Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Płońsk

Jesteśmy realizatorem nagrobków granitowych w Płońsku. Realizujemy je od samego początku naszej aktywności. Doświadczenie nabyte poprzez wiele lat sprawia, że realizujemy zlecenia, pozyskując całkowite zadowolenie nabywców. Oferujemy Państwu gotowe nagrobki granitowe w Płońsku i okolicy. Pomniki własnej produkcji znajdujące się na wystawie bądź wykonamy je indywidualnie według Waszego pomysłu.

Nagrobki Płońsk
Nagrobki Płońsk

w Płońsku służymy przy tym naszą radą i doświadczeniem. Oferujemy różnego rodzaju dodatki w formie zdjęć, krzyży, ozdób, wizerunków świętych lub lampionów. Wspomożemy we wspólnym ich skomponowaniu razem z nadrukiem. Ponieważ sporo kupujących ma kłopot z wyobraźnią przestrzenną, analizujemy poszczególne elementy planu, pokazujemy je na projekcie a następnie oglądamy w realnych rozmiarach na naszej wystawie. Dzięki temu możemy zweryfikować wzajemne rozmiary oraz układ. w Płońsku realizujemy również projekt tablicy wraz z napisami oraz innymi pożądanymi tam dodatkami. Odbiorcy z miasta Płońsk niezwykle doceniają sobie nasze wskazówki dzięki, którym udaje się uniknąć niepotrzebnego chaosu także zrealizować plan zgodnie z Ich życzeniami.

Nagrobki Płońsk - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Płońsku

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Nagrobki pojedyncze Płońsk

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila kiedy musi pochować kogoś znajomego, czas ten łączy się z doborem nagrobka. Wiele osób zastanawia się, jaki model dobrać, by był szybki w pielęgnacji. Pomniki jednoosobowe Płońsk to typ nagrobków wyprodukowanych z pojedynczej płyty, są one zazwyczaj najwęższe a także do takich pomników chowany jest jeden zmarły, czasami dwóch.

Nagrobki pojedyncze Płońsk

Nagrobki i pomniki jednoosobowa przygotowywane są z granitu, marmuru czy piaskowca tak samo jak i pomniki podwójne. Bogata paleta granitów w przeróżnych kolorach umożliwia wybrać nagrobek według pragnień. Pomnik granitowy jest niezwykle znany oraz nieskomplikowany w pielęgnacji, natomiast nagrobek z marmuru potrzebuje szczególnego podejścia, by długo był piękny i zbyt szybko nie marniał. Na rynku jest wiele stylów pomników, część z nich ma wzory, zdobione motywy a także zdobienia. Na pomnikach pojedynczych dane zmarłych umieszczane są jeden pod drugim. Pojedyncze pomniki z powodu na swoje małe rozmiary nie pochłaniają znacznego wkładu pieniężnego i wielkiego nakładu pracy w dbaniu o ich estetyczny wygląd.

Nagrobki pojedyncze Płońsk

Nagrobki podwójne Płońsk

Nagrobki dwuosobowe są jednym z gatunków nagrobków granitowych. Są one dedykowane głównie dla dwóch osób oraz tworzą dowód olbrzymiej relacji a także zgody nawet po śmierci. Ich rozmiar jest szerszy, niż pomników pojedynczych i mniejszy, niż grobowców. Kupując nagrobek dwuosobowy w mieście Płońsk dla bliskich nam osób zmarłych stosujemy się przede wszystkim emocjami a także uczuciami. Nierzadko dobór takiego nagrobka spowodowany jest uczuciem bliskości, czy też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób dobrać odpowiednie akcesoria do nagrobka, aby przypominały one osobę zmarłą. Nagrobki dwuosobowe różnią się od tradycyjnego, prostokątnego typu pomnika, bo są trochę większe. Głównie składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć na przykład za pomocą krzyża. Mogą być one wypukłe, owalne, skarpowe, badź też prostokątne. Rodzajów płyt napisowych jest naprawdę wiele, a zakład Miecznikowscy z Miasto chętnie pomoże w tym trudnym wyborze.

Kontakt

pomniki na cmentarz Płońsk

Nagrobek na cmentarzu to wyraz myśli o zmarłym a także część kultury, która świadczy o honorze do osoby, która zmarła. Wybierając nagrobek, należałoby zastanowić się nad rodzajem materiału, wielkością i kształtem, i estetyką i stylem przygotowania. Zakład kamieniarski Miecznikowscy produkuje zarówno tradycyjne, jak i {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| pomniki na cmentarz. Wzory, ceny oraz techniki zrealizowania zależą od wykorzystanego materiału a także pragnień konsumenta. Firma Miecznikowscy ma katalog z wzorami pomników w przeróżnych wzorach - zaczynając od standardowych prostokątnych, przez luksusowe, modernistyczne formy, aż po projekty z zwiększoną nagrobkowych dodatków.

pomniki na cmentarz Płońsk

Galeria naszych realizacji w Płońsku

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas