Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Kamieniarstwo Mińsk Mazowiecki

To co po nas zostanie po śmierci, to pomnik na cmentarzu i pamięć naszych najbliższych. Możliwe również to, co wykonaliśmy za życia: wynalazek, jaki zrewolucjonizował świat nauki, czy dzieło, które podbiło serca milionów na całej Ziemi. Zatem warto już za istnienia zadbać o to, aby nagrobek, który będzie nas upamiętniał, sprawiał to w odpowiedni sposób przez długie lata. Materiały, z jakich produkowane są płyt cmentarne, budowane są z różnych materiałów. Podstawowy ich klasyfikacja, zawiera kamienie naturalne i coś, co przypomina kamienie naturalne.

Liternictwo nagrobne Mińsk Mazowiecki

Tekst na pomniku to sprawa na pozór oczywista – są informacją o waszych bliskich zmarłych. Niewątpliwie zdecydowanie się na konkretne słowa, wcale nie jest takie proste. W ofercie naszego zakładu odnajdziecie Państwo do wyboru sporo kształtów liter na nagrobek. Występują przeróżne style czcionek, które powinny prawidłowo pasować do zakupionego przez Was nagrobka. Jedna z najczęściej preferowanych metod liternictwa pomnikowego w branży kamieniraskiej jest grawerowanie. Polega na delikatnym zagłębieniu powierzchni znaków, przy pomocy piaskarki. Dzięki wykorzystaniu plotera tnącego, możecie Państwo decydować o kształtach oraz rozmiarach liter, pamiętając żeby pasowały z całością pomnika.

Liternictwo nagrobne Mińsk Mazowiecki

Kamieniarstwo Mińsk Mazowiecki - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Fotografia nagrobna Mińsk Mazowiecki

Fotografia nagrobna Mińsk Mazowiecki to ogromnie znaczący punkt w branży kamieniaskiej, do jakiego rodzina zmarłego podchodzi wielokrotnie bardzo emocjonalnie. Stąd też dokładamy wszelkich starań, aby kupowane u nas zdjęcia były najwyższej jakości, odporne na warunki atmosferyczne, upływ czasu a także odpowiednie z kolorystyką oryginału, na bazie którego są wykonywane. Zdjęcia nagrobkowe powinny być wytrzymałe a także nie ulegać płowieniu przez wiele lat.

Fotografia nagrobna Mińsk Mazowiecki

Kontakt

Groby tymczasowe Mińsk Mazowiecki

Drewniana obudowa grobu krótkoterminowego, umożliwia elegancki wygląd przed wybraniem usługi kamieniarskiej, która pozwoli nam ustawić nagrobek na następne lata.Grób tymczasow budujemy w postaci płotka z mocnego drewna. Pozwala on zabezpieczyć ziemię a także zadbać o czystość miejsca pochówku. Drzewo, którego używamy na obudowanie tworząc nagrobki zastępcze na pochówki w Mińsku Mazowieckim, może być w stanie surowym lub zabezpieczone farbą. Obudowa nagrobka od wewnątrz możemy zabezpieczyć farbą lub ochornić folią izolacyjną. Zabezpieczenie gwarantuje ograniczony dostęp wilgoci. Przy obudowie umieszczamy krzyż. Wewnętrzną część stanowią niewielkie kamyki gryzu marmurowego lub granitowego. Na Państwa życzenie mogiła może być wypełniona korą, żywą trawą bądź ziemią. Wtedy możecie posadzić rośliny. Wykonane w ten sposób miejsce pochówku, pozwoli na zachowanie porządku na nagrobku, do momentu zainstalowania pomnika wykonanego z granitu bądź innego tworzywa.

Groby tymczasowe Mińsk Mazowiecki

Murowanie grobów Mińsk Mazowiecki

Oferujemy usługi kamieniarskie związane z murowaniem grobów i modyfikowaniem nagrobków gruntownych rodzinnych w murowane. Przerobienia grobu ziemnego wolno zrobić po dwudziestu latach od ostatniego pogrzebu. Dominacją nagrobków murowanych nad ziemnymi jest brak 20-letnich opłat a także zagrożenia zlikwidowania nagrobku w monecie nie przedłużenia takiej opłaty. Zbudowanie nagrobka powoduje stworzenie fundamentu pod nagrobek, jaki pozwoli na jego stabilne postawienie. Rozwiązanie takie zapobiega także zapadnieniu czy przechyleniu się grobu z upływem lat. Budujemy nagrobki murowane 1, 2, 3 poziomowe (zależnie od wymogów przyrodniczych) a także groby urnowe. Nagrobki te wykonywane są ze profesjonalnych”określonych bloczków betonowych, montowanych na zaprawie cementowej, i sklepione są płytkami żelbetowymi.

Murowanie grobów Mińsk Mazowiecki

Ozdoby ze stali szlachetnej Mińsk Mazowiecki

Produkty ze stali szlachetnej w Mińsku Mazowieckim są niezwykle wytrzymałe i znajdują wszechstronne zastosowanie w przemyśle, również w branży kamieniarskiej. Z racji na dużą odporność stali na warunki atmosferyczne wykonywane są z niej litery, krzyże, wizerunki, lampiony, wazony itp. Świadczone przez nas towary są wyjątkowo doskonałej jakości a także z wielkim sukcesem rywalizują z podobnymi wyborami innych firm także zagranicznych. Nowoczesne wzornictwo i wytrzymałość powodują że artykułu te są chętnie kupowane przez naszych klientów, a także zamieszczane na nagrobkach dają im wyjątkowego wyglądu a także służą przez długie lata.

Galeria naszych realizacji w Mińsku Mazowieckim

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas