Napisz do nas:  biuro@miecznikowscy.pl   Zadzwoń: +48 508 107 157

Kamieniarstwo Mińsk Mazowiecki

Miecznikowski – zakład kamieniarski wybierany przez Mińsk Mazowiecki

Chowanie zmarłych w kulturach i okresach historycznych przybierało rozmaite formy. Nazwa pochówek związana jest z miejscem, natomiast pogrzeb oznacza obyczaj, obrzęd. 

Najczęstszą formą pochówku współcześnie, jest grzebanie ciała zmarłego w trumnie umieszczonej w ziemi lub kremacja zwłok. Grób to miejsce w którym składane są doczesne szczątki najbliższych. 

W dużych metropoliach coraz ciężej kupić miejsce do pochówku, ponieważ często nie ma możliwości rozbudowania cmentarzy. Z powodu braku przestrzeni (ale także dla wygody), wiele osób decyduje się na grobowce rodzinne, ale i na kremację i nagrobki urnowe. Mińsk Mazowiecki coraz częściej nabywa u nas urny. 

Jeśli jesteście Państwo mieszkańcami Mińska Mazowieckiego i zdarzyła Wam się smutna okoliczność, (w związku z którą poszukujecie najlepszego zakładu kamieniarskiego, już nie musicie „błądzić” dalej. Znaleźliście nas.  

Kamieniarstwo. Mińsk Mazowiecki zaufał sprawdzonej marce

Miecznikowscy. Nasze usługi kamieniarskie obejmują nagrobki nowoczesne, nagrobki pojedyncze, urnowe i wszelkiego typu inne pomniki i nagrobki. Mińsk Mazowiecki nie ma zakładu równego nam.
Podczas gdy wybieracie Państwo nagrobki (w Mińsku Mazowieckim ale i każdej innej miejscowości), pojedyncze czy też podwójne, musicie  pamiętać o obowiązujących regulaminach na danej metropolii. Cmentarze często mają określone wymiary konkretnych nagrobków. Nieważne jakie gabaryty zamówicie, sprostamy waszym oczekiwaniom i potrzebom. 

Firma Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy, powstała w 1987 roku i działa oferując usługi kamieniarskie, nieprzerwanie do chwili obecnej. Specjalizujemy się w produkcji nagrobków z kamieni naturalnych - granitowych. 

Granit – król nagrobków nowoczesnych

Granit – to połączenie pięknego wyglądu i niezwykłej wytrzymałości. Ten kamień występuje w wielu kolorach - od klasycznej czerni i szarości, po odcienie beżu, butelkowej zieleni i czerwieni. Dodatkowo każdy nagrobek z niego wykonany jest unikatowy ze względu na fakt, że bloki skalne granitu mają różne wzory, strukturę, odbarwienia. 

Do ich pielęgnacji wystarczy ciepła woda, szczotka lub szmatka i odpowiedni detergent (który także mamy w sprzedaży). 

Doświadczenie zdobyte w prawie 30 letnim szlifowaniu tego kamienia sprawia, że realizujemy zamówienia na najwyższym poziomie. Kunsztowne i z dbałością o detale. Za każdym razem zyskując całkowite zadowolenie Państwa – naszych Klientów. 

Stosujemy najwyższej jakości granity z całego świata, a do ich obróbki używamy profesjonalnych maszyn i narzędzi. Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o wyborze pomnika nie jest łatwa, ponieważ dotyczy pochówku bliskiej Państwu osoby. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, aby forma zamówionego u nas nagrobka była jak najpiękniejsza.

Nagrobki urnowe. Mińsk Mazowiecki stawia na przyszłość

Mimo że na cmentarzach w całej Polsce największą popularnością cieszą się nagrobki pojedyncze, nie zapominamy o zmarłych, którzy woleli być skremowani. Ta forma pochówku cieszy się coraz większą popularnością, ze względu na wygodę i brak miejsca. 

Nagrobki urnowe w Mińsku Mazowieckim które wykonaliśmy, są małymi dziełami sztuki. Uważamy, że to nie rozmiar ma znaczenie, a dbałość o detale i staranność. Wymiary nowoczesnych nagrobków urnowych są ustalane indywidualnie, a ich bryła zależy np. od ilości napisów jakie mają być na nich zamieszczone. Pomagamy w doborze oraz robimy projekty tak, aby nagrobek w pełni odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

W ofercie posiadamy różne rodzaje urn: ceramiczne, drewniane, kamienne (granitowe i marmurowe), metalowe i mosiężne, szklane, etc. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości surowca. Mamy tylko egzemplarze solidne, dzięki którym prochy zmarłego w godny sposób trafią na miejsce pochówku. 

A jako ps.

W asortymencie mamy również usługi kamieniarskie związane z budowlanką, takie jak parapety, płyty i blaty z granitu, marmuru i kamieni sztucznych.

Zapraszamy  do zapoznania się również z tą częścią oferty.

ZAPRASZAMY

DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO ORAZ OSOBISTEGO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SIĘ W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. ARKUSZOWEJ 136

Kontakt z nami

Nagrobki granitowe Warszawa – Zakład Kamieniarski Miecznikowscy

ul. Arkuszowa 136
01-934 Warszawa

  biuro@miecznikowscy.pl

  508 107 157

 22 835 43 57

 501 162 112

© wszystkie prawa zastrzeżone

Zadzwoń: 508 107 157 Zadzwoń do nas