Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Grodzisk Mazowiecki

To co po nas zostanie po śmierci, to pamięć Naszych najbliższych a także nagrobek na cmentarzu. Opcjonalnie to, co stworzyliśmy za istnienia: dzieło, które podbiło serca milionów na całej ziemi albo wynalazek, który zrewolucjonizował świat nauki. Dlatego warto już za istnienia przypilnować to, aby nagrobek, który będzie nas upamiętniał, sprawiał to w godny sposób przez długie lata. Materiały, z których tworzone są płyt cmentarne, tworzone są z różnych materiałów. Charakterystyczny ich podział, obejmuje kamienie naturalne i coś, co ma je przypominać.

Murowanie grobów Grodzisk Mazowiecki

Świadczymy usługi kamieniarskie powiązane z budowaniem grobów a także zmienieniem grobów gruntownych rodzinnych w murowane. Przekształcenia grobu ziemnego można zrobić po dwudziestu latach od poprzedniego pogrzebu. Przewagą nagrobków murowanych nad ziemnymi jest brak 20-letnich opłat a także ryzyka zlikwidowania grobu w monecie nie przedłużenia takiej opłaty. Wymurowanie grobu powoduje zbudowanie fundamentu pod nagrobek, jaki pozwala na jego bezpieczne postawienie. Rozwiązanie takie zapobiega także zapadnieniu bądź przechyleniu się grobu z upływem lat. Tworzymy groby murowane 1, 2, 3 poziomowe (w stosunku od wymogów geologicznych) oraz groby urnowe. Groby te wykonywane są ze specjalnych bloczków betonowych, budowanych na zaprawie cementowej, oraz sklepione są płytkami żelbetowymi.

Murowanie grobów Grodzisk Mazowiecki

Liternictwo nagrobne Grodzisk Mazowiecki

Napisy na nagrobku to sprawa niby oczywista – są informacją o waszych ukochanych zmarłych. Bez wątpienia zdecydowanie się na konkretne litery, wcale nie jest takie oczywiste. W ofercie naszego zakładu znajdziecie Państwo do wyboru wiele rodzajów liter na nagrobek. Funkcjonują przeróżne style czcionek, jakie powinny najlepiej pasować do zakupionego przez Was nagrobka. Jedna z najczęściej wybieranych form liternictwa nagrobnego jest  w branży kamieniarskiej grawerowanie. Opiera się na płytkim wyżłobieniu powierzchni znaków, za sprawą piaskarki. Dzięki zastosowaniu plotera tnącego, potraficie Państwo decydować o stylach oraz rozmiarach liter, pamiętając by dopełniały się z całością nagrobka.

Liternictwo nagrobne Grodzisk Mazowiecki

Kontakt

Otoczenia grobów Grodzisk Mazowiecki

Otoczenia grobów w Grodzisku Mazowieckim czyli wykończenie dookoła pomnika i przestrzeni między nagrobkami można zagospodarować poprzez wyłożenie ke kostką betonową, granitową lub wysypanie kamykami. Oferujemy Państwu technikę zmniejszającą do minimum przerost chwastów w przestrzeniach między grobami przez wykorzystanie gustownych płyt granitowych dostosowanych wymiarami do potrzeb danego nagrobku lub płytek betonowych. A jeśli Państwo nie mają stałego nagrabka zapraszamy do skorzystania z naszych usług kamieniarskich.

Otoczenia grobów Grodzisk Mazowiecki

Fotografia nagrobna Grodzisk Mazowiecki

Fotografia nagrobna Grodzisk Mazowiecki to niezwykle istotny element, do którego rodzina zmarłego podchodzi wielokrotnie bardzo emocjonalnie. Dlatego też staramy się, aby zakupywane u nas zdjęcia były najlepszej klasy, odporne na pogodę, upływ czasu a także odpowiednie z kolorystyką oryginału, na bazie którego są tworzone. Ale również dzięki wspaniałej usługi kamieniarskiej, każde zdjęcie wyglada jeszcze lepiej.Fotografie nagrobkowe powinny być wytrzymałe a także nie ulegać płowieniu przez długie lata.

Fotografia nagrobna Grodzisk Mazowiecki

Ozdoby ze stali szlachetnej Grodzisk Mazowiecki

Produkty ze stali szlachetnej w Grodzisku Mazowieckim są niezwykle trwałe a także znajdują wszechstronne wykorzystanie w przemyśle, także w dziedzinie kamieniarskiej. Z racji na dużą odporność stali na atmosferę wytwarzane są z niej litery, wizerunki, krzyże, wazony, lampiony itp. Proponowane przez naszą firmę wyroby są bardzo doskonałej jakości i z powodzeniem rywalizują z porównywalnymi wyborami innych firm również zagranicznych. Obecne wzornictwo i trwałość sprawiają iż artykułu te są bez zastanowienia wybierane przez naszych klientów, a także stawiane na nagrobkach dają im indywidualnego stylu oraz służą przez wiele lat.

Galeria naszych realizacji w Grodzisku Mazowieckim

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas