po nas zostanie po śmierci, to nagrobek na cmentarzu i pamięć naszych najbliższych. Opcjonalnie to, co stworzyliśmy za życia: dzieło, jakie podbiło serca milionów na całej ziemi bądź wynalazek, jaki zrewolucjonizował świat nauki. Dlatego więc warto już za życia dopilnować to, by pomnik, który będzie nas upamiętniał, robił to w odpowiedni sposób przez wiele lat. Materiały, z jakich robione są płyt cmentarne, budowane są z różnych materiałów. Główny ich klasyfikacja, obejmuje kamienie naturalne a także coś, co przypomina kamienie naturalne.

Murowanie grobów Janki

Oferujemy usługi kamieniarskie związane z budowaniem nagrobków oraz modyfikowaniem nagrobków gruntownych rodzinnych w murowane. Przerobienia grobu ziemnego wolno dokonać po dwudziestu latach od poprzedniego pochówku. Dominacją nagrobków murowanych nad ziemnymi jest brak 20-letnich opłat a także ryzyka stracenia nagrobku w przypadku nie przedłużenia takiej opłaty. Zbudowanie nagrobka powoduje zbudowanie fundamentu pod grób, jaki pozwoli na jego bezpieczne postawienie. Rozwiązanie takie zapobiega także przechylaniu bądź zapadaniu się grobu z upływem lat. Tworzymy nagrobki murowane 1, 2, 3 poziomowe (w stosunku od warunków przyrodniczych) oraz groby urnowe. Nagrobki te produkowane są ze profesjonalnych”określonych bloczków betonowych, murowanych na zaprawie cementowej, i sklepione są płytkami żelbetowymi.

Murowanie grobów Janki

Liternictwo nagrobne Janki

Napisy na nagrobku to sprawa na pozór oczywista – są informacją o waszych bliskich zmarłych. Bez wątpienia zdecydowanie się na określone słowa, wcale nie jest takie oczywiste. W ofercie naszego zakładu odnajdziecie Państwo do wyboru sporo typów liter na nagrobek. Występują różne typy czcionek, jakie powinny idealnie pasować do znalezionego przez Was pomnika. Jedna z najczęściej chcianych metod liternictwa pomnikowego w branży kamieniarskiej jest grawerowanie. Opiera się na delikatnym wycięciu powierzchni znaków, przy pomocy piaskarki. Dzięki zastosowaniu plotera tnącego, możecie Państwo decydować o stylach i rozmiarach liter, pamiętając żeby pasowały z całością pomnika.

Liternictwo nagrobne Janki

Kontakt

Fotografia nagrobna Janki

Fotografia nagrobna Janki to niezwykle istotny punkt, do jakiego przyjaciele zmarłej osoby podchodzi często niezwykle emocjonalnie. Dlatego też staramy się, by kupowane u nas zdjęcia były najwyższej jakości, odporne na warunki atmosferyczne, upływ czasu a także zgodne z kolorystyką oryginału, na podstawie którego są tworzone. Fotografie nagrobkowe powinny być wytrzymałe i nie ulegać płowieniu przez wiele lat. Ale również dzięki wspaniałej usługi kamieniarskiej, każde zdjęcie wyglada jeszcze lepiej.

Fotografia nagrobna Janki

Kamieniarstwo Janki - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Otoczenia grobów Janki

Otoczenia nagrobków w Jankach czyli wykończenie wokół nagrobka i przestrzeni pomiędzy grobami można wykorzystać poprzez wyłożenie jej kostką betonową, granitową lub wysypanie kamykami. Proponujemy Państwu technikę ograniczającą do minimum przerost chwastów w przestrzeniach między nagrobkami przez wykorzystanie gustownych płytek betonowych o większych wymiarach, lub całych granitowych płyt dostosowywanych wymiarami do potrzeb danego grobu. A jeśli Państwo nie mają stałego nagrabka zapraszamy do skorzystania z naszych usług kamieniarskich.

Otoczenia grobów Janki

Rzeźba nagrobna Janki

Sztuka nagrobna to specjalny typ twórczości. Dlatego staramy się w całości oddać wizję przekazaną przez Państwa. Do każdej rzeźby nagrobnej podchodzimy indywidualnie, co powoduje je wyjątkowymi oraz unikalnymi. Pragniemy, aby oddawały zarówno powagę sprawy jak i hołd zmarłemu. Obowiązkiem naszej firmy kamieniarskiej jest, aby każda z rzeźb nagrobnych powodowała niezwykłe odczucia, skłaniała do głębokich refleksji i miała nietuzinkową wartość artystyczną. Najczęściej wykonywanymi rzeźbami są postacie Chrystusa, Maryi, świętych, wizerunki aniołów, serca, delikatne motywy roślinne czy otwartej księgi. Nagrobki z motywem aniołów to kompozycje, szczególnie upodobane na groby najmłodszych, które prezentują się na nagrobkach niezwykle elegancko.

Galeria realizacji w Jankach

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas