Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki urnowe Warszawa

Wykonujemy nagrobki w kwaterach urnowych oraz tablice do kolumbariów w Warszawie i okolicy.

Wymiary nagrobków są różne i uzależnione od wymiarów grobów, nagrobki takie w dużej mierze są robione indywidualnie a ich bryła zależy również od ilości napisów jakie muszą być zmieszczone na małej przestrzeni. Pomagamy w doborze bryły oraz wykonujemy projekty tak aby wykonany nagrobek odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

Nagrobki urnowe – w Warszawie i nie tylko

Coraz więcej klientów zainteresowana jest pochówkiem najbliższych w urnach. Wynika to z wygody, a także braku miejsc na cmentarzach. Urny umieszczane są w nowoczesnych nagrobkach urnowych lub nagrobkach należących do rodziny.

Nagrobki urnowe udostępniane w Warszawie, są zazwyczaj niewielkich rozmiarów. Nagrobki na urny mogą występować w różnej formie i postaci. Mimo małych rozmiarów możliwości jest wiele - począwszy od prostych płyt, a skończywszy na rzeźbie. Małe gabaryty jakie mają pomniki cmentarne na urnę, nie przeszkadzają, aby stworzyć dzieła sztuki.

Nagrobek na urnę? W Warszawie tylko Miecznikowscy

Pomniki urnowe oraz nagrobek urnowy jako firma Miecznikowscy, projektujemy i wykonujemy w ścisłym porozumieniu z klientem, uwzględniając indywidualne preferencje. Ważne są także obowiązujące w obrębie nekropolii restrykcje dotyczące rozmiaru nagrobka i elementów mu towarzyszących. Pomniki wykonujemy z kamieni naturalnych. Klientów zainteresowanych powierzeniem nam prac pomnika na urnę, zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami naszej pracowni kamieniarskiej.

Wykonujemy nagrobki w kwaterach urnowych oraz tablice do kolumbariów:

ziemne pojedyncze – groby do których chowa się urnę z prochami i zasypuje ziemią

ziemne rodzinne (dwumiejscowe) – groby służące do pochowania więcej niż jednej urny z prochami

murowane pojedyncze – groby do których, chowa się urnę z prochami

murowane rodzinne (dwumiejscowe) – groby służące do pochowania więcej niż jednej urny z prochami

katakumby – pomieszczenie podziemne posiadające nisze, przeznaczone do pochowania szczątków w trumnie lub prochów w urnie

kolumbarium – miejsce naziemne posiadające nisze, przeznaczone do pochowania szczątków lub prochów w urnie

Wymiary nowoczesnych nagrobków urnowych są ustalane indywidualnie, a ich bryła zależy np. od ilości napisów jakie mają być na nich zamieszczone. Pomagamy w doborze oraz wykonujemy projekty tak, aby wykonany nagrobek odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

W ofercie posiadamy różne rodzaje urn: ceramiczne, drewniane, kamienne (granitowe i marmurowe), metalowe i mosiężne, szklane, etc. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości surowca. W naszym asortymencie mamy tylko egzemplarze solidne, dzięki którym prochy zmarłego w godny sposób trafią na miejsce pochówku. Działamy na terenie Warszawy, zapewniając wysoką jakość obsługi dla klientów decydujących się na nagrobki na urny.

Narobki urnowe Miecznikowscy – jakość i tradycja

Firma Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy powstała w 1987 roku i działa na rynku kamieniarskim nieprzerwanie do chwili obecnej. Swoje usługi świadczymy w Warszawie i oklicy. Specjalizujemy się w produkcji nagrobków granitowych. Doświadczenie zdobyte przez prawie 30 lat sprawia, że często realizujemy zamówienia z polecenia zadowolonych klientów. Stosujemy najwyższej jakości granity z całego świata, a do ich obróbki używamy profesjonalnych maszyn i narzędzi.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas