Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Janki

Miecznikowski – najwyższy poziom jaki osiąga kamieniarstwo. Janki doceniają nasze nagrobki

Zakład kamieniarski Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy powstał w 1987 roku i działa na rynku warszawskim do chwili obecnej. W swojej ofercie proponujemy głównie usługi kamieniarskie związane z wykonywaniem nowoczesnych nagrobków z granitu. Ale to nie wszystko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kamieniarstwa budowlanego oraz wszelkich elementów wystroju wnętrz, wykonywanych z kamienia naturalnego jak granit czy marmur. 

Stosując najlepsze materiały i najnowocześniejsze maszyny, uzyskujemy pomniki, parapety, blaty, etc. które zachowują głęboki poler i połysk przez wiele lat. Mając na uwadze zadowolenie Państwa – naszych klientów, cały czas poszerzamy swoją ofertę. 

Kompleksowa usługa na nagrobki. Janki wszystko zorganizują w jednym miejscu

Jeżeli mieszkacie w Jankach i jesteście zainteresowani wykonaniem pomnika dla zmarłej Wam bliskiej osoby, skontaktujcie się z nami. Zaproponujemy Państwu nagrobki pojedyncze, nagrobki nowoczesne oraz wszelkiego rodzaju pomniki i nagrobki. Janki coraz częściej decydują się na nagrobki urnowe, które także mamy w ofercie. 

Przeprowadzimy z Państwem rozmowę i zaproponujemy nagrobek przystosowany do potrzeb. Oferujemy Państwu zarówno wzory naszych gotowych nagrobków (znajdujących się na wystawie), jak i wykonanie ich według Państwa projektu. Służymy doradztwem  i doświadczeniem. Doradzamy w wyborze bryły oraz dodatków. Przygotujemy wizualizację rozmieszczenia napisów, ustalimy w jaki sposób pomnik ma być zainstalowany oraz jak wykończyć otoczenie grobu. Z nami zdecydujecie czy przestrzeń między nagrobkami zagospodarujecie poprzez wyłożenie jej kostką betonową, granitową czy wysypanie kamykami. 

Mając na uwadze, że często jesteście Państwo zainteresowani nagrobkiem pojedynczym, proponujemy go w standardzie podstawy 90x190cm, przeznaczonym pod pojedyncze miejsce na cmentarzu. Ponieważ wiele osób ma problem z wyobraźnią przestrzenną, omawiamy poszczególne elementy, przedstawiając je na projektach i pokazując w rzeczywistych wymiarach (na wystawie). Dzięki temu możecie Państwo ocenić wielkości i proporcje. Istnieje także możliwość wykonania konkretnego modelu w zupełnie innych wymiarach. Zamówienia Państwa obejmują kompleksową produkcję oraz montaż.

Nagrobki urnowe Janki kupują u Miecznikowskich

Wykonujemy nagrobki w kwaterach urnowych oraz tablice do kolumbariów. Wymiary nagrobków mogą być różne, gdyż są uzależnione m.in. od ilości napisów i ozdób, jakie chcecie Państwo by były zmieszczone. Pomagamy w doborze bryły oraz wykonujemy projekty tak, aby wykonany nagrobek w pełni odpowiadał Państwa oczekiwaniom. 

W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór urn, do obejrzenia których zapraszamy. W asortymencie proponujemy urny: ceramiczne, drewniane, kamienne (granitowe i marmurowe), metalowe i mosiężne, szklane, etc. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości surowca. Sprzedajemy tylko egzemplarze solidne, dzięki którym prochy zmarłego w godny i estetyczny sposób trafią na miejsce pochówku. 

Nagrobki zamówione w naszym warszawskim zakładzie kamieniarskim (w Jankach, ale i innych miejscowościach w których się na nie decydujecie), wyróżniają się wykonaniem ze starannością, kunsztem i dokładnością. Jeżeli takie będzie Państwa życzenie odpasujemy do nich: krzyż, misy nagrobne, lampiony nagrobne oraz książki nagrobkowe, które stanowią doskonałe dodatki. Wykonujemy także napisy znajdujące się na tablicy nagrobnej. Działamy na terenie Warszawy i w jej okolicach. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani  nagrobkiem wykonanym w profesjonalnej firmie kamieniarskiej (z olbrzymim doświadczeniem),  prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. Naszym priorytetem jest, aby każdy z Państwa zamawiając u nas usługę, był usatysfakcjonowany zarówno z obsługi jak i finalnego produktu.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas