Nagrobki pojedyncze

Nagrobki dubeltowe

Nagrobki urnowe

Liternictwo nagrobkowe

Fotografia nagrobkowa

Otoczenia grobów

Fotografia nagrobna to bardzo ważny element, do którego rodzina zmarłego podchodzi często niezwykle emocjonalnie. Dlatego też staramy się, by zamawiane u nas fotografie były najwyższej jakości, odporne na warunki atmosferyczne, upływ czasu oraz zgodne z barwą oryginału, na podstawie którego są wykonywane.

Posiadamy w ofercie:

  1. Fotografie na porcelanie
  1. Fotografia 3D na porcelanie - NOWOSĆ – jest to fotoceramika wykonana tradycyjną metodą przedstawiająca postać zmarłego w sposób wypukły (w trzecim wymiarze)
  1. Fotografia uwieczniona w krysztale (format prostokątny, ośmiokątny)
  1. Portrety kute ręcznie

Zdjęcia na porcelanie wykonywane są w tradycyjny sposób poprzez wypalenie obrazu fotograficznego na porcelanowej płytce w temperaturze 1100 oC. Nasza fotoceramika jest bardzo wierna oryginałowi także w zakresie barwy czerwonej.

W ofercie posiadamy porcelany o kształcie prostokąta, owalu, kwadratu, serca czy kopuły, w różnych wymiarach oraz kolorach - czarno białe, sephia, kolorowe.

 

Nasze fotografie cechuje:

- wysoka jakość wykonania,

- odporność na warunki atmosferyczne- potwierdzona certyfikatem z Instytutu Szkła i Ceramiki w Warszawie

- odwzorowanie zdjęć kolorowych wierne oryginałowi,

- nietypowe kształty.

Zniszczone zdjęcia poddajemy retuszowi, zmieniamy profile, łączymy dwie osoby na jednym zdjęciu, zmieniamy ubranie itp.

Zdjęcie 3D – Wykonane są na podkładzie porcelanowym. Każda płytka przygotowywana jest indywidualnie do danego zdjęcia tak, aby wypukłość sylwetki zgadzała się z zarysem postaci na fotografii. Na zdjęciu widoczny jest trzeci wymiar.

 

Fotokryształy - Wykonywane są metodą nadruku, a następnie wtopienia obrazu w kryształ.

Zdjęcia w krysztale produkowane są przez włoską firmę PAFC. Sprzedajemy je od wielu lat i cieszą się one coraz większym zainteresowaniem. Jest to produkt bardzo elegancki i trwały, a zarazem oryginalny, nadający nagrobkowi niepowtarzalny wygląd.