Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Otwock

Jesteśmy fabrykantem pomników granitowych w Otwocku. Realizujemy je od samego początku naszej aktywności. Kwalifikacje wypracowane przez wiele lat sprawia, że robimy zlecenia, pozyskując pełne spełnienie odbiorców. Oferujemy Państwu gotowe pomniki granitowe w Otwocku i okolicy. Pomniki własnej produkcji znajdujące się na wystawie bądź wykonamy je indywidualnie według Waszego projektu.

Nagrobki Otwock
Nagrobki Otwock

w Otwocku służymy przy tym naszą radą i umiejętnością. Proponujemy różnego typu ozdoby w formie ozdób, lampionów, zdjęć, krzyży bądź wizerunków świętych. Ułatwimy we wspólnym ich ułożeniu łącznie z nadrukiem. Ponieważ sporo klientów ma problem z wyobraźnią przestrzenną, dogadujemy poszczególne fragmenty planu, przedstawiamy je na rysunku i potem oglądamy w oryginalnych wymiarach na naszej wystawie. Dzięki temu możemy zweryfikować wzajemne rozmiary oraz proporcje. w Otwocku realizujemy również projekt tablicy razem z nadrukami i innymi planowanymi tam akcesoriami. Odbiorcy z miasta Otwock bardzo sznują sobie nasze rady dzięki, którym udaje się zapobiec bezużytecznego niepokoju oraz zrealizować plan zgodnie z Ich życzeniami.

Kontakt

Nagrobki pojedyncze Otwock

W życiu każdego człowieka przychodzi moment kiedy musi pożegnać kogoś bliskiego, czas ten łączy się z wyborem nagrobka. Wiele osób zastanawia się, jaki rodzaj wybrać, aby był szybki w opiece. Nagrobki jednoosobowe Otwock to typ pomników zrobionych z pojedynczej płyty, są one zwykle najwęższe a także do takich grobowców umieszczany jest jeden zmarły, rzadko dwóch.

Nagrobki pojedyncze Otwock

Pomniki oraz nagrobki jednoosobowa przygotowywane są z marmuru, piaskowca czy granitu tak samo jak i nagrobki podwójne. Duża kolekcja granitów w różnych odcieniach umożliwia dobrać nagrobek według pragnień. Nagrobek granitowy jest niezwykle znany a także nieskomplikowany w pielęgnacji, natomiast nagrobek z marmuru potrzebuje wyjątkowego podejścia, by długo był estetyczny i za szybko nie niszczał. Na rynku jest wiele typów pomników, część z nich ma symbole, wycinane motywy oraz upiększenia. Na pomnikach pojedynczych dane zmarłych umieszczane są jeden pod drugim. Pojedyncze pomniki ze względu na swoje niewielkie rozmiary nie pochłaniają dużego wkładu finansowego a także dużego nakładu pracy w dbaniu o ich doskonały wygląd.

Nagrobki pojedyncze Otwock

Zajrzyj na naszego bloga

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu
12:45, dnia 21 grudzień 2022r.

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu

Zima na cmentarzu może być bardzo wymagająca dla kamieniarzy. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak obfite opady śniegu i deszczu, niskie temperatury sięgające nawet kilkunastu stopni mrozu czy wiejący wiatr, mogą utrudniać kamieniarzom pracę na cmentarzach.

Grób murowany czy ziemny
12:25, dnia 21 grudzień 2022r.

Grób murowany czy ziemny

Często pojawia się pytanie, czy pochować bliską osobę w grobie murowanym czy ziemnym. Często trudno jest poznać różnicę, gdy jest się w żałobie po śmierci bliskiej osoby. Dziś wyjaśnimy, czy grób ziemny jest lepszy od murowanego i jakie są tego konsekwencje.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?
16:51, dnia 12 czerwiec 2022r.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?

Nagrobek zazwyczaj stawia się po śmierci danej osoby. Wybór nagrobka jest trudny, ponieważ często dokonuje się go pod wpływem i bez wiedzy. Niektórzy ludzie chcą ułatwić sobie życie jeszcze przed śmiercią.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy
15:21, dnia 01 czerwiec 2022r.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy

Tablica nagrobna służy dwóm celom: dostarcza informacji o osobie pochowanej w grobie, a także czci pamięć bliskich, którzy utracili ukochaną osobę. Często zawiera imiona i nazwiska oraz daty urodzenia i śmierci, a także fotografie, elementy ozdobne, symbole religijne i cytaty.

Kim jest mistrz ceremonii?
15:29, dnia 02 czerwiec 2022r.

Kim jest mistrz ceremonii?

Mistrz ceremonii jest odpowiedzialny za przeprowadzenie końcowej ceremonii pożegnalnej. W przypadku pogrzebów religijnych ceremonię tę przeprowadza zazwyczaj osoba duchowna.

Nagrobki podwójne Otwock

Pomniki dwuosobowe są jednym z modeli pomników granitowych. Są one przeznaczone głównie dla dwóch osób i tworzą znak niesamowitej relacji a także solidarności nawet po śmierci. Ich wielkość jest większy, niż pomników jednoosobowych i mniejszy, niż grobowców. Wybierając pomnik dwuosobowy w mieście Otwock dla znanych nam osób zmarłych poruszamy się przede wszystkim przyjaźnią i doświadczeniami. nieczęsto wybór takiego nagrobka podyktowany jest poczuciem więzi, czy też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób wybrać właściwe akcesoria do pomnika, by przypominały one osobę zmarłą. Nagrobki podwójne różnią się od tradycyjnego, prostokątnego kształtu nagrobka, ponieważ są trochę większe. Przeważnie składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć np. za pomocą krzyża. Mogą być one wypukłe, owalne, skarpowe, czy też prostokątne. Kształtów płyt napisowych jest naprawdę wiele, a zakład Miecznikowscy z Miasto chętnie wesprze w tym ważnym wyborze.

Nagrobki Otwock - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Otwocku

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

pomniki na cmentarz Otwock

Nagrobek na cmentarzu to dowód myśli o zmarłym oraz część kultury, jaka świadczy o szacunku do osoby, która odeszła. Kupując nagrobek, należałoby zastanowić się nad gatunkiem materiału, wielkością i kształtem, a także koncepcją wykonania a także stylem zrealizowania. Nasz zakład ma zarówno standardowe, jak również {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| pomniki na cmentarz. Wzory, ceny a także sposoby zrealizowania zależą od zastosowanego materiału i życzeń klienta. Nasza firma Miecznikowscy tworzy katalog z wzorami pomników w przeróżnych wzorach - od tradycyjnych prostokątnych, przez eleganckie, modernistyczne formy, aż po projekty z rozszerzoną nagrobkowych dodatków.

pomniki na cmentarz Otwock

Kontakt

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas