Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Grodzisk Mazowiecki

Jeśli chodzi o nagrobki, Grodzisk Mazowiecki wie gdzie wykonują najpiękniejsze – u Miecznikowskich

Jeżeli jesteście Państwo mieszkańcami Grodziska Mazowieckiego i szukacie w pełni profesjonalnej usługi kamieniarskiej w swojej okolicy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Firma Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy powstała w 1987 roku, a nasz zakład kamieniarski świadczy usługi do chwili obecnej, wciąż się rozwijając.

Nasza specjalizacja to nagrobki nowoczesne z najlepszych surowców naturalnych, sprowadzanych z całego świata. Do ich obróbki używamy profesjonalnych maszyn i narzędzi. Do montażu stosujemy tradycyjne kotwy stalowe, a do pielęgnacji - środki chemiczne renomowanych firm działających w branży kamieniarskiej. Dzięki ich zastosowaniu wyroby zyskują piękny poler i głęboki kolor granitu, które utrzymują się przez wiele lat. 

Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na w pełni profesjonalne stawianie pomników. Nagrobki w Grodzisku Mazowieckim (wykonane przez nas) charakteryzują się najwyższą jakością i kunsztem, dzięki czemu wciąż zyskujemy nowych klientów (mimo konkurencji). Marketing szeptany za który dziękujemy,

Sztuka jaką jest kamieniarstwo. Grodzisk Mazowiecki docenia naszą kreatywność i materiały  

Wielokrotnie jako klienci decydujecie się Państwo na nagrobki pojedyncze. Estetyka grobu jako miejsca w którym składane są doczesne szczątki najbliższych, ma duże znaczenie dla żyjących. W dużych metropoliach coraz ciężej kupić miejsce do pochówku. Ponieważ często nie ma możliwości rozbudowania cmentarzy, władze komunalne ustalają maksymalną wielkość nagrobków. Stąd ważne jest, aby wybierając pomniki i nagrobki urnowe w Grodzisku Mazowieckim, podejmować słuszne decyzje. 

Wszystkie nasze nagrobki pojedyncze wykonywane są z należytą starannością. Oferujemy Państwu gotowe wzory pomników (znajdujące się na wystawie w zakładzie kamieniarskim) lub wykonamy je według Państwa indywidualnych życzeń. 

Dodatkowym atutem jest to, że usługi proponujemy kompleksowo. Od projektu, poprzez postawienie fundamentów pomnika, do montażu na terenie cmentarza. Wykonujemy również napisy na płycie pomnika oraz posiadamy w swej ofercie wszelkiego typu ozdoby i rzeźby nagrobne. Zaopatrzymy Państwa w najlepsze na rynku środki, potrzebne do pielęgnacji grobu. Uzupełnieniem oferty jest zagospodarowanie terenu obok pomnika. Przestrzeń między nagrobkami można wypełnić poprzez wyłożenie jej kostką betonową, granitową lub wysypanie kamykami. Oferujemy Państwu metodę ograniczającą do minimum przerost chwastów,  poprzez zastosowanie eleganckich płytek betonowych o większych wymiarach lub całych granitowych płyt, dostosowywanych do potrzeb danego grobu.

Co oprócz nagrobków nowoczesnych proponuje nasz zakład kamieniarski? Grodzisk Mazowiecki często decyduje się na urny

Coraz więcej z Państwa zainteresowanych jest pochówkiem najbliższych w urnach. Wynika to z wygody, a także braku miejsc na cmentarzach. Urny umieszczane są w nowoczesnych nagrobkach urnowych, które są zazwyczaj niewielkich rozmiarów. 

Nagrobki na urny mogą występować w różnej formie i postaci. Mimo małych rozmiarów możliwości jest wiele - począwszy od prostych płyt, a skończywszy na rzeźbie. Małe gabaryty jakie mają pomniki cmentarne na urnę, nie przeszkadzają nam, by tworzyć dzieła sztuki. 

Wymiary nowoczesnych nagrobków urnowych są ustalane indywidualnie, a ich bryła zależy np. od ilości napisów jakie mają być na nich zamieszczone. Pomagamy w doborze oraz wykonujemy projekty tak, aby spełniały idealnie Państwa oczekiwania. 

W ofercie posiadamy różne rodzaje urn: ceramiczne, drewniane, kamienne (granitowe i marmurowe), metalowe i mosiężne, szklane, etc. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości surowca. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas