Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Góra Kalwaria

To co po nas zostanie po śmierci, to pamięć Naszych najbliższych oraz pomnik na cmentarzu. Ewentualnie to, co stworzyliśmy za życia: wynalazek, jaki zrewolucjonizował świat nauki, bądź dzieło, jakie podbiło serca milionów na całej Ziemi. Dlatego warto teraz za życia zadbać o to, aby pomnik z firmy kamieniarskiej, który będzie nas upamiętniał, sprawiał to w właściwy sposób przez długie lata. Materiały, z których wykonywane są tablice cmentarne, tworzone są z różnych materiałów. Podstawowy ich podział, zawiera kamienie pochodzenia naturalnego i coś, co ma je przypominać.

Ozdoby z mosiądzu Góra Kalwaria

W ofercie firmy znajdą Państwo ozdoby z mosiądzu w Górze Kalwarii na cmentarz oraz kamieniarstwo. Dostarczane przez nas dekoracje mosiężne na nagrobek, wytwarzane są przez firnę Pilla z Włoch funkcjonującą od 1935 roku. Ozdoby z mosiądzu na cmentarz, posiadają wytrzymałość podobną ze stopami wykorzystywanymi w przemyśle morskim!

Galeria naszych realizacji w Górze Kalwarii

Fotografia nagrobna Góra Kalwaria

Fotografia nagrobna Góra Kalwaria to ogromnie znaczący punkt, do jakiego przyjaciele zmarłego podchodzi wielokrotnie bardzo emocjonalnie. Dlatego też staramy się, by kupowane u nas fotografie były najlepszej jakości, wytrzymałe na warunki atmosferyczne, upływ czasu i odpowiednie z barwą oryginału, na bazie którego są wykonywane. Zdjęcia nagrobkowe powinny być mocne i nie ulegać płowieniu przez długie lata. Ale także usługi kamieniaskie mamy na najwyższej jakość tak aby świetnie wyglądały zdjęcia na narobkach.

Fotografia nagrobna Góra Kalwaria

Kamieniarstwo Góra Kalwaria - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Groby tymczasowe w Górze Kalwarii

Drewniana obudowa grobu krótkoterminowego, gwarantuje gustowny wygląd przed wybraniem usługi kamieniarskiej, która pozwoli nam ustawić nahrobek na następne lata.grób tymczasowy produkujemy w formie płotka z mocnego drzewa. Pozwala on ochronić glebę i zadbać o czystość miejsca pochówku. Drewno, którego używamy na obramowanie przygotowując nagrobki krótkoterminowe na pochówki w Górze Kalwarii, może być w stanie naturalnym bądź zabezpieczone farbą. Obramowanie grobu od wewnątrz możemy zaimpregnować czy uchronić folią izolacyjną. Zakonserwowanie umożliwia ograniczony dostęp wilgoci. Przy obramowaniu umieszczamy krzyż. Wewnętrzną część stanowią małe kamyki gryzu marmurowego czy granitowego . Na Państwa życzenie mogiła może być wypełniona ziemią, żywą trawą bądź korą. Tymczasem możecie zasadzić rośliny. Zbudowane w ten sposób miejsce pochówku, pozwoli na utrzymanie porządku na nagrobku, do czasu zamontowania nagrobka utworzonego z granitu lub innego materiału.

Groby tymczasowe w Górze Kalwarii

Kontakt

Otoczenia grobów Góra Kalwaria

Otoczenia grobów w Górze Kalwarii czyli wykończenie wokół nagrobka, który już wczesniej zakupiliście w naszej firmie kamieniarskiej i przestrzeni pomiędzy nagrobkami można zagospodarować przez wyłożenie ke kostką betonową, granitową lub wysypanie kamykami. Oferujemy Państwu metodę zmniejszającą do minimum przerost chwastów w odległość między grobami poprzez wykorzystanie stylowych płytek betonowych o większych wymiarach, lub całych granitowych płyt dostosowywanych wymiarami do potrzeb danego nagrobku.

Otoczenia grobów Góra Kalwaria

Liternictwo nagrobne Góra Kalwaria

Litery na pomniku to sprawa oczywista – są informacją o waszych bliskich zmarłych. W rzeczywistości jednak zdecydowanie się na odpowiednie słowa, wcale nie jest takie proste. W ofercie naszego zakładu odnajdziecie Państwo do wyboru sporo modeli liter na nagrobek. Istnieją rozmaite typy czcionek, jakie powinny idealnie pasować do znalezionego przez Was pomnika. Jedna z najczęściej preferowanych metod liternictwa pomnikowego jest grawerowanie. Opiera się na cienkim wycięciu powierzchni znaków, za sprawą piaskarki. Dzięki użyciu plotera tnącego, potraficie Państwo decydować o kształtach a także rozmiarach liter, pamiętając aby współgrały z całością nagrobka z naszej firmy kamienirarskiej.

Liternictwo nagrobne Góra Kalwaria

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas