Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Zakład Kamieniarski w Warszawie - Miecznikowscy

Nagrobki Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy realizatorem pomników granitowych w Ostrowi Mazowieckiej. Realizujemy je od samego początku naszej aktywności. Kwalifikacje nabyte przez wiele lat sprawia, że realizujemy zlecenia, uzyskując całkowite spełnienie klientów. Oferujemy Państwu gotowe pomniki granitowe w Ostrowi Mazowieckiej i okolicy. Nagrobki własnej produkcji znajdujące się na wystawie bądź tworzymy je indywidualnie według Waszego pomysłu.

Nagrobki Ostrów Mazowiecka
Nagrobki Ostrów Mazowiecka

w Ostrowi Mazowieckiej służymy przy tym naszą radą i umiejętnością. Oferujemy różnego rodzaju akcesoria w formie krzyży, wizerunków świętych, ozdób, lampionów czy zdjęć. Ułatwimy we wzajemnym ich skomponowaniu również z napisami. Ponieważ sporo kupujących ma problem z wyobraźnią przestrzenną, ustalamy poszczególne detale projektu, pokazujemy je na projekcie a potem oglądamy w naturalnych kształtach na naszej wystawie. Dzięki temu potrafimy ocenić wzajemne wielkości oraz proporcje. w Ostrowi Mazowieckiej realizujemy również projekt tablicy razem z nadrukami oraz innymi pożądanymi tam akcesoriami. Klienci z miasta Ostrów Mazowiecka niezwykle doceniają sobie nasze rady dzięki, którym udaje się uniknąć bezużytecznego niepokoju także przygotować plan zgodnie z Ich życzeniami.

O nagrobkach piszemy też na blogu

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu
12:45, dnia 21 grudzień 2022r.

Zima na cmentarzu. Jak dbać o nagrobek na cmentarzu

Zima na cmentarzu może być bardzo wymagająca dla kamieniarzy. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak obfite opady śniegu i deszczu, niskie temperatury sięgające nawet kilkunastu stopni mrozu czy wiejący wiatr, mogą utrudniać kamieniarzom pracę na cmentarzach.

Grób murowany czy ziemny
12:25, dnia 21 grudzień 2022r.

Grób murowany czy ziemny

Często pojawia się pytanie, czy pochować bliską osobę w grobie murowanym czy ziemnym. Często trudno jest poznać różnicę, gdy jest się w żałobie po śmierci bliskiej osoby. Dziś wyjaśnimy, czy grób ziemny jest lepszy od murowanego i jakie są tego konsekwencje.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?
16:51, dnia 12 czerwiec 2022r.

Czy warto postawić nagrobek jeszcze za życia?

Nagrobek zazwyczaj stawia się po śmierci danej osoby. Wybór nagrobka jest trudny, ponieważ często dokonuje się go pod wpływem i bez wiedzy. Niektórzy ludzie chcą ułatwić sobie życie jeszcze przed śmiercią.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy
15:21, dnia 01 czerwiec 2022r.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze tablicy

Tablica nagrobna służy dwóm celom: dostarcza informacji o osobie pochowanej w grobie, a także czci pamięć bliskich, którzy utracili ukochaną osobę. Często zawiera imiona i nazwiska oraz daty urodzenia i śmierci, a także fotografie, elementy ozdobne, symbole religijne i cytaty.

Kim jest mistrz ceremonii?
15:29, dnia 02 czerwiec 2022r.

Kim jest mistrz ceremonii?

Mistrz ceremonii jest odpowiedzialny za przeprowadzenie końcowej ceremonii pożegnalnej. W przypadku pogrzebów religijnych ceremonię tę przeprowadza zazwyczaj osoba duchowna.

Nagrobki pojedyncze Ostrów Mazowiecka

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila gdy musi pożegnać kogoś bliskiego, moment ten wiąże się z wyborem nagrobka. Wiele osób zastanawia się, jaki model wybrać, aby był przyjemny w pielęgnacji. Nagrobki pojedyncze Ostrów Mazowiecka to rodzaj pomników wyprodukowanych z jednej płyty, są one zwykle najmniejsze i do tych grobowców chowany jest jeden zmarły, rzadko dwóch.

Nagrobki pojedyncze Ostrów Mazowiecka

Pomniki oraz nagrobki jednoosobowa wykonywane są z marmuru, granitu lub piaskowca tak samo jak i pomniki dwuosobowe. Duża paleta granitów w przeróżnych odcieniach pozwala wybrać pomnik według pragnień. Nagrobek granitowy jest najbardziej znany oraz nieskomplikowany w pielęgnacji, natomiast pomnik z marmuru potrzebuje szczególnego podejścia, by długo był estetyczny i za szybko nie marniał. Na rynku istnieje wiele modeli nagrobków, część z nich ma wzory, wykuwane elementy i zdobienia. Na grobach pojedynczych dane zmarłych umieszczane są pod sobą. Pojedyncze pomniki z powodu na swoje niewielkie wymiary nie potrzebują znacznego wkładu pieniężnego i wielkiego nakładu pracy w staraniu się o ich estetyczny design.

Nagrobki pojedyncze Ostrów Mazowiecka

Nagrobki podwójne Ostrów Mazowiecka

Pomniki podwójne są jednym z modeli nagrobków granitowych. Są one dedykowane przeważnie dla dwóch osób i stanowią dowód silnej więzi a także solidarności nawet po śmierci. Ich rozmiar jest większy, niż pomników jednoosobowych i mniejszy, niż grobowców. Wybierając nagrobek podwójny w mieście Ostrów Mazowiecka dla znanych nam osób zmarłych poruszamy się przede wszystkim miłością i uczuciami. nieczęsto dobór takiego pomnika podyktowany jest uczuciem bliskości, bądź też pewną symboliką. Staramy się w taki sposób dobrać właściwe dodatki do nagrobka, by wspominały one osobę zmarłą. Pomniki podwójne różnią się od standardowego, prostokątnego wyglądu pomnika, gdyż są nieznacznie większe. Głównie składają się z dwóch płyt napisowych, które można połączyć np. za pomocą krzyża. Mogą być one łukowate, owalne, skarpowe, badź też prostokątne. Kształtów płyt z napisami jest rzeczywiście sporo, a zakład kamieniarski z Miasto chętnie poradzi w tym ciężkim wyborze.

Kontakt

pomniki na cmentarz Ostrów Mazowiecka

Nagrobek na cmentarzu to dowód pamięci o zmarłym oraz część kultury, jaka świadczy o hołdzie do osoby, która opuściła nas. Kupując nagrobek, należałoby zastanowić się nad gatunkiem materiału, rozmiarem oraz kształtem, a także koncepcją wykonania oraz systemem wykonania. Zakład kamieniarski Miecznikowscy ma zarówno tradycyjne, jak również {nowoczesne|innowacyjne|nowatorskie| pomniki na cmentarz. Design, wartości a także techniki wykonania wynikają z użytego materiału i oczekiwań konsumenta. Nasza firma tworzy katalog z wzorami nagrobków w przeróżnych stylach - zaczynając od klasycznych prostokątnych, poprzez eleganckie, innowacyjne formy, aż po projekty z zwiększoną nagrobkowych dodatków.

pomniki na cmentarz Ostrów Mazowiecka

Nagrobki Ostrów Mazowiecka - Skontaktuj się z nami

Adres

Główna siedziba: ul. Arkuszowa 136, 01-934 Warszawa
Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi w Ostrowi Mazowieckiej

Telefon

Zadzwoń: 508-107-157
22 835 43 57

Email

biuro@miecznikowscy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8.00 - 13.00

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas