Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Warszawa

Miecznikowski to najwyższy poziom kamieniarstwa. Warszawa jest dumna z naszych nagrobków

Firma kamieniarska Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy została założona w 1987 roku. Od tego czasu działa na rynku warszawskim. Oferujemy usługi kamieniarskie, które obejmują produkcję nowoczesnych nagrobków granitowych. To tylko niewielka część naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą elementów wyposażenia wnętrz oraz kamieniarstwa budowlanego z granitu lub marmuru.

Do tworzenia pomników, parapetów i blatów używamy najlepszych materiałów i najnowocześniejszych maszyn. Zachowują one swój blask i głęboki poler przez wiele lat. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Kompleksowa obsługa nagrobków Warszawa zorganizuje wszystko w jednym miejscu

Skontaktuj się z nami, jeśli mieszkasz w Jankach i jesteś zainteresowany stworzeniem pomnika dla swojej bliskiej osoby. Możemy zaoferować nagrobki pojedyncze i nowoczesne, a także wszelkiego rodzaju pomniki i nagrobki. Oferujemy również nagrobki urnowe dla mieszkańców Warszawy.

Spotkamy się z Tobą, aby omówić Twoje wymagania, a następnie zaproponujemy nagrobek, który będzie do nich pasował. Mogą Państwo zobaczyć przykłady naszych gotowych nagrobków lub możemy wykonać je według Państwa specyfikacji. Możemy służyć radą i doświadczeniem. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią bryłę i akcesoria. Stworzymy wizualizację tego, jak ma wyglądać układ napisu, a następnie ustalimy sposób jego montażu. Możesz wybrać, czy przestrzeń między nagrobkami ma być wyłożona kostką betonową, blokami granitowymi, czy kamieniami.

Wiemy, że wiele osób jest zainteresowanych jednym nagrobkiem. Dlatego oferujemy go w standardzie podstawowym 90x190cm, który przeznaczony jest na jeden cmentarz. Omawiamy każdy element, pokazujemy je na projektach, a następnie prezentujemy w rzeczywistych wymiarach. Pozwoli to Państwu na porównanie rozmiarów i proporcji. Można również wykonać model w zupełnie innych wymiarach. Wszystkie zamówienia obejmują montaż i kompleksową produkcję.

Miecznikowscy oferują nagrobki urnowe Warszawa.

Wykonujemy również tablice na kolumbaria oraz nagrobki na kwatery urnowe. Ze względu na ilość wybranych przez Państwa ozdób i napisów, wymiary nagrobka mogą się różnić. Możemy pomóc w doborze odpowiedniego kształtu i zaprojektować nagrobek na miarę Państwa potrzeb.

Oferujemy również różne urny, którym możesz się przyjrzeć. Możesz znaleźć urny wykonane z ceramiki, drewna, kamienia (granitu lub marmuru), metalu, mosiądzu i szkła. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości surowców. Sprzedajemy wyłącznie solidne egzemplarze. Dzięki temu prochy zmarłego mogą dotrzeć na miejsce pochówku w godny, estetyczny sposób.

Nasz Warszawski zakład kamieniarski produkuje nagrobki, które cechuje wyjątkowy kunszt, precyzja i staranność wykonania. Na Państwa życzenie możemy dobrać do nich księgi nagrobne, lampiony nagrobne, misy nagrobne lub miski nagrobne. Możemy również wykonać napisy na nagrobkach. Jesteśmy dostępni na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy szeroki wybór nagrobków wykonanych przez profesjonalne firmy kamieniarskie z dużym doświadczeniem. Chcemy, aby zamawiając usługę byli Państwo zadowoleni zarówno z usługi jak i produktu.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas