Nagrobki pojedyncze

Nagrobki dubeltowe

Nagrobki urnowe

Liternictwo nagrobkowe

Fotografia nagrobkowa

Otoczenia grobów

Firma nasza powstała w 1987 roku i działa na rynku kamieniarskim nieprzerwanie do chwili obecnej. Specjalizujemy się w produkcji nagrobków granitowych. Doświadczenie zdobyte przez prawie 30 lat sprawia, że realizujemy zamówienia, uzyskując całkowite zadowolenie Klientów. Stosujemy najwyższej jakości granity z całego świata, a do ich obróbki używamy profesjonalnych maszyn i narzędzi.

 

 

Dzięki temu uzyskujemy piękny poler i głęboki kolor granitu, które utrzymują się przez wiele lat. Do montażu nagrobków używamy tradycyjnych kotew stalowych oraz środków chemicznych renomowanych firm działających w branży kamieniarskiej.

 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

 

Stale poszerzamy swoją ofertę i oferujemy nagrobki według własnych projektów oraz indywidualnych życzeń zamawiającego. Wykonujemy projekty graficzne i wizualizacje napisów, wspólnie ustalamy szczegóły projektów - od ogólnej bryły po szczegóły związane z napisami czy fotografią. Służymy radą oraz pomocą.

Zachęcamy do osobistego wyboru materiału nagrobkowego. Można to zrobić bezpośrednio na placu w naszej firmie. Dzięki temu macie Państwo pewność, z czego będzie wykonany nagrobek, a na wystawie można zobaczyć gotowe realizacje naszych projektów z danego materiału i dokonać ewentualnych zmian przy zamówieniu.

 

 

Bogaty wybór ozdób i dodatków do nagrobków daje nam możliwość kompleksowej obsługi.

Posiadamy litery żłobione w różnych krojach, nakładane w kolorze złotym, srebrnym czy czarnym wykonane ze sprawdzonych materiałów stosowanych od lat. Oferujemy wazony, wazoniki do kolumbariów, granitowe lampiony, fotografie wykonaną na porcelanie lub w krysztale, krzyże, różne ozdoby z brązu i stali kwasoodpornej oraz rzeźby.

 

 

W naszej firmie jesteście Państwo obsługiwani kompleksowo, realizujemy nagrobki od projektu po montaż, ze wszystkimi dodatkami, napisami, zdjęciami itp..

Oferujemy:

- nagrobki tradycyjne oraz nowoczesne

- nagrobki urnowe

- tablice do kolumbarium

- tablice nagrobkowe

- tablice pamiątkowe

- elementy granitowe

- napisy żłobione i nakładane wykonane z mosiądzu, brązu, stali kwasoodpornej

- fotografie na porcelanie tradycyjne oraz 3D

- fotografie w krysztale

- portrety ryte w kamieniu

- rzeźby

- różnego rodzaju ozdoby montowane do nagrobków

- lampiony

- wazony, wazoniki

- podstawki

- ławki

- krzyże

- środki do pielęgnacji kamienia

- otoczenia grobów (kostka)

- murowanie grobów

 

Udzielamy gwarancji i pełnej informacji o zamawianym nagrobku oraz służymy radą i doświadczeniem.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą granitowych blatów kuchennych, parapetów, blatów łazienkowych oraz innych elementów wystroju wnętrz wykonywanych z kamienia naturalnego.

W zakładce KAMIENIARSTWO BUDOWLANE możecie Państwo zobaczyć nasze realizacje i zapoznać się rodzajami kamieni. Oferujemy twarde granity, kolorowe marmury, konglomeraty kwarcowe oraz tanie konglomeraty marmurowe.

 

Zapraszamy.